KOGNITYVINĖS IR ELGESIO PSICHOTERAPIJOS STUDIJOS
5 (2)

Renkama NAUJA GRUPĖ, norinčiųjų Lietuvos sveikatos mokslų universitete STUDIJUOTI PSICHOTERAPIJĄ, paremtą KOGNITYVINE IR ELGESIO TERAPIJA. Mokslo pradžia – 2022 m. vasario mėn.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Kurso vadovas – dr. Julius Neverauskas

Universitetinių specialiųjų profesinių studijų podiplominio mokymo kursas ĮVADINIS PSICHOTERAPIJOS KURSAS (kognityvinė elgesio terapija) – jau aštuntus metus vykdomas mokymas, kuris dėl savo praktiškumo, įvairiapusiškumo bei dėstytojų profesionalumo puikiai vertinamas baigusiųjų ir esamų kursantų.

Mokymai skirti visų specialybių gydytojams ir psichologams (baigusiems psichologijos magistro studijas), taip pat slaugytojams bei akušeriams, turintiems ne žemesnį nei antros pakopos aukštojo mokslo išsilavinimo (magistro) arba jam prilyginamą laipsnį.

Baigusiems mokymus bus išduodamas LSMU Įvadinio psichoterapijos kurso baigimo pažymėjimas, kuris gydytojams leidžia užsiimti siaura medicinos praktika – psichoterapija Lietuvos Respublikoje (SAM įsakymas Nr. V-680 (2004 09 29)). Psichologų psichoterapinė praktika kol kas nereglamentuota, tačiau baigusieji šias studijas gaus maksimalų šiuo metu esančio universitetinio specialiųjų profesinių studijų podiplominio mokymo kursą psichoterapijos srityje ir LSMU Įvadinio psichoterapijos kurso baigimo pažymėjimą.

Mokymai vykdomi kartu su VŠĮ Neuromedicinos institutas, kuri atlieka mokymų organizacinius-techninius darbus.

Mokslų pradžia – 2022 m. vasario mėn.

Dėstymo trukmė ir forma

Kurso trukmė – 4 metai (180 ECTS kreditų – viso 4800 val.).
Pagrindinė mokymų dalis vyksta savaitgaliniais blokais (šeštadienis-sekmadienis) 1-2 kartus per mėn. ir/arba vakarais darbo dienomis (18-21 val.). Reikšmingą dalį užsiėmimų veda lektoriai iš užsienio. Yra vertimas į lietuvių kalbą. Mokymo užsiėmimai vykdomi nuotoliniu, hibridiniu arba auditoriniu būdu.

Kurso vadovas ir lektoriai

Kurso vadovas – dr. Julius Neverauskas, LSMU Neuromokslų institutas.
Mokymų metu kursantai mokomi ne tik klasikinių kognityvinės ir elgesio terapijos technikų siaurąja prasme, bet ir šiuolaikinės bei įrodymais grįstos psichoterapijos metodų plačiausia prasme, tarp jų ir darbo su asmenybės sutrikimais ir ypatumais, naujųjų psichoterapijos metodologijų (pavyzdžiui, įsisąmoninimu grįstos psichologijos) ir kt. Kursantai teoriškai ir praktiškai supažindinami su įvairiomis naujausiomis šiuolaikinės, įrodymais grįstos psichoterapijos metodologijomis, kurios leidžia dirbti su emocijomis ir elgesiu, įvairiais asmenybės ypatumais, taikyti vaizduotės ir kt. technikas, ir todėl efektyviai padėti žmonėms, ir palyginti sveikiems, ir turintiems itin rimtų psichikos sutrikimų.
Kurse dėsto, seminarus, praktikos darbus bei supervizijas veda Lietuvos lektoriai ir žymūs suaugusiųjų bei vaikų ir paauglių psichoterapijos specialistai iš Europos ir JAV. Mokymus vedantys užsienio lektoriai yra savo srities ekspertai, didelė dalis jų – klasika tapusių KET vadovėlių autoriai, turintys didelę mokymų patirtį, dirbantys tiek praktinį darbą, tiek skaitantys paskaitas pripažintuose universitetuose visame pasaulyje.

Mokymų kaina vieneriems mokslo metams – 1390 Eur (į mokymų kainą įeina ir į mokymo programą įeinančios privalomos supervizijos bei asmeninė psichoterapinė patirtis grupėje). Yra galimybė mokėti už mokslą 2-4 kartus per metus. Išimties tvarka gali būti svarstomi ir kiti mokėjimų variantai.

PRIĖMIMO Į MOKYMUS TVARKA

Apsisprendusieji kandidatai iki 2022-01-17 d. pateikia šiuos dokumentus (pradžioje atsiųsti skenuotus el. paštu):
1. Laisvos formos prašymą, nurodant savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir el.paštą), adresuotą LSMU Neuromokslų instituto vadovui, dalyvauti mokymuose „Įvadinis psichoterapijos kursas (kognityvinė ir elgesio psichoterapija)“.
2. Autobiografiją (CV).
3. Bakalauro ir magistro diplomų kopijas.

Dokumentus siųsti: el.paštu info@psichoterapija.info .
Gavęs patvirtinimą dėl studijų, kursantas turės užsiregistruoti studijų programoje www.medas.lt ir 2022 vasario 1 d. pervesti stojamąjį mokestį už studijas 84 Eur į sutartyje su kursantu nurodytą sąskaitą. Stojamasis mokestis bus išminusuotas iš ketvirčio/pusmečio/metų mokymo kainos, kursantui nutraukus studijas – negrąžinamas. Likusią sumą (mažiausiai ketvirtį mokymų kainos) reikia sumokėti iki 2022 m. vasario 20 d.

Priimti programos dalyviai pasirašys sutartis su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu.
Planuojančiuosius studijuoti ir/arba gauti papildomą informaciją apie mokymus bei priėmimo tvarką prašome užpildyti nuorodoje pateiktą registracijos anketą https://forms.gle/akVttMHCprHP4gCw7.
Informacija apie mokymus taip pat bus teikiama el.paštu info@psichoterapija.info, tel. +370 616 53444, +370 610 31301, facebook‘e – Kognityvinė elgesio terapija, www.psichoterapija.info.

Įvertinkite!
[Balsavo: 2 Vidurkis: 5]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.