fbpx

Sociologas: varguoliai tiesiog yra kvailesni už turčius
0 (0)

3 Responses

 1. Mei parašė:

  Nekalbama apie priežastinį ryšį: ar uždirbi mažai, nes tavo intelektas nėra aukštas, ar tavo intelektas nėra aukštas, nes mažai uždirbi. Labiau pasiturinčių tėvų vaikai visada turės didesnes galimybes tiek į išsilavinimą, tiek į geriau apmokamą darbo vietą, nei mažesnes pajamas gaunančių tėvų vaikai. Kaltinti kvailį, kad jis kvailas, nėra tikslinga, jeigu jo niekada niekas nemokė.

  • Icanas parašė:

   Jei tikrai žinotumėte kas yra intelektas, butų daug lengviau suprasti apie ką čia kalbama. Intelektas tai ne kokia matematika kuria įmanoma išmokti. Tai lygiai toks pats sugebėjimas kaip klausa(muzikinė) ar erdvės suvokimas(sportinis). Arba jūs turite klausą, arba neturite. Nelabai jos išmoksite, nebent šiek tiek patobulinsite. Taigi vienintelis galimas ryšįs – jūs uždirbate „mažiau”, nes jūsų intelektas „mažas”.
   Intelektas su išsilavinimu tikrai neturi daug sąsajų. Nemaišykite šitų sąvokų.
   Ir galiausiai kalbama apie 16% pajamų priklausomybę nuo intelekto. Pridėkime, kad išskirtinį IQ turi vos keli procentai ir gausime, kad tai labiau statistinė reikšmė. Prie visa to dedama, kad reikia darbštumo, atkaklumo, vaizduotės.

 2. paulius parašė:

  Jei sociologas teisus, tai kaip tada paaiskinti sita ankdota:

  Klases susitikimas po 20 metų. Kalbasi suvarges ir kukliai apsirenges pirmunas ir su nauju mercedes atvaziaves dvejetukininkas:
  -ei kaip tau sekas? klausia dvejetukininkas pirmuno.
  -na ka.. uzsibaigiau aukstaji moksla, dirbu su taikomaja matematika, bet vos gala su galu suduriu, gyvenam visa seima mazam butelyje..
  – o kaip tau sekasi, ka tu veiki gyvenime? klausia buves pirmunas.

  -nu ka as.. .. as vaziuoju i Baltarusija, perku cigaretes po 3 litus, parvezu cia ir parduodu po 8 litus. tai va taip ir gyvenu is tu 5% „navaro”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.