Konferencija „PATYČIŲ PROGNOZĖS LIETUVAI 2020-2030“
0 (0)

meile

Shutterstock nuotr. / Meilė

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su VšĮ „Vaikų linija“ kovo 15 d. organizavo konferenciją „PATYČIŲ PROGNOZĖS LIETUVAI 2020-2030“, kurioje įvairių visuomenės grupių atstovai – mokytojai, jaunuoliai, tėvai, švietimo politikai, visuomenės nuomonės formuotojai – dalinosi įžvalgomis bei diskutuos, kaip efektyviai mažinti patyčių mastą mūsų visuomenėje.

Diskusija „AR ĮMANOMA IŠGYVENDINTI PATYČIAS IŠ MŪSŲ VISUOMENĖS, MOKYKLŲ IR BENDRUOMENIŲ?”

Įžanginiai pasisakymai: Dr. Natalija Istomina, LR švietimo ir mokslo viceministrė, Edita Žiobienė, Vaiko teisių apsaugos kontrolierė, Gražina Ramanauskaitė–Tiumenevienė, Žurnalistų etikos inspektorė, Apolinaras Zaborskis, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius [skaidrės].

Diskusiją moderuoja: Paulius Gritėnas, www.15min.lt užsienio aktualijų žurnalistas
Dalyviai: Dr. Natalija Istomina, LR švietimo ir mokslo viceministrė, prof. Dainius Pūras, Medicinos mokslų daktaras, gydytojas, vaikų ir paauglių psichiatras, Ana Sosnovskaja, Lietuvos moksleivių sąjungos Vilniaus mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė, Deividas Velkas, Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos patarėjas, Domininkas Ramonas, TV laidos KK2 žurnalistas.

SOCIALINĖS INSTALIACIJOS „PATYČIŲ BAROMETRAS“ ATIDARYMAS

Konferencijos dalyvių balsai pasiskirstė netolygiai, improvizuoto barometro duomenys parodė, jog daugiausia patyčių pastebima žiniasklaidoje ir internete.

Diskusija „PATYČIŲ PREVENCIJOS IDĖJOS IŠ SKIRTINGŲ PERSPEKTYVŲ”

Moderuoja: dr. Robertas Povilaitis, VšĮ „Vaikų linija“ vadovas
Dalyviai: Aušra Kurienė, Paramos vaikams centro steigėja ir vadovė, psichologė, psichoterapeutė, Linas Slušnys, psichiatras, Jurgita Smiltė Jasiulionė, VšĮ Vaikų linija atstovė, Tomas Rakovas, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktoriaus pavaduotojas, Akvilė Burneikaitė, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė.

Organizatoriai:

patyciu-prognozes-Lietuvai

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. Violeta parašė:

    Konferencijos, ivairus renginiai ir pan. – visa tai jau buvo daug daug kartu. Specialistai diskutavo, kalbejo apie tyrimus. Bet ka konkreciai padarete, kad uzkirstumete kelia siai visuomenes bedai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.