fbpx

7 būdai atgaivinti jausmus
0 (0)

8 Responses

 1. vyr gimine parašė:

  jeigu tuo vadovautis kam tada isvis vyras tokiai moteriai ? o kitas dalykas kad tokia moteri vyras greit numes ir susiras priesinga nei cia suraset :)

 2. Elena parašė:

  Manau, kad patarimai labai lėkšti. Besąlygiška meilė nereiškia priklausomybės nuo įsimylėjimo objekto. Besąlygiška meilė reiškia, kad myliu nekeldama sąlygų, kaip mano meilės objektas elgsis. Bet tai dar nereiškia, kad toleruoju blogą elgesį su manimi. Galiu mylėti besąlygiškai, t.y. nepriklausomai nuo to, paskambins man ar ne, bet iš kitos pusės aš turiu savo gyvenimą, ir tuo metu, kai man nerodo dėmesio, aš užsiimu savo gyvenimu, savo veikla, tuo, kas man įdomu ir svarbu. Iš kitos pusės, tas žmogus man yra pirmas mano gyvenimo prioritetuose, todėl kai jis skiria man dėmesį, aš esu tik jo, telefonas išjungtas, visi kiti reikalai atidėti. Palauks. Jei sugrius, tegu griūna, užtai nesugrius tai, kas man svarbiausia. O kai jis išeis su savo reikalaus, aš nelėksiu iš paskos, aš savo reikalus tvarkysiuos. Taip suprantu besąlygišką meilę, kuri tuo pačiu nereiškia ir savęs praradimo. Neskaitykit tokių lėkštų nesąmonėlių, kurių paskirtis viena – užpildyti eterį greitu maistu sielai.

 3. Elena parašė:

  Dar pridursiu – kadangi jis man svarbiausias, tai dar nereiškia, kad aš niekada jo neprarasiu dėl kokių nors priežasčių. Todėl esu pasiruošusi ir tam skausmui, kuris mane ištiks. Žinau, kad bus be galo sunku, bet aš kažkaip išgyvensiu. Dėl to tik dar labiau mėgaujuosi tomis akimirkomis, kai galiu ir jį turiu. Ir jį lepinu.

 4. Ji parašė:

  Iš kur čia pirmąsyk tokios nesąmonės. Iš Delfi? A…. :))

 5. Tomas parašė:

  Matomai tas, kas rašė šį straipsnį nežino, kas yra meilė ir jausmai :/ (nieko nesmerkiu, juk žmogui natūralu nežinot dalykų, kurių jis pats nepatyrė)

 6. Mona parašė:

  Elena ir visi kiti, kurie nesuprato mažiau muilo dramų žiūrėkit. Viskas čia teisingai parašyta, vyrai yra medžiotojai ir jei neturalai moteris nesi veikli, tai turi išmokti būti tokia ir ne tik kad nebūt perskaityta knyga, bet turi dar būt ir prirašyta. Aišku jei nori su kokiu statybininku meilę žaist, tai jokių žaislų nereikia. Būna moteris palieka vyrai, jos verkia ir nesupranta kuo buvo blogos, o tuo kad lipšnios tarškalės. Vyrams patinka paslaptingos..

 7. Ausra parašė:

  Labai teisingai Mona, pritariu ir as tau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.