fbpx

Noriu jį mylėti, jis man rūpi, bet aš nieko nejaučiu…
0 (0)

6 Responses

 1. Asta parašė:

  Miela straipsnio autore..Reikes daug dirbti su savim, mokytis save myleti..Rekomenduoju skaityti tinklarasti anantara, kur Mokytojas atsakineja i zmoniu klausimus.. Paskaitos youtube: Anantaros, Razausko, Torsunovo ir kitu.. Rekomenduoju knyga Svijaso Ismintingas pasaulis.. Neapleiskit savo meiles, bet daug dirbkit su savim..Nueikiti jogos kursus. Man tai buvo pradzia.. Darykit,domekites, jau laikas..

 2. Anonimas parašė:

  Labai rekomenduoju atvykti į Master of calm festivalį, tikiu, jog ten rasite taip ieškomus atsakymus ir kryptį kur toliau eiti.

 3. Demonas parašė:

  Mes laukiame, kad meilė nukristų iš dangaus (drugelių pavidalu pilve). Bet tai nėra meilė, tai tik laikinas susižavėjimas. Meilė yra tai ką tu duodi iš visos širdies. Ir tai grįžta su didesne jėga. Ir vėl tu duodi dar daugiau, dar stipresnį jausmą. Ir vėl tai grįžta, dar su didesne jėga. Ir tada tu pajusi kas yra meilė. Būtent tas procesas ir yra tikroji meilė.

 4. james obas parašė:

  Sveiki visi, mano vardas yra ponas Džamesas, ir aš esu čia, norėdamas liudyti ir dalintis savo laimingu su visais, žinau, kad galbūt daug žmonių kenčia dėl inkstų nepakankamumo, daugelį metų patyriau siaubingą inkstų ligą, kol aš susitiko Gydytojas ponia sharma, kuri padėjo man nusipirkti inkstus iš patikimo donoro ir išgelbėjo mano gyvenimą, ar jums taip pat reikia sumokėti pinigus? Jos ligoninei reikia inksto donoro ir jie yra pasirengę nusipirkti inkstus, kurių suma yra 600 000 JAV dolerių. Iš pradžių, kai man buvo nukreipta į jos el. Laišką, sunku patikėti, bet kai tik mes geriau pažįstame vieni kitus, aš Nusprendė pasitikėti, patikėk manimi, ji yra 100% patikima ir moteris siunčia Dievą padėti ligoniams, taigi, jei esate pasirengęs parduoti savo inkstus, kad surinktų pinigų arba jums skubiai reikia sveiki inkstai, prašome susisiekti su jais daugiau informacijos dabar per Jos el. Paštas: (doctorsharmaparul@gmail.com)

 5. dr michael parašė:

  Jei nenorite rašyti savo el. pašto adreso, tai vietoje to, kad rašytumete ten kažką, geriau palikite jam skirtą laukelį tuščią

 6. fedmond parašė:

  Mums labai reikia visų amžiaus grupių inkstų donorų, kiekvienam donorui bus sumokėta 600 000 eurų suma ir vienerių metų kelionė į Kanadą visiškam atsigavimui. kinldly messgae mums dabar apie Whatsapp: +916364039673

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.