Kaip grįžti po atostogų be streso?
0 (0)

Psichologė Rasa Pališkienė dalinasi patarimais iš užrašų apie tai kaip grįžti po atostogų be streso. Jau šiandien ruoškimės sugrįžti – rytoj bus viskas gerai!

1. Vienas iš maloniausių dalykų gyvenime – geri prisiminimai. Su jais ir grįžkite: pasidėkite mielą suvenyrą ar nuotraukoje sustabdytą atostogų akimirką ant darbo stalo arba turėkite rankinėje, automobilyje, kad atostogų įspūdžiai ilgiau teiktų malonias emocijas.
2. Peržiūrėkite ir atnaujinkite savo garderobą – įsigykite naują eilutę, rankinę ar batelius ( o geriau viską). Nueikite į kirpyklą, o gal ir naują šukuoseną pasirinksite. Tai tikrai padeda ir ne tik moterims.
3. Laimės hormonai pakels nuotaiką. Valgykite maistą, turintį daug serotonino: bananus, riešutus, šokoladą. Ir sportuokite: bėkite, eikite, lipkite laiptais, šokite, važiuokite dviračiu, paspirtuku.
4. Laikykitės miego režimo, kuris per atostogas buvo ,,laisvu grafiku”.
5. Nepulkite iš karto prie didžiausių darbų, tampo, krūvio. Pradėkite palengva, nuo lengvesnių darbelių – galbūt darbo vietos: stalo ar lentynos tvarkymo, augalų laistymo, pašto tikrinimo.
6. Padėkokite sau ir gyvenimui, kad turėjote atostogas ir galite vėl grįžti. Esate ten, kur pasirinkote, esate tokie, kokius save turite.

Psichologė Rasa Pališkienė | atvirasirdimi.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.