fbpx

Ar įmanoma išbristi iš depresijos?
0 (0)

10 Responses

 1. as parašė:

  Labas, ar kuris nors is tavo tevu vartoja alkoholi ar kokias kitokias svaiginancias medziagas?

 2. Laurynai parašė:

  Tu rašei: „Bandžiau ieškoti pagalbos ir paguodos tikėjime, maldoje, bet tai padėjo tik maždaug tris mėnesius.” Tau sunku suprasti kaip tai padeda, bet jei padeda, tai tęsk toliau. Ką prarasi jei pratęsi savo maldas? Juk jos nemokamos, ar ne? Susigalvok savo maldą, nebūtinai iš maldaknygės. Prašyk ryte, prašyk diena, prašyk vakare. Kai gausi, padėkok :) Netrukus pradėsi matyti tai kas nematoma :) Ir kuo toliau tuo smagiau. Kai pajausi, kad tai veikia, pamatysi kaip juoksies iš savo „depresijos”.

  Beje ar sportuoji? Bėgimas ristele, greitas veikščiojimas, važinėjimas dviračiu ir t.t. Aktyvus judėjimas padeda išlaikyti žvalų protą.

  Sėkmės!

 3. Me parašė:

  Tikrai įmanoma išbristi iš depresijos! Pati sirgau sunkia depresija, išgyvenau visa tą žmonių baimę, panikos priepuolius, liūdesį. Gėriau antidepresantus, lankiausi pas psichoterapeutus, man taip pat siūlė atsigulti į ligoninę. Sveikti pradėjau, kai vieną dieną nusprendžiau, kad gana šitaip gyventi – atsibundi, žiūri į lubas, galvoji kodėl nemirei miegodama, o paskui vėl eini miegot. Pasakiau sau, kad esu stipresnė už ligą, kad man nereikia jokių vaistų, jokios chemijos, kad galėčiau vėl būti laiminga. Labai padėjo artimųjų palaikymas, su kuriais kalbėdavau apie ligą. Pradėjau ieškoti depresijos priežasčių, kas mane stumia į liūdesį, kas neduoda ramybės. Ir tuomet ieškojau kaip tai pakeisti. Pvz., sunki finansinė padėtis, skolos privertė susirasti darbą. Ne iš karto pavyko, tačiau jį radus ir pradėjus dirbti bei atidavinėti skolas iš karto pasijutau geriau. Nemėgiami mokslai taip pat nedavė ramybės, todėl mečiau juos ir dabar studijuoju tai, ką visada norėjau. Nepavykę santykiai paskatino iš pradžių išmokti LAIMINGAI gyventi vienai, o tada netruko atsirasti ir mylimas žmogus. Taip žingsnelis po žingsnelio jaučiausi vis geriau ir geriau, o dabar vėl galiu šypsotis ir džiaugtis gyvenimu. Žinoma, kartais aplanko liūdnos mintys, grįžta slogutis sezoniškai, bet tai normalu, nes kartą susirgus depresija, jos iki galo nepasigydysi. Tačiau gali išmokti ją įveikti ir daugiau jai nepasiduoti. To tau ir linkiu!

 4. Arturas parašė:

  Jokiu vaistų, visos ligos kyla iš vidaus, todėl susitvarkyk psichologines ligas mintimis ir viskas bus gerai.

 5. zygis parašė:

  Manau lankytojų komentarai labiau motyvuoja nei tuščias psichologo atsakymas

 6. Sabina parašė:

  Atsigulimas į ligoninę manau bent laikinai padėtų, nesigailiu to, kad pačiai teko kažkada atsigult. Panašiai jaučiuosi nuo 13 metų, nors jau artėja tuoj 20. Kartais pasidaro lengviau, kai širdį aplanko įsimylėjimas ;)

 7. libra parašė:

  pati turiu depresija beveik 10 metu po laimo ligos metus pragulejau pataluose nuo depresiniu fiziniu skausmu dabar nuolat save stebiu sunkiausias metas pavasaris ir ruduo geriu vaistus tik is zoleliu o pagrinddinis htp5 tai seratoninas net migrenos skausmai dingo.

 8. taip parašė:

  Lauryna, parukyk zoles, prizadu, tau pades ! Vaistai – pinigu svaistymas, dar butu imanoma isigydyti su arbatom, tai nera liga, tu tiesiog issigalvoji savo ligos simptomus.

 9. Smiltė parašė:

  Miela, Lauryna, pati nori pakeisti savo, galbūt kaip pati sakai, negatyvią aplinką, tai ir pradėk kiek įmanoma pakeist aplinką, kuriose esi, nors svarbiau būtų pačiai pakeist požiūrį į aplinką: kai tai pakeiti, viskas aplink sušvinta tarsi naujom spalvom. Visi esam žmonės, visi esam gražūs, o būti gražiu reiškia būti savimi. Tau nereikia įtikti kitiems – Tau reikia patikti sau pačiai. Pagalvok apie tai. Dabar ruduo atėjo, pamatyk, koks gražus gali būti ruduo, pabandyk pasidžiaugt tuo nors kiek. Gamta… medžiai… oras… na tas rudens, lietaus kvapas… Manau tau tik šiek tiek reikia padirbėti su savo mąstymu ir požiūriu į gyvenimą, ir galbūt ne viskas, bet DAUG KAS pasikeis… Stiprybės Tau. Kaip sakė Viktoras Hugo – „Už debesies, kuris meta mums savo šešėlį, yra žvaigždė, skleidžianti mums šviesą.” ;)

 10. rama parašė:

  Labas. Zinoma, musu psichika yra labai sudetingas dalykas, bet kartais psichines ligas sukelia ne tik psichines problemos. Musu visas organizmas yra suristas, negaluojantis skrandis, organizme esantis parazitai, sutrikusi skydliauke,kuri atsakinga uz hormonu ir sirdies veikla, kuri itakoja nervu sistema, taip pat gali sukelti ilgamete depresija, jei sie mano isvardyti dalykai negydomi. Pati 10m. sirgau sunkia depresija, geriau antidepresantus ir visokius kitokius vaistus, nuo kuriu atsirado lengvos formos sizofrenija. Taciau nusprendziau isitirti ir visa organizma, kas mane labai nustebino, tai buvo paprasciausias dalykas, Taksoplazmoze, kraujyje esantys parazitai, kurie keliauja i smegenis,ir issaukia tokia liga ,kaip depresija. Aziu dievui, jau kaip 4m.gydausi,isivaliau sias kirmeles, ir dar prireike nemazai laiko,kad organimas isivalytu nuo Psichologu irasytu vaistu,kurie pazeide visa organizma. Dabar viskuom dziaugiuosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.