fbpx

Kodėl kai kurie vyrai merginų nekaltybę laiko didžiule vertybe?
0 (0)

7 Responses

 1. parašė:

  Šis vaikinas nieko nerašo apie savo tėvus,įdomu ką pasakytų psichologė, jei vaikinas buvo užaugintas piknavertėj šeimoje,ir gavęs meilės pakankamai,tačiau dabar susiduriantis su tomis pačiomis problemomis ir požiūriu.???

 2. Prenumeratorė parašė:

  Pritariu komentatoriui. Mano nuomone, psichologė nekompetetinga arba nemokamai neatsakinėjanti į rimtus klausimas.
  Šis vaikinas tiesiog turi vertybes, kurios yra gerbtinos ir labai sveikintina, kad jis sutiko tokią pačią merginą, o jos padaryti veiksmai tai jau galėtų būti praeitis.
  Manau tokie žmonės kaip Augustas užauga pilnatvę patiriančioje šeimoje, kurioje netrūksta emocinės šilumos ar dėmesio. Apie tai ir rašo psichologija. Miela psichologe, panagrinėkite ne tik vaikų raidą, tačiau ir raidą, sekančią po to.
  Šio vaikino laiškas apie tai ir byloja.Sėkmės, Augustai!

  • Danas parašė:

   citata is Augusto laisko: „Taigi, galbūt daugeliu pasirodys keista, tačiau labai vertinu merginų nekaltybę (nors pats jau nesu skaistus), visada užmezgęs tvirtesnius santykius, planuoju juos taip lyg jie būtų vieninteliai ir paskutiniai (pripažįstu, esu svajoklis).”
   kurioje vietoje jus matote vaikino vertybes? matau tik jo „ego” – tai noras buti pirmam santykiuose, buti nugaletoju, uzkariautoju, buti pirmu mokytoju, baime buti antru.
   kai idealizuojama tik merginu nekaltybe, ir nematoma kitu vertybiu, tai „atemus” is jos ta nekaltybe, dazniausiai idealizavimas pasibaigia ir tokie „Augustai” palieka iskaudinas merginas. paliktos jaunos merginos (daznai nepilnametes) daugeli atveju patiria gilias vidines emocines traumas, kurios itakoja tolimesniam jos emociniam, lytiniam vystymuisi.
   linkiu Augustui ismokti neidealizuoti, o nuosirdziai pamilti mergina, tuomet jos skaistumas jam mazai rupes, o rupes, kad mylima mergina yra ne su kitu, o butent su juo.
   ilgainiui gyvenime suvokiame, kad svarbiau ne tas, kas buvo pirmasis, o tas, kuris yra paskutinis musu gyvenime.
   tikroji pergale – reiskia tureti mylima zmogu, o ne prarasti.
   pagarbai.

 3. Neringa parašė:

  Na va „ryškiai” matosi, kad psichologija nebuvo tas dalykas, kuria domėjosi komentatoriai.
  Nebūtina kažką pasakyti ar parašyti konkrečiai, kad būtų galima spręsti kas įtakoja vienokį, ar kitokį asmens požiūrį ar veiksmą. Tai ir yra psichologo „aukštasis pilotažas” suprasti ir perprasti asmenį tarp eilučių.
  Ir kas svarbiausia – idealių šeimų NEBŪNA. Na tai tiesiog neįmanoma, nes kas vienam idealu – kitam ne. Ir neteigė psichologė, kad šeima nebuvo pilnavertiška – ji tiesiog iškėlė hipotezę, kad gal kažko trūko iš emocinės pusės. O beje, dažniausiai žmonės suvokia, kad ideali šeima, tai kai tėvai pilnai aprūpina financiškai savo vaikus – o tokie tėvai daug dirba ir tokiose šeimose dažniausiai vaikai patiria tėviškų jausmų stygių, deja.
  Na ir mano požiūriu visos psichologės iškeltos hipotezės labai taiklios.

 4. feministe parašė:

  Vaikine, i save pasiziurek, pats „kaltas”, kodel nebuni su ta mergina, su kuria i lova ikritai??? Juk dabar ji per tave neteko savo „vertybes” – nekaltumo, tai kas dabar i ja ziures??? Ar cia jos kalte? Moterys visada uz viska atsakingos: kad ne su tuo nekaltybe prarado, kad netikusiam vyrui vaiku prigimde, kad issikyre, kad vyras smurtauja, etc, ar ne?… O vyrai, tokie kaip tu, tesugeba tik reikalavimus kelti, nepastebedami savo kompleksu ir neatsakingumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.