fbpx

Visas gyvenimas man yra kančia, nebežinau kaip toliau gyventi
0 (0)

7 Responses

 1. Virgutė parašė:

  Aš noriu su tavimi pabendrauti, jei pamatysi šį komentarą, parašyk į el. paštą!!!

 2. Margarita parašė:

  Rekomenduoju paskaityti Adam J.Jackson „Amžini meilės, turto, sveikatos ir laimės dėsniai”, pati tik pradėjau, bet jau kirba visokių teigiamų minčių =). Kartais reikia tokių skaitinių, įkvepiančių minčių, kad mes patys esame savo „likimo kalviais” ir per savo baimes kartais nepasinaudojame mums suteiktomis galimybėmis…

 3. Kornelija parašė:

  Sveikas. Tai, apie ką rašai man labai panašu į tai, ką man pačiai ne taip jau seniai teko išgyventi. Taip pat pažįstamos mintys, jausmai. Manau būtų įdomu susipažinti, pabendrauti. Parašyk man, jei sumanysi. Ir atmink: TU NE VIENAS. :) Laikykis ir nepasiduok.

  kitty.kornelija@gmail.com

 4. vdas parašė:

  Dangi. Taip ir norisi tau pasakyti koks tu esi tvirtas ir stiprus. Taip ir norisi pabrėžti, jog tavo pasakojimas tegul būna paraginimas visoms šeimoms, kurios tarpusavyje nesutaria, kurios ruošiasi skirtis, kurios jau skiriasi ar net išsiskyrė. Tavo pasakojimas tai pats šviesiausias pavyzdys, pati stipriausia motyvacija kodėl VERTA puoselėti ir pasiaukoti dėl šeimos.. Tegul tavo laiškas būna pagalba ir paspirtis, motyvacija visiems tėvams, kurie jį skaitys, kad ateitų suvokimas, kaip svarbu gyventi kartu. Tai – svarbiausia, kad pasipasakojęs padarei didžiausią paslaugą pavargusioms šeimoms. Tai didelis tavo nuopelnas ir pasiekimas. Ačiū tau už tai.

  Meilės reikalai. Protingiausia būtų merginą paleisti ir nebesigręžioti. Sunku būna ir kai ji šalia, ir kai jos nėra. Greičiausiai ji negali suvokti tavo asmenybės brandumo, suvokimo gilumo, taip, kaip tu vertini gyvenimą. O pats tikiesi iš 17 metų merginos 25-metės brandos. Kita vertus, kai tapsi neprieinamu, ji tavim vėl susidomės. Bet širdies reikalai negalvoju kad yra tai, ko dabar tau ištiesų reikia ramiam gyvenimui. Tu niekur nepavėluosi. Vyrams nėra priimta nustatinėti amžiaus ribą kada jie turi vesti ir panašiai, jei tai svarbu žinoti. O jei kas šyptels – ką gi tas nežino, kaip tu jautiesi, tad kam apskritai apie tai grūzintis? Vietoj mergiškų laikinų reikalų, linkėčiau susirasti tikrų bendraminčių draugų. Kaip sako folkloras, kol nevedę, vyrai bėgioja paskui merginas, kai veda – žmonos bėgioja paskui savo vyrus (po barus, po klubus, po draugus-suprask tempias namo). Ir tu nesi niekuo kitoks kad tai patirtumei. Tu tai moki ir puikiausiai sugebi. Tiesiog nereikia niekur skubėti ir gyvenimas taps mielesnis. Ir miela mergina atsiras, kaip tavo sielos dvynė, su kuria kalbėsis laisvai, su kuria norėsis kurti šeimą ir susilaukti savo vaikų..stebėti juos augant ir tiesiog džiaugtis. Turėk svajonę tai pasiekti, neabejok,nes ginti savo svajones tau taip pat puikiausiai išeina. Kažkas yra pasakęs, „Svajok, lyg gyventum amžinai, gyvenk lyg gyventum tik šia diena.”

  Tai geri žodžiai. Jie nuteikia pamąstyti apie didelius, plačius ir amžinus dalykus. Šiandienos sąskaitą pamirši po metų tikrai. Platūs, didingi dalykai taip lengvai neblėsta. Jie suteikia gyvenimui prasmės, skonio ir pasitikėjimo ateitimi. Svarbiausia pakilti truputį „virš sąskaitų” lygio. Padės astronomija, kosmologija. Gali akies kraštu dirstelėti kas youtube yra dvasinė tikrovė, kas yra meditacija, dvasinė praktika, kokios esminės viso to idėjos. Jei kyla gilių klausimų-juos būtina atsakyti. Tik ieškok! :) kai įdomu – klausk. Čia arba emailu (upatarejas@hotmail.com) arba Facebooke „Dvasinis tobulėjimas”.
  Nesikrimsk. Viskas yra gerai.

 5. Anonimas parašė:

  man gyvenimas taip pat kancia, bet ne tik kad neturiu meiles, bet niekaip nesurandu savo vietos po saule. o man jau 30 laikas juk kurti seima, bet apie tai nedristu net svajoti.

 6. inga parašė:

  aš taip pat noriu pabendrauti su Tavimo, parašyk sunsun@inbox.lt lauksiu!! :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.