Mokymų programa „PADĖK SAU PAČIAM“
0 (0)

Prasidėjo registracija į 8 vakarų tęstinę praktinių mokymų programą „PADĖK SAU PAČIAM“ (pirmas užsiėmimas spalio 3 d.).

Programa skirta, norintiems gyventi lengviau, suvaldant neigiamas būsenas ir didinant pasitikėjimą savimi, išmokus nerimą ar stresą keliančiose situacijose remtis praktinės psichologijos žiniomis, dėmesio koncentracijos įgūdžiais ir kūrybiškumu bei teatrinėmis improvizacijomis.

Mokysimės vidinį ir kitus kritikus „pastatyti į vietą“, susitvarkyti su užsitęsusiomis negatyviomis mintimis, pamilti save, didindami pasitikėjimą savimi, augindami savivertę, įsiklausydami į savo poreikius, suvaldydami nerimą, stresą, emocijas ir kitas neigiamas būsenas. Išmoksime pažinti kitus žmones ir laisvai, be baimės, kalbėti viešai, bendrauti taip, kad būtume išgirsti, suprasti ir sulauktume susidomėjimo mumis. O, nustojus nerimauti dėl ateities ar pergyventi dėl praeities, atrasime gyvenimo dabartyje džiaugsmą, susigrąžinsime kažkur nustumtas svajones ir leisime joms pildytis.

Programa sudaryta iš 4 pagrindinių dalių:

  • streso, nerimo, baimių, užsitęsusių negatyvių minčių, emocijų, kančios ir kitų neigiamų būsenų valdymas
  • žmonių pažinimo ir bendravimo įgūdžių lavinimas, santykių kūrimas, meilės sau ir savivertės didinimas
  • kūrybiškumo ugdymas (teatrinės improvizacijos, vaidmenų terapija, kūrybinis rašymas ir kitos menų rūšys), psichologinis sapnų aiškinimasis
  • dėmesio koncentracijos, buvimo „čia ir dabar“, realybės įsisąmoninimo (mindfulness) praktikų ir meditacijų taikymas

Remsimės geštalto psichoterapijos ir įsisąmoninimu grįstos kognityvinės elgesio terapijos principais, Mindfulness meditacijomis ir dėmesingumo praktikomis, vaidmenų žaidimais, teatrinėmis improvizacijomis ir kitais kūrybiškumą lavinančiais pratimais. Mokymus veda Danguolė Krupovnickienė, Geštalto psichoterapijos konsultantė, Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, Kognityvine ir elgesio terapija grįstos streso valdymo programos (Mindfulness) dalyvė, komunikacijos ir įvaizdžio specialistė, režisierė. Konsultavimo ir seminarų vedimo patirtis – 15 metų.

Programą, prasidedančią spalio 3 d., sudaro 8 užsiėmimai, vykstantys du kartus per savaitę (antradieniais ir ketvirtadieniais) Vilniaus senamiestyje, trunkantys 2,5 valandos, iš kurių daugiau kaip pusė laiko bus skiriama praktikai.

Visos programos kaina: 240 EUR (1 užsiėmimas 1 asmeniui 30 Eur). Būtina išankstinė registracija: info@esukmc.lt arba telefonu +370 687 74775. Registracija į grupę patvirtinama po apmokėjimo. Galima mokėti per du kartus – registruojantis ir prieš ketvirtąjį užsiėmimą. Sąskaitą atsiųsime užsiregistravusiems.

Daugiau: esukmc.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

2 Responses

  1. Raska parašė:

    Sveiki, o ar butu imanoma per skype pravest Dali kurso, tai domintu.

  2. Raska parašė:

    Sveiki, o ar butu imanoma per skype pravest Dali kurso, tai domintu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.