Nauja rubrika – „Pro užmerktas akis“
4.3 (6)

Sveiki, mieli skaitytojai!

Esu Gabrielė Gogelytė – šeimos medicinos gydytoja-rezidentė.

Neįsivaizduoju savo gyvenimo be kūrybos ir gillinimosi į žmogaus vidinio pasaulio subtilybes. Medicinos studijų metu buvau psichoterapijos mokslinės grupės koordinatorė, rengiau mokslinius tyrimus psichiatrijos/psichoterapijos srityje. Todėl dabar po keletos metų idėjų generavimo, pagaliau mano mintyse pribrendo iniciatyva, giliu ir poetišku pavadinimu „Pro užmerktas akis”. Šioje rubrikoje pasitelkdama užsienio ir Lietuvos mokslinę literatūrą, savo gydytojos žinias bei patirtį bendraujant su žmonėmis, gilinsiuosi į universalias gyvenimiškas problemas bei neatrastas tiesas.

Pavadinimas „Pro užmerktas akis“ pasirinktas ne be reikalo. Mes dažnai užsimerkiame, kai norime nuo kažko pasislėpti, bijome tiesos, vengiame susidurti su skaudžia realybe ar problemomis ir norime užsisklęsti savo saugiame vidiniame pasaulyje, taip pat užsimerkiame, kai miegame ir sapnuojame, kai svajojame ir, galiausiai kai mirštame, užsimerkiame visam laikui. Taigi, užsimerkęs žmogus yra labiausiai pažeidžiamas, bet tuo pačiu jo vidinis pasaulis lengviausiai prieinamas atviram ištyrimui, žvilgsniui į sielos gelmes.

Kaip jau supratote, savo straipsniuose bandysiu pažvelgti pro Jūsų visų užmerktas akis ir atsakyti į Jūsų kasdienybėje pastoviai iškylančius, tačiau rečiau išsamiai nagrinėjamus psichologinius, egzistencinius klausimus: apie pasąmonę, skausmą, vidinę kančią, meilę, praradimus, santykių problemas, laisvę, laimę ir visa kita, apie ką mus traukia daugiau sužinoti, bet kartu tas ir gąsdina.

Šioje rubrikoje „Pro užmerktas akis“ pastoviai kelsiu naujus straipsnius, todėl kad pirmi sužinotumėte apie naujausią tekstą ir jo temą, galėtumėte pasidalinti ir savo mintimis, kviečiu pasekti tokio pat pavadinimo instagramo paskyrą: prouzmerktasakis.

Nekantrauju pradėti dalintis su Jumis savo žiniomis ir įžvalgomis!

Iki susitikimo jau greitai pirmoje temoje!

Nuoširdžiai,
Šeimos medicinos gydytoja – rezidentė
Gabrielė Gogelytė

Įvertinkite!
[Balsavo: 6 Vidurkis: 4.3]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.