Man neišeina užmegzti ilgalaikių santykių su vaikinais
0 (0)

4 Responses

 1. Indrė parašė:

  O jeigu, pažvelgus baimei į akis,pasirodys, jog buvo dėl ko bijoti – kaip gyventi toliau?

 2. Minde parašė:

  Pradėk sportuot, pakils pasitikėjimas savimi. Man padėjo ir tau padės :) Mažina stresą, nuveja blogas mintis, pakelia nuotaiką ir šiaip, tavo kūnas tau padėkos :)

 3. Neringa M. parašė:

  Indrei, kai pažvelgi baimei į akis ir atrandi ko būtent bijai belieka pasirinkti. Galima ir toliau rinktis bijoti ir toliau tik NORĖTI gyventi, mylėti, būti laimingai arba keisti savo įsitikinimus, elgesio modelį, nuostatas. Viskas ko nežinai, galima rasti informaciją ir ja pasinaudoti aktyviai ir veiksmingai, viskas ko nemoki galima išmokti, tik reikia veikti ir daryti. Ar matėte nors vieną 4 metų vaiką, kuris sėdėtų ir dėjuotų, jog būdamas 8 mėnesių nemokėjo vaikščioti ir kalbėti? Tad kodėl nepasinaudojus galimybėmis ir nenuėjus į seminarą, pas konsultantą ar specialistą ir pakelti savo savivertę iki adekvačios. Tik aišku, seminarus ir specialistus rinktis verta atidžiai ir tikslingai, vėl gi, prisiimant atsakomybę už save ir savo pasirinkimą. Drąsą galima išugdyti, bendravimo išmokti, o savivertę pakelti tampant ir būnant asertyvia asmenybe. Vienas principas galioja visad: Kiekviena situacija turi daug pasirinkimo variantų, todėl jeigu rezultatai netenkina vėl ir vėl, tiesiog padaryk kažką kitaip.

 4. vdas parašė:

  Sutinku su Neringa, kad šiais laikais yra įvairiausių būdų kaip pasimokyti bendravimo ne vien porose, bet ir su draugais, kokie paprasti principai bendrauti kompanijose, kaip prieiti prie nepažįstamo žmogaus. Tereikia pasirinkti kuris lektorius priimtiniausias ar priimtiniausia. Tarkim, kad ir Asta Ivaškevičiūtė labai gražiai ir protingai pasakoja apie pastikėjimą savimi, bendravimą poroje. Gal suteiktų įkvėpimo. Nes, kaip ir mergina, ir Neringa pastebėjo, jei rezultatai netenkina,vadinasi reikia kažką padaryti kitaip. Ir labai drąsu kad nutarei pagalbos kreiptis čia. Vadinasi nėra taip, kad į nieką negali kreiptis pagalbos :) Tebūna tai vidinis atspirties taškas. Kaip dar sako rytų išmintis, tobulas pašnekovas ne tas, kuris daug kalba, o tas kuris klausosi. Ar mokate įsiklausyti, nes pokalbį girdėti yra viena, klausytis pokalbio visai kas kita. Girdite, kad esate graži, bet nenorite įsiklausyti – įsiklausote į tarpus tarp žodžių, o tuo metu žmogus jums savo vidinį pasaulį atveria.. :) Todėl pamėginkite pastebėti kituose daugiau nuoširdumo, daugiau nuoširdžių impulsų, spontaniškas šypsenas, spontaniškus nuoširdžius plykstelėjimus, netikėtus aiktelėjimus, frazes, žvilgsnius, netikėtus jautrumo atodūsius – netgi filmuose ar per radiją. Atsargiai ir neutraliai leiskite sau pagalvoti, kas sukėlė pašnekovui nuoširdumo pliūpsnį? Ir tiek. O visa kita susitvarkysite savaime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.