fbpx

Norvegijos lietuviai: vežkite greičiau savo vaikus iš šios šalies
0 (0)

6 Responses

 1. idiotu pasakos parašė:

  Uz grazias akis niekas nieko nedaro Norvegijoje. Draugas buvo nepagrystai apkaltintas del vaiku nepriezius/smurto seimoje. Po 3 vizitu atsiprashe labai ir paliko ramybeje. Jei ateme reiskias buvo uz ka. Ir nereikia cia dezinformacijos skleisti!

 2. Anonimas parašė:

  maziau skleisk savo blogas emocijas :) vaikus ten atima uz nieka ir bet kada ir cia ne teiginys o faktas. jai tau dar ju neateme tai labai dziaukis:)

 3. mama parašė:

  Kreipkites i strasbura i zmogaus teisiu teisma, samdykites geriausius advokatus ir prisiteiskite dar moraline zala, kad daugiau Norvegija nebenoretu atimineti vaiku.

 4. SANDRA parašė:

  sveika/as, idiotu pasaka.na ir varduka teveliai parinko..bet kad ir tinka paskaicius komentara.ten pideru ir pijoku valstybe.ir tokie ju istatymai.88

 5. Emanuele parašė:

  Straipsnyje minima klaidinga statistika, Norvegijoje yra 0,7 proc. vaikų, kurių tėvams apribotos teisės, o ne 7 proc. vaikų kaip teigiama. Netikit? Pasižiūrėkit centrinio statistikos biuro Norvegijoje duomenis. Ten yra parašyta kiek vaikų Norvegijoje yrašiuo metu (amžiaus grupėje 0-19 metų yra apie 1,2 milijono vaikų). Taip pat ten rasit informaciją kiek vaikų yra ne savo šeimose – 2012 metais 8995 vaikai (amžiaus grupė 0-22 metai). Ir tai visi vaikai kurie daug metų bėgyje yra tame saraše, o ne nauji, kaip mėgsta teigti Lietuviški šaltiniai. Naujų vaikų 2012 metais buvo 510. Suprantama, kad gali būti visokių nesusipratimų. Bet nė vienas mūsų nestovėjom su žvake prie tėvų kuriems tai nutiko, faktas – mes daug faktų nežinome ir nežinosime. Aš linkusi labiau pritarti jog geriau 10 kartų patikrinti be reikalo, nei vieną kartą nepatikrinti, kai to labai reikia…

 6. Vilius parašė:

  Apgailėtini komentarai. Kaip ir visada tikriausiai iš tų pačių išvažiavusių, kurie valgo iš tos valstybės duoną ir rėkia ant jų „blogų įstatymų”. Tai ko ten važiuojat ir savo vaikus vežat, jei ten netinka jums įstatyminė bazė? Mažai valstybių pasaulyje kur dirbt galima?

  Už nieką tikrai neatiminėja. O kaip ir bet kokiame darbe, pasitaiko klaidų, o ir, kad atėmė už nieką yra subjektyvi tėvų nuomonė. Kokia gi dar gali būt jinai? Pripažins tėvai, kad neprižiūrėjo arba netinkamai vaiką prižiūrėjo? Kaltins save? Lietuviai nemoka priimti kritikos apskritai ir ginasi kiekviename žingsnyje nors ir būna kalti. Pažiūrėkim į mūsų valdininkus, o jie gi – mūsų tautos veidrodis.

  Tuos žmogus, kurių vaikai buvo atimti dėl socialinių darbuotojų nekompetencijos arba klaidų – tikrai užjaučiu ir linkiu jums stiprybės. Na, o kitiems – siūlau gerai pasidomėti kaip jums reikia vaiką prižiūrėti kai esate SVEČIAI Norvegijoje. Gerbkit jų nuostatas ir įstatymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.