Tikitės dirbti ir pensijoje? Realybė gali būti kitokia
0 (0)

3 Responses

 1. Dalia parašė:

  Ne visai taip. Čia tik vienas iš būdų taupyt tam, kad pragyventi, kai išeisi į pensija. Vakaru praktika yra tokia, kad žmones kaupia lėšas ne tik patys ,bet ir darbdavys jam padeda kaupti. tarkim darbdavys moka kiekviena mėnesį 7%t nuo uždarbio į privatu pensijų fondą. Dar kiti investuoja savo pinigus, taip tikisi uždirbti lėšų vėlesniam laikui, dar kiti perka nekilnojamą turtą kaip garantą oraus gyvenimo nedirbant. Siūlymas tik kaupt lėšas privačiuose fonduose nėra pats geriausias būdas atsidėti lėšas išėjus į pensija. Neklaidinkit žmonių

 2. Anonimas parašė:

  Kas gerai uždirba, gali susitaupyti ir kitais būdais.

  Kas dirba kasdien po 8 val. už mažą atlyginimą, atidėti senatvei paprasčiausia neturi iš ko, nes iš jo viską atima darbdavys, mokėdamas neadekvatų atlyginimą. Toks žmogus gali tik stengtis išgyventi čia ir dabar, todėl kalbėti apie taupymą – pasityčiojimas, kaip ir gaunamas atlyginimas.

  Išėjęs į pensiją toks asmuo apiplėšiamas dar kartą, iš jo pasityčioja ir valstybė. Nes pensija kažkodėl priklauso nuo darbo užmokesčio. Tai labai labai neteisinga. Turėtų priklausyti valstybės mokama pensija tik nuo darbo stažo ir būti visiems vienoda. O kas daugiau uždirba – tas jau gali ir susitaupyti, nesvarbu, ar pensijų fonduose, ar kojinėje, ir gauti daugiau.

 3. In today’s time students face the problem of stress in college. Whether it is because of social anxiety, or not being able to clear exam etc. Most of the times, students get stressed due to their piled up assignments. If it is with you also then you might look for Allassignmenthelp.com Reviews.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.