fbpx

Nekenčiu Lietuvos
1 (2)

12 Responses

 1. Aušrys parašė:

  “O ką padariau aš, kad būtų kitaip?” – Neteisingas klausimas, nes tokiame klausime, jau užprogramuotas nepilnavertiškumo jausmas stumentis žmogų į depresiją. Klausimas turėtų būti toks: ” kuo aš galiu prisidėti, kad būtų geriau? Ir jei neturiu kuo, tai bent aš pat niekada nebūsiu toks, kokiais žmonėmis piktinuosi.”

  • Dalia parašė:

   Labai pritariu jums, iš tiesu labsi teisingas pastebejimas. Dar nuo savęs galeciau pridurti, kad rašinio geroje niekur kitur nėra įleidusi šaknų, todėl nepažįsta šalies-iu iš vidaus, tik jis fasadinę puse, todėl atrodo, kad kitur žole žalesnė. O iš tikrųjų pardavėjos oriai negyvena, deja. Vakaruose dažniausiai pardavėjos darbas – tai tarpinė stotele į karjeros šuolį , Pvz daug studentų dirba dėl pas lankais grafiko arba mamos , auginančios vaikus. Tik iš šalies atrodo kad kitur geriau. To bedvasiskumo pilna visur. zinoma vakaruose socialine sistema teisingesne, žmones jaučiasi saugesni.

  • Nerima parašė:

   Klausimas iš autoriaus lūpų skambėtų taip: „Kodėl aš nenoriu čia nieko daryti, kad būtų kitaip?” Ir atsakymas yra: nemyliu aš tų žmonių – savo tėvo, motinos, tetų ir dėdžių, mokytojų… Negerbiu savo protėvių, todėl nenoriu tęsti jų pradėto darbo. Priežastys gilios, ir kaltė ne autoriaus…

 2. Romas parašė:

  pas toki „psichologa” tai nei pats eiciau,nei ktiems rekomenduociau.Jam artimesne specialybe butu filosofija….O kaip autore,jauciasi didzioji dalis tautos…Deja cia jau reikalingi ne psichologai autorei,o prokurorai beveik visoms be isimties valdzios institucijoms.

 3. GG parašė:

  “NET ir pardavejos gyvena oriai…” viskas tuom pasakyta

 4. Nerima parašė:

  Lietuva – žmonės: jūsų seneliai, tėvai, mokytojai, dėstytojai… Nemeilė žmonėms yra atsakas į meilės deficitą vaikystėje. Lietuva – tai ne seimas, ne ministrai, net ne miškai ar ne gatvės. Nes ir gatvės (net ir duobėtos, murzinos) yra mielos tos, kuriose tu laimingas augai.

 5. fuck off shitty psychologist parašė:

  Šūdus šneka :D visad taip būna Lt grįžti vimdyt po mėnesio pradeda ir toli gražu ne vieną mane :D

 6. Eimantė parašė:

  O aš nemėgstu Lietuvos dabartinio mentaliteto, jų sekimo vakarais, pamėgdžiojimo visame kame. Savo autentiškumą paklojo po kojom vakarams. Nekenčiu už tai, kad sutrypė visą tarybinį palikimą. Aš gimusi 7- ojo dešimtmečio pabaigoj, atsimenu žmones kokie jie buvo tada. Dabar tai išsigimus tauta. Išdavus tai, kas buvo vertingiausia – savitumą, ramybę, pastovumą, ištikimybę tradicinėms vertybėms. Tai va, nekenčiu to, į ką pavirto žmonės ir kaip jie subjaurojo savo kultūrą ir kultūrinį palikimą. Sirkit ten tymais, kepkit nuo karščio, užsikaskit su savo partizanų palaikais 😄. Galit atrašyt į email.

 7. Anonimas parašė:

  prakeikta šalis , išsigimėlių btauta

 8. m parašė:

  bet psichologo atsakymas yra kazkoks vejas, nesamoniu nesamone, ne ji viena tokia, as toks pats ir daugelis musu tokie kurie negali apsikest lietuvoje. Mentalitetas kurio sakyciau yra zemiau nulio, nuvarge zmones nuo gyvenimo streso, dirbantys uz 300 ar 500 euru kuriu yra 70%… as lietuvoj negyvenu nuo 2005 ir stai 2020 itikintas kitu patraukiau atgal i LT…galiu pasakyt po puses metu vis dar nepriprantu prie laukiniu zmoniu, laukinio metaliteto, vairavimo kulturos kurios mano manymu nera, grubaus aptarnavimo ir t.t O jau nekalbu apie politinius dalykus i kuriuos pradejau gilintis tik ikeles koja i Lietuva…

 9. Žemaitė parašė:

  Menkysta. Prorusiškos krypties. Von į „m”OSKLIJĄ (specialiai iš mažosios pirmosios raidės ) . Labai džiaugiuosi, kad Lietuvos žmonėms prilinkėjai visko blogo, nes tai ištiks tave. Nereikės man nuodemės daryti ir tave prakeikinėti. Pati prasikeikei. Turbūt paviršutiniškai vertini bumerango dėsnį. O, kai savo pikto sėjimu sukeli rūstį evangelikei, teks įsitikinti bumerango dėsnio veikimu. Mano pranašystės visada išsipildo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.