fbpx

Kas atsitinka meilei po vedybų?
5 (1)

7 Responses

 1. Rita parašė:

  Aš suprantu, kad straipsnis ne apie lingvistiką, bet vis tiek sakinys „Lingvistikos mokslas nustatė pagrindines kalbų grupes: japonų, kinų, ispanų, anglų portugalų, graikų, vokiečių, prancūzų ir t. t.” labai juokingas :). Juk galima minimaliai pasidomėti prieš rašant, kas yra kalbų grupė, kad tokių liapsusų nebūtų.

 2. bla parašė:

  o kam cia rupi lingvistika db?ne tame esme cia tik tupas zmogus is vis gali toki komentara cia parasyti,svarbiausi cia yra tie 5 punktai,kas ir yra 100 proc taisykle kaip nugyventi grazu gyvenima kartu…atsirado lingvistika …ne i tema visai

  • Rita parašė:

   Bla, tikrai ne apie lingvistiką čia kalba, bet tiesiog jei straipsnyje yra faktinių klaidų, kad ir iš visai kitos sferos, tai verčia kiek suabejoti straipsnio rimtumu. Kaip tu reaguotum, jei kokiam straipsnyje laikraštyje pamatytum, kad Latvijos sostinė yra Talinas, 2+2=15, o briedis yra varliagyvis? Tiesiog autorius (vertėjas?) turėtų būti dėmesingesnis kitąkart, nes faktinės klaidos niekam garbės nedaro. O šiaip straipsnis, tai žinoma teisingas. Ir Bla, kitų vadinimas tūpais nepadaro tavęs protingesniu(-e), anaiptol.

   • Mantas parašė:

    Rita, o as pilnai pritariu tavo nuomonei – man irgi labai uzkliuvo jau straipsnio pradzioje isvardintos tos lingvistines kalbu grupes… Bet protingiems zmonems tai vis delto turbut netrukdo labai gerai vertinti pati straipsni ir juo labiau ;) – padekoti o ne pasmerkti uz pastaba, kas tame sraipsnyje bado akis… Tiesiog autoriui reikia istaisyti klaida ir tiek. Man pasidare idomu – o kokia meiles kalba kalbi tu pati? :)

 3. www parašė:

  Rita, neįsižeisk, bet manau, daugelį erzina komentarai, kurie „kabinėjasi” prie nereikšmingų smulkmenų. Gal esi mokytoja ar dėstytoja lietuvių kalbos? Man toks įspūdis, jog turi įprotį taisyt stiliaus klaidas rašiniuose :)

 4. S parašė:

  Rekomenduoju perskaityt knygą abiems poroje, jei darosi sunku išsaugoti meilę. Čia tik sutrumpinta versija, o knygoje realūs pavyzdžiai. Aš tikrai atpažinau save jos padedama.

 5. Sphinx parašė:

  kaip jums visiems pasiseke, pagaliau galesit ilgai ir laimingai gyventi, shaunuoliai/es ir toliau vadovaukites „taisyklem”
  o klaidos iveliamos specialiai, kad viska suprastumet „teisingai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.