Keli patarimai, kaip paversti kiekvieną dieną ypatinga

1413_6a27

1. Padarykite ką nors pirmą syk. Tai leis jums pajusti naujas emocijas ir įspūdžius. Visai įmanoma, kad vienas iš tokių veiksmų vėliau taps jūsų kasdienės mėgiamos veiklos dalimi.

2. Užtenka sėdėti namie, paieškokite nuotykių. Atsižvelgdami į savo realias galimybes, stenkitės dažniau išeiti kur nors pasivaikščioti, bendraukite su savo draugais. Stenkitės mažiau laiko praleisti prie TV ar kompiuterio, dar turėsite pakankamai laiko tuo užsiimti.

3. Siekite savo svajonės tiesiog dabar. Žinoma, kad jūs tikrai turite kokį nors tikslą, tad imkitės to tuojau pat! Nustatykite sau griežtas laiko ribas, atminkite, kad gyvenime Jūsų laukia dar visas kalnas naujų tikslų ir reikalų, kuriuos verta suspėti atlikti.

4. Saviugda. Imkitės kokios nors naujos sporto šakos arba skaitykite knygą. Ugdykite save tiesiog dabar, kol Jūs sveiki ir galite judėti į priekį.

5. Atsižvelkite į aplinkybes. Griežtai suplanuotas grafikas – išties geras dalykas, vienok, gyvenime neretai taip nutinka, kai tą grafiką tenka apeiti.

6. Užbaikite pradėtus darbus. Kažką pradėjote daryti ir numetėt? Tai baikite mindžikuoti ir pabaikite!

7. Žvelkite optimistiškai. Nė nepajudės iš vietos Jūsų reikalai, jei į viską žiūrėsite vien skeptiškai. Tikėti sėkme, ieškoti jos galimybių yra tiesiog būtina! Jums duotas tik šis gyvenimas. Nėra prasmės kažko laukti.

8. Gyvenkite dabartimi. Nustokite dairytis į praeitį, galvoti apie tai kaip buvo, o jei jau tai darote, tai darykite protingai. Rinkitės džiugius momentus. Paplanuokite kaip ateityje galite panašias akimirkas pakartoti, gal net įmanoma padaryti kažką geriau. Analizuokite patirtas nesėkmes, raskite jų priežastis ir venkite to ateityje. Kelkite sau naujus tikslus ir būtinai jų pasiekite. Atminkite, Jūs gyvenate tiesiog dabar, o vakarykštė diena – jau praeitas etapas, užverstas lapas kurio jau nėra galimybės perrašyti, galima tik paskaityti.

Permąstykite pateiktus punktus. Atminkite: kad būtų ką atsiminti rytoj, būtina kažką nuveikti šiandien! ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *