Man yra 21 metai, tačiau nesu turėjęs visiškai jokių santykių su merginomis
0 (0)

neturiu-merginosKlausimas: Sveiki, mano laiškas yra gana ilgas, dėl to aš jį padariau nestandartiniu. Iš tiesų aš lankiausi pas daug psichologų ir psichoterapiautų, tačiau vis tiek nesijaučiu gavęs atsakymus. Nuoširdžiai tikiuosi, kad jūs man padėsite.

Problemos tema: „Man yra 21 metai, tačiau nesu turėjęs visiškai jokių santykių su merginomis”

Mano ilgas laiškas yra padalintas į kelias dalis, kad jums būtų lengviau:

1. Man 21 metai ir aš nesu turėjęs jokių artimesnių santykių su merginomis (išskyrus bičiuliškus/draugiškus sąntykius). Dažniausiai pasitaikydavo, kad arba aš patinku ir man nepatinka, arba man patinka, bet aš nepatinku. Budavo ir tokių situacijų, kai man atrodė, kad simpatija abipusė, tačiau kai pradėdavau rodyti dėmesį, mergina vaidindavo abėjingą ir apsimesdavo, kad nepatinku arba specialiai sudarydavo kliūtis, kurias man reikia tarsi įveikti, ir kūrių aš labai nemėgstu (tų kliučių).

2. Vienas draugas yra ne kartą sakęs, kad man patinka visiškai ne mano tipo merginos (jis iš dalies teisus).
Aš pats esu inteligentiškas intelektualas, individualistas, plačių pažiūrų, introvertas, filosofiškas ir (giminaičiai yra sakę) nuo vaikystės gudruolis.
Mano MBTI testo rezultatai visada būna INTJ ir aprašymas taip pat atitinka.

Man patinka tokio tipo merginos, kurios dažniausiai mėgsta fotografuotis, paprastai tariant, „Indrės Burlinskaitės ir Simonos Starkutės tipas”. Tokios merginos, kurios moka atrodyti gražiai, seksualiai ir gundančiai, rūpinasi savimi, turi estetišką skoni (makiažui, drabužiams ir t.t.), sportuoja (ir mane galėtų paskatinti sportuoti) (kartu sportuoti, pvz. bėgioti, yra linksmiau). Merginos intelekto koeficientas man nėra labai svarbus – svarbiau, kad tiesiog ji suprastų, ką aš sakau ir apie ką kalbu. O šiaip su mylimų žmogumi ir kartu tylėti gera.

Kai kas pasakytų, kad tokiai merginai reikia turtingo vyro, kuris ją galėtų išlaikyti ir patenkinti jos poreikius. Tiesą sakant aš nenorėčiau išlaikytinės. Geriau, kad mergina savo išvaizdai ir drabužiams užsidirbtų pati, o aš pilnai sutikčiau patenkinti pagrindinius jos poreikius ir (bent iš dalies) bendrus mūsų šeimos finansinius poreikius.

Taip pat galima susidaryti įspūdį, kad aš noriu gražuolės merginos vien dėl to, kad galėčiau pasirodyti prieš kitus, iš tiesų tai yra gal tik 15% tiesos. 85% tiesos yra tokia, kad turiu labai estetišką/subtilų skonį merginų atžvilgiu ir noriu gražuolės merginos dėl savęs, o ne dėl kitų.

3. Prisipažinsiu, yra 2 merginos, kurios man patinka ir su kuriom be pastangų pavyko užmegsti santykius, tačiau tie santykiai į priekį nejuda. Viena iš tų merginų mano, kad mes tiesiog per daug skirtingi (be to, per pažinties laiką turėjo kelis vaikinus ir šiuo metu yra užimta), o kita mergina turi vaikiną ir į savo santykius su juo žiūri labai atsakingai.

4. Tai paprastai kalbant, aš nežinau, kame problema. Gal aš išoriškai kitiems žmonėms (taip pat ir merginoms) sudarau įspūdį, kad esu mėmė.
Gal kitiems (taip pat ir merginoms) atrodau, kaip kvailys, ar per daug šaltas – neemocionalus (mano charakterio tipui yra būdingas „šaltumas”).

5. Gal atsakymų reikia ieškoti vaikystėje. Mano tėvai labai dažnai ginčydavosi dėl tam tikros priežasties, kurios nenoriu minėti – tiesiog tėvas turėjo didelę problemą. Kai man buvo 8 metai, mano tėvas išvažiavo į savo gimtinę – Ukrainą ir aš jo visiškai nepasigedau. Mokykloje nuo 1 iki 9-11 (imtinai) klasės kentėjau nuo patyčių. Iš mamos beveik niekada nesulaukdavau palaikymo žodžių ar elementarios meilės, vien tik pažeminimai, itikinėjimas, kad esu kvailas ir nieko nepasieksiu bei kiti dalykai. Paprastai kalbant – patyriau psichologinį smurtą. Maždaug 12 klasėj pas mane atsirado paranojos simptomų, o vėliau smarkiai sutriko miegas. Mano „idėjos” tarpais būdavo panašios į „kliedesius” ir buvo susijusios su viena tematika. Taip pat kentėjau nuo nepilnavertiškumo komplekso. Tačiau, nepaisant sudėtingos būsenos, sugebėjau išlaikyti egzaminus ir įstoti į Vilniaus Universitetą – vieną iš sudėtingiausių ir žinomiausių specialybių.(neviešinsiu pačios specialybės pavadinimo). Pirmas kūrsas praėjo dar labai gerai ir mano simptomai sumažėjo. Tačiau pavasarį simptomai paūmėjo. Kai jau nelabai galėjau ilgiau slepti savo problemos nuo aplinkinių, jie pradėjo pastebėti, kas su manim darosi. Vėliau, liepos mėnesį, neapsikentęs kreipiausi pas psichiatrą. Gydytojas paskyrė vaistų, kuriuos vartojau pusę metų ir tą laikotarpį gyvenau be simptomų, tačiau mano intelektiniai gebėjimai suprastėjo – rudens sesijoje neišlaikiau nei vieno egzamino ir paėmiau akademines atostogas (dėl ligos). Tuo metu oficiali diagnozė buvo Šizotipinis sutrikimas. Kiek vėliau nutraukiau vaistų vartojimą ir 4,5 savaitės lankiausi psichiatrinėje ligoninėje – dienos stacionare – tai vyko šį ankstyvą pavasarį. Kol „gulėjau” ligoninėje, pradėjau užsiimti savęs ugdymu ir pozityvaus mąstymo praktika, kurie man labai padėjo.

6. Šiuo metu nejaučiu jokių simptomų, nevartoju jokių vaistų ir jaučiuosi (palyginus) daug daug geriau. Turiu tris simpatijas, iš kurių tik su viena yra kažkokių nedidelių šansų, tačiau šiuo metu tik į ja dedu viltis. Anksčiau iš jos kūno kalbos perskaičiau, kad jai labai patinku, tačiau ji vis tiek kažkuo nepatenkinta (nepaisant šitos problemos, aš vis tiek labai labai noriu su ja draugauti).

Pavyzdžiui, kai ji klube pamatė mane šokantį su kita, norėjo iškelti pavydo sceną, bet jos draugai ją sulaikė.
Kitas atvėjis, turėjau galimybę pabūti su ja jos draugų kompanijoj. Draugai norėjo palikti mus vienus ir sakė, kad „mes kartu gražiai atrodom”, o ji juokėsi ir nenorėjo būti palikta kartu su manim.

Jeigu man teks nusivilti ta mergina – tai nebaisu nusivilti – „nugriūsiu, atsistosiu ir nueisiu”.
Be to, dėl moters meilės trūkumo neturiu apetito ir numečiau šiek tiek svorio (mano svoris ir taip mažas: dabar 53 kg, o ūgis 181 cm) taip pat nemažai rūkau (kas anksčiau nebuvo būdinga). Tačiau šita kančia, palyginus su tuo, ką teko patirti, yra menkniekis.

7. Tai va, išdėsčiau visą informaciją, kurios gali prireikti sprendžiant šiuos klausimus:
„Kaip pakomentuotumėt visą mano istoriją?”
„Ką daryti, kad susirasčiau merginą?”
„Kaip elgtis, jeigu aš nemoku užmegsti artimų santykių su mergina, tačiau žinau visą teoriją, kaip tuose santykiuose reikia elgtis? (pvz. kartais be priežasties padovanoti gėlių ir/arba apkabinti, padėti namų ruošoje, būti tuo pat metu švelniu ir tvirtu vyru ir t.t.)
„Ar įmanoma numalšinti skausmą ir atskleisti visas savo galimybes be merginos?”
„Ką papildomai norėtumėte paminėti, tačiau aš apie tai nepaklausiau?”

Lauksiu atsakymų, Evaldas (vardas pakeistas)

Atsakymas: Sveikas, Evaldai. Laiške pasidalinai savo išgyvenimais ir mintimis, ačiū Tau už tai. Toliau pamėginsiu atsakyti į laiške užduotus klausimus.

Pirmasis Tavo klausimas – kaip pakomentuočiau visą Tavo istoriją. Na, nesu tikra ką būtent norėtum sužinoti, apie ką konkrečiai tikėtumeisi išgirsti komentarą, tad šioje vietoje ir nenorėčiau nieko komentuoti. Tačiau norėčiau pridurti, jog svarbu, kad drąsiai daliniesi savo išgyvenimais ir ieškai būdų, kaip išspręsti sunkumus.

Antras ir trečias klausimai tarpusavyje ganėtinai susiję. Kaip apibūdini pats save – esi intravertas ir racionalus žmogus. Tad panašu, kad čia gali ir slypėti visi sunkumai. Tokiems žmonėms dažnai sunku užmegzti romantinius santykius, nes tai reikalauja bendravimo ir viliojimo paslapčių supratimo, kurių neįmanoma įstatyti į matematines formules, taisykles. Tokiems žmonėms gali būti sunku „perskaityti“ kito žmogaus emocijas ir jausmus, o taip pat dalintis ir savo jausmais. O jausmų perpratimas santykiuose yra svarbus – būdami empatiški, mes suprantame, kodėl žmogus elgiasi vienaip ar kitaip, parodome supratingumą, palaikymą ir atitinkamai reaguojame į jo jausmus. Žinoma, santykiuose nemažą vaidmenį atlieka ir atviras bei nuoširdus kalbėjimas apie santykius – apie tai, kas vyksta, kaip aš jaučiuosi būdamas/-a vienoje ar kitoje situcijoje, kas patinka, o kas ne, ko tikiuosi iš tarpusavio bendravimo ir t.t. Taigi tokie žmonės turi galimybę tobulėti ir visų šių subtilybių mokytis. Kaip suprantu iš laiško, visai neseniai pradėjai domėtis savęs pažinimu ir ugdymu, taigi pirmus žingsnius žengei. Iš tiesų, vieno universalaus būdo, kaip užmegzti ir palaikyti santykius nėra – kiekvienam žmogui tinka vis skirtingi dalykai. Tad toliau belieka pasikaustyti kantrybe ir bandyti suprasti jausmų pasaulį, tiek savo, tiek kitų žmonių. Minėjai, kad yra mergina, su kuria „yra viltis užmegzti santykius“, tad tai galėtų būti puiki proga pradėti kalbėtis ir suprasti apie tai, kas vyksta, kokio bendravimo galima būtų tikėtis iš tavęs bei merginos.

Taip pat klausi, ar įmanoma numalšinti skausmą ir atskleisti savo galimybes be merginos. Nesu tikra, apie kokį būtent skausmą ir galimybes rašai. Jei kalbi apskritai galimybes, kaip žmogaus potencialo, tai greičiausiai kito žmogaus buvimas šalia nėra privalomas. Kiekvienas žmogus yra atsakingas pats už save, tad kiek tu save atskleisi, parodysi savo gebėjimus, priklauso nuo Tavęs. Šiuo atveju pats gali rinktis, kurioje srityje norėtum save atskleisti: tai galėtų būti mokslas ar darbas, naujas pomėgis ar įdomi laisvalaikio veikla. Atrasdamas naujų dalykų apie save, pamatysi naujų krypčių ar sričių, kurios bus įdomios, tave trauks ir kur galėsi toliau atsiskleisti.

Linkiu sėkmės, drąsos ir kantrybės atradant save ir santykius su kitais.

Psichologė Gintė Jaseliūnaitė

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

18 Responses

 1. nameless_hero parašė:

  Krito į akį tai kad dėstai mintis labai panašiai kaip ir aš bet mąstai ne visai taip, taigi skaitydamas pirmają pastraipą taip ir pagalvojau, ar tik ne kitas INTJ rašo, o paskaičius toliau – pasirodo kad taip:)

  Manau bent jau paguosti tave galiu tikrai (perskaityk mano atvejį), na ir kažkaip pačiam norisi pasipasakoti kitam to paties charakterio tipo žmogui.

  Esu už tave 2 metais vyresnis (23m.) ir taip pat niekada neturėjau merginos, tikrai ne todėl kad būtų kokių problemų su išvaizda ar charakteriu, žvilgsnių iš merginų sulaukiu išties nemažai, bet galiu pasakyti kur yra problemos kurias greičiausia turime abu:

  Taip pat kaip ir tu esu labai išsilavinęs ir intelektualus žmogus (ne erudiciškai o intelektualiai intelektualus) paprasčiau sakant išmintingas, todėl nesidomiu kasdieniškais dalykais t.y nevaikštau i klubus, nežiūriu lietuviškos TV, nesiklausau prastos muzikos, nevartoju jokio alkoholio ir t.t, visiškai neišmanau flirtavimo (na žinai to tokio bendravimo), esu visiškai neemocionalus (nereiškia kad neromantiškas) bet įvairios intrigos ar pykčiai man yra visiškai svetimas dalykas. Ir daug daugiau panašių dalykų bet atsibodo juos vardinti, vistiek puikiai supranti ką turiu omenyje. Taigi, kodėl tokios sąvybės blogai merginų atžvilgiu? – panagrinėk mūsų bendraamžių merginų psichologiją, ko jos nori? jos nori judraus/linksmo gyvenimo t.y vakarėliai ir visi kiti dalykai, manai kad joms įdomūs žmonės kaip mes? kurie trukdo linksmintis arba gyventi šia diena nes mato pasaulį ir gyvenimą daug plačiau? tapsime įdomūs tik tada kai jau busim daug pasiekę ir ko gero turtingi (čia humoras :D) realiai tai galima rasti merginą, bet tikrai nereikia dairytis į tokias apie kokias tu rašai, apie jas geriau pamiršk, ir beje nesuprantu kuo tau jos įdomios, bent jau man norisi sutikti tokią kuri taip pat būtų išskirtinis žmogus, neplaukiantis pasroviui.

  Na ir priėjom prie paskutinio klausimo, o kodėl tau rasti merginą taip svarbu? atrodo kad dėl to labai išgyveni. Galiu pasakyti kad ir man buvo toks laikas kai merginos paieška buvo prioritetas, bet dabar mąstau visai kitaip, šitas noras rasti antrają pusę yra užprogramuotas kiekvienoje gyvybėje, bet galima atsikratyti šitų užprogramuotų instinktų ir tada supranti kad tas tikrai neturėtu būti tavo egsistensijos prioritetas, aš siūlyčiau koncentruotis į mokslą, filosofiją daug mąstyti ir tai atstos viską, galiu pasigirti kad kai pradėjau gilintis į mokslą ir apskritai į nemažai sričių nuo to laiko niekada nebesijaučiu vienišas ir niekada nebūna kad neturėčiau ką veikti, gyvenimas įgavo daugiau prasmės. Dar siūlyčiau gerai perskaityti Nikola Tesla biografiją, jis taip pat INTJ, geras pavyzdys kaip turėtu gyventi mūsų charakterio tipo žmonės:)

 2. Austėja parašė:

  Mane sudomino ši istorija, kadangi ir pati esu intravertė. Skaitydama prisiminiau kelis pastebėjimus – vienoms merginoms patinka, kai vaikinai „siekia” jų, kitoms tai neturi didelės reikšmės. Kliūčių priežastys gali būti dvejopos – kai mergina stengiasi apsisaugoti nuo tų,kurie ja domisi tik dėl žaidimo, arba jai patinka toks dėmesys ir ji jaučiasi kaip savotiška valdovė. Taip pat žmonės neturėtų skirstyti, kokie priešingos lyties atstovai patinka labiau, o kurie mažiau, nes gali pražiopsoti sau skirtą :)
  Sakai,kad mergina savo poreikiais turi pasirūpinti pati. Taip, tačiau ką dar (be draugystės) tu jai galėsi suteikti? Tad pasvarstyk dar kartą. :)
  Nepamiršk, save pateisinti gali visada, (t.y. savo savybes, charakterį) bet neapsiribok tik tuom. Ir atmink, kad tavo praeitis turi įtakos tik tavo patirčiai, tačiau tavo kelias ir ateitis priklauso tik nuo tavo dabartinio aš. Kas buvo, palik sau už nugaros ir galvok, ką nori matyti prieky. Puikiai išlaikyti egzaminai parodo, kad tu nepasidavei žeminimui ir įrodei savo vertę.
  O tas simpatijų skaičius man priminė mintį – „jei tikrai būtum mylėjus(ęs) pirmąjį(ą), antro(s) net nebūtų buvę”. :)
  Ir paskutinė mintis: žinau, kad intravertu būdamas, mėgsti mąstyti, tačiau meilė neklauso logikos ir ateina, kada panorėjusi, todėl turėtum pabandyti tiesiog užkalbinti skirtingas merginas ir stebėti reakcijas. Venk vertinti nebendravęs – taip tik užkerti kelią įvykiams, kurie galbūt tavęs laukia. Net jei su ta mergina daugiau ir nebebendrausi, po kelių tokių skirtingų pokalbių imsi labiau savimi pasitikėti ir susipažinti su tau patinkančiomis bus lengviau, o gal viena jų bus kaip tik tokia, kokios ieškojai, tik mažiau pastebima dideliame išsipusčiusių merginų būryje. :)
  –>”Kai Dievas uždaro duris, Jis atidaro langą.”

 3. mem parašė:

  Mano, kaip 24 metų merginos, atsakymai į tavo klausimus:

  “Kaip pakomentuotumėt visą mano istoriją?”

  Įdomus žmogus. Paskaičius – atrodytų, lyg ir protingas. Bet elgiasi tai visiškai neprotingai. Turbūt patyčių pasekmė yra tokios merginos kaip išvardinai ieškojimas. Gal kitiems (ir ypač – sau) nori kuo greičiau įrodyti, kad esi pilnavertis – turi įspūdingą merginą. Ir joks čia estetiškas požiūris – nepilnavertiškumo kompleksas. Jei atvirai, manau kad ir toliau turėtum ieškoti savęs, nes esi geram kely.

  “Ką daryti, kad susirasčiau merginą?”

  o tu tiesiog būk savim, ji pati tave susiras.

  “Kaip elgtis, jeigu aš nemoku užmegsti artimų santykių su mergina, tačiau žinau visą teoriją, kaip tuose santykiuose reikia elgtis? (pvz. kartais be priežasties padovanoti gėlių ir/arba apkabinti, padėti namų ruošoje, būti tuo pat metu švelniu ir tvirtu vyru ir t.t.)

  Atrodai apsiskaitęs, perskaitęs daug teorijos ir pasimokęs egzaminus išlaikai puikiai. Bet žmogau, paskaitos, knygos, teorija – viena, o gyvenimas – visai kas kita. Neskaityk vadovėlių kaip bendrauti su merginomis, ar kokio nors išminčiaus knygų „ko iš tikrųjų nori moterys” (nežinau ar tokių knygų yra, bet esmę supratai). Būk savim. Mes to ir norim – nuoširdumo. Ta, kuri tave įsimylės, mylės tokį, koks esi – nereikės apsimetinėti, nusistatyti priminimo telefone, kad ‘jau laikas dovanoti gėlių/saldainių/…’ – jūs mastot labai sudėtingai, nors iš tiesų viskas yra labai paprasta. Jei labai labai mylėsi, pamatęs gėlių parduotuvę jos nepraeisi :)

  “Ar įmanoma numalšinti skausmą ir atskleisti visas savo galimybes be merginos?”

  Taip

  “Ką papildomai norėtumėte paminėti, tačiau aš apie tai nepaklausiau?”

  Džiaukis gyvenimu, dabar yra patys geriausi metai. Bendrauk, užsiimk įdomia tau veikla. Ką žinai, gal pvz kokiam protmūšy sutiktum savęs vertą konkurentę kitoj komandoj. O po žaidimo pasiūlytum jai išgerti – už puikią kovą. Štai ir gražios pažinties pradžia su puikia mergina.

 4. pastebejimas parašė:

  Vaikinai, tai tik vienas iš testų, ką darysite, kai gausite kito testo rezultatus? Būsite šventai įsitikinę, kad esate tik tokie ir negalite būti kitokie?

  • nameless_hero parašė:

   Neteisingai, nieks ir nežiūri į šį testą kad gavai tokį variantą tai toks ir esi, šitas testas yra visai kitoks nei visi kiti, jis parodo kuriomis kognityvinėmis funkcijomis vadovaujiesi daugiau ir kuriomis mažiau, todėl žinant 4 raidžių kombinaciją galima labai gerai suprasti kitą žmogų, jei gerai išmanai Jungo archetipus – nebereikalingi jokie kiti testai, pasidomėk daugiau.

 5. Mergina. parašė:

  Na, man bus greit 20 metų ir nesu turėjusi vaikino dėl to labai pergyvendavau ir šiek tiek dabar pergyvenu, bet tiesiog bandau su tuo susitaikyti yra kaip yra. Manau nereikia tiesiog leisti į merginos paieškas, tai kada nors gausis tiesiog natūraliai kai galiausiai sutiksi merginą kuri tau patiks o tu jai, bus abipusė simpatija.. :)

 6. nameless_hero parašė:

  Neteisingai, nieks ir nežiūri į šį testą kad gavai tokį variantą tai toks ir esi, šitas testas yra visai kitoks nei visi kiti, jis parodo kuriomis kognityvinėmis funkcijomis vadovaujiesi daugiau ir kuriomis mažiau, todėl žinant 4 raidžių kombinaciją galima labai gerai suprasti kitą žmogų, jei gerai išmanai Jungo archetipus – nebereikalingi jokie kiti testai, pasidomėk daugiau.

 7. A. parašė:

  Labai lengva pateisinti save, galime rasti šimtus pačių įvairiausių pasiteisinimų ir netgi nuoširdžiai patikėti kai kuriais iš jų. Tačiau dažnai savo tikrųjų vidinių motyvų nesuprantame net mes patys.

  „Man patinka tokio tipo merginos, kurios dažniausiai mėgsta fotografuotis, paprastai tariant, “Indrės Burlinskaitės ir Simonos Starkutės tipas”. […] 85% tiesos yra tokia, kad turiu labai estetišką/subtilų skonį merginų atžvilgiu ir noriu gražuolės”

  Turbūt sutiksi, kad tokio tipo merginos patinka grubiai 85 % proc. visų vyrų/vaikinų. Tai vadinasi, jie visi turi „labai estetišką/subtilų skonį merginų atžvilgiu”? O tie likę 15 proc., kuriems patinka paprastos, natūralios, „nenusibarbinusios” merginos? Jie neturi skonio, ar jų skonis nesubtilus? Pasiginčyčiau :) Ryškų, blizgantį daiktą pastebėti ir juos susižavėti labai paprasta ;) Natūralume įžvelgti grožį ne taip paprasta, štai čia jau atsiranda subtilumas. Tad pritariu anksčiau išsakytai mem nuomonei, dėl menkavertiškumo komplekso.

  Grįžkime prie gražuolių merginų. Kadangi jos patinka 85 % proc. visų vyrų/vaikinų, jos gauna daug daug dėmesio ir ištisai. Joms dėmesį rodo gražūs vyrai, protingi vyrai, turtingi vyrai, labai sportiški vyrai, charizmatiški vyrai… galiausiai atsiranda toks, kuris yra ir simpatiškas (prisižiūrintis) ir nekvailas, pasiturintis, sportuojantis, charizmatiškas. Jis išsiskiria iš visų kitų, juos „nukonkuruoja”, tad mergina jį ir pasirenka. Kam gražuolei rintis vyrą, kuris turi tik „šį tą”, jei gali gauti tokį, kuris, lygiai kaip ir ji pati, turi viską. Visi juk sau nori geriausio, ką gali gauti.

  Ar esi gražus? Ar esi sportiškas (iš laiško supratau, kad ne)? Ar esi turtingas (iš laiško supratau, kad ne)? Ar esi charizmatiškas (iš laiško supratau, kad ne)? Ar galėtum pirmą kartą sutiktą gražuolę iškart apžavėti savo iškalba, humoro jausmu? O gal esi įžymus, tave rodo per TV, apie tave rašo žurnalai? Kiek įvertintum save skalėje nuo 1 iki 10? Ar 10? Turbūt ne. Tai kodėl 10 verta mergina turėtų tave rinktis?

  Tada susimąstyk ko tau IŠ TIKRŲJŲ reikia. Ar gražuolės, ar žmogaus, su kuriuo tau būtų gera būti kartu, kurį mylėtum ir būtum mylimas?

  Jei visgi gražuolės, tai… tapk jos vertas. Paskirk sekančius 5 savo gyvenimo metus, kad taptum vertas 10 (gražus, turtingas, sportiškas, protingas, charizmatiškas). Kasdien lankykis sporto klube, susirask gerą darbą, įdėk maksimumą pastangų ir kilk kalrejos laiptais, arba kurk savo verslą. Lankyk specializuotus seminarus, lankykis pas psichologą, kuris padėtų susitvarkyti su praeitimi ir pas koučerį, kuris padėtų išmokti pasitikėti savimi, tinkamos kūno kalbos, charizmos. Arba nedaryk nieko ir lauk, žmonės juk kartais laimi loterijose :)

  Jei tau reikia žmogaus, su kuriuo tau būtų gera būti kartu, kurį mylėtum ir būtum mylimas, tai apversk savo skalę aukštyn kojomis.

  1. Mergina turėtų būti ne kvaila, suprasti, ką sakau, kad su ja būtų ne tik gera tylėti, bet ir įdomu pasišnekėti.
  2. Mergina turėtų būti dirbanti, kad rubūs ir kosmetiką galėtų įsigyti iš savo pinigų.
  3. ! Merginos išvaizda turėtų būti 6-7 balai iš 10, na ar 8, jei labai pasisektų. Turbūt dar nesi to patyręs, bet kai žmogų myli, jis tau tampas gražus. Net jo trūkumai tampa mieli ir gražūs. Nes grožis nėra objektyvi savybė, tai subjektyvus suvokimas (prisiminkime kaip kardinaliai jis kito istorijoje). Grožis slypi žiūrinčiojo akyse ;)

  Apsižvalgyk aplinkui, tokių merginų išties daug. Ir viena iš jų labai paprastai ir visai netrukus gali būti laiminga tavo glėbyje :)

  Sėkmės!

 8. go_ahead parašė:

  Sveiki, INTJ berniukai :) Nusprendžiau ir aš čia pasireikšti. Esu 23 metų mergina, taip pat intravertė, ir kartais jaučiuosi labai panašiai kaip jūs. Ir taip – iki šiol neturėjau rimtų santykių su vaikinais, nors negaliu pasakyti, kad vaikinų mano gyvenime nebuvo. Rašau, nes jaučiuosi jums artima ir suprantu kaip jaučiatės, bet noriu pasidalinti ir merginos požiūriu į šią situaciją :)
  Evaldai, visų pirma, nesuprantu kodėl nori tokių merginų? Nei tau, nei joms nebūtų įdomu būti kartu. Ir jei jau esi toks protingas, nejau nesupranti kad visą jų grožį sukuria kosmetika ir kitos grožio priemonės, bei daugybė laiko kurį jos aukoja kad taip atrodytų? O tai reiškia, kad jos neskiria to laiko kitiems, įdomesniems už veidrodį, dalykams. Gal dairydamasis į tokias net nepastebi žavios, intelektualios ir įdomios asmenybės šalia tavęs? Gal nori tokios gražios merginos, nes idealizuoji romantinius santykius ir nori merginos be trūkumų? Bet ar tai būtų sąžininga, juk pats kaip matau tų trūkumų turi per akis. Gal reikėtų išmokti pripažinti tiek savo, tiek kitų trūkumus?
  Dar rašei, kad „žinau visą teoriją, kaip tuose santykiuose reikia elgtis (pvz. kartais be priežasties padovanoti gėlių ir/arba apkabinti, padėti namų ruošoje, būti tuo pat metu švelniu ir tvirtu vyru ir t.t.)“. Tiesa, merginoms reikia tokių dalykų, tačiau taip pat reikia, kad tu būtum vyriškas, t.y. galėtum pastovėti už save ir už savo merginą – mums patinka jaustis saugiomis su vaikinais. Deja su daugeliu vaikinų nutraukiau santykius, nes jaučiau, kad reikalui esant man tektų jį ginti, o ne jam mane :( Merginos nori, kad būtum savarankiškas ir turėtum siekių gyvenime, bei jų kryptingai siektum – vien turėti siekių ir nieko nedaryti arba chaotiškai blaškytis ne siekis – bet drambliuko svajonė.
  Apibendrinant manau, kad tau reikėtų visų pirma pažinti save, pamilti save tokį koks esi ir išmokti gyventi savarankiškai. Tik tada, kai būsi subrendęs emociškai, būsi pasiruošęs rimtiems santykiams su mergina. Ir negalvok, kad merginos atsiradimas tavo gyvenime išspręs tavo problemas, nei nepasiruoši santykiams – problemų gali tik padaugėti.

  nameless_hero, sutinku su daugeliu tavo minčių ir jei būčiau vaikinas turbūt žodis į žodį būčiau taip parašius, bet noriu ir paprieštarauti :) Ne visos merginos vaikšto į klubus ir mėgsta tokį laisvalaikio būdą. Yra merginų, kurioms įdomūs kiti dalykai, pvz. ramūs pasėdėjimai su draugais, buvimas gamtoje, šokiai, kelionės ir t.t. Tad kodėl manai, kad tokie vaikinai kaip jūs trukdytumėt? Na, nebent jums įdomu tik sėdėti prie kompų ir knygų ir nieko daugiau nematyti. Pati mėgstu mokslą ir jį skatinu, bet manau reikėtų ir atsvaros tam, vien dėl harmonijos. Juk kas per daug tas nesveika :)

  Dėkui, kad perskaitėt ir prašau neįsižeisti už kai kurias, galbūt per aštrias, mintis. Tai tik mano asmeninė nuomonė, o pateikta taip todėl, kad į kritiką dažniau atkreipiamas dėmesys nei į švelnius atsakymus. Sėkmės ;)

  • nameless_hero parašė:

   Sutinku, ne visai gerai ten parašiau, aš norėjau pasakyti apie tokias merginas apie kokias kalba temos autorius, kad jos dažniausia nori tokio laisvalaikio, bet ne visai gerai išreiškiau mintį, tikrai paprastai stengiuosi nedalinti stereotipų, na bet supratau kad vis dėl to, giliai širdyje jaučiu kažkokį nusivylimą, todėl kai tokia tema rašau kažkaip gaunasi juodai/baltai :)

 9. _ parašė:

  Sveikas. kiek pastebėjau, gana išsamų sąrašą esi susidaręs, kokios merginos norėtum ir aplamai, merginos susiradimas atrodo kaip tikslas. Tai ir galėtų būti problema, ne mąstymas analizuojant realią situaciją, o kažkokio tai vaizdinio sukūrimas ar teorijos ir jos projektavimas į realius asmenis. Mano nuomone. Pasirinkimas įvyksta pažinus realų žmogų. Dabar sutinki merginą, kuri tarkim, tiktų, bet tolesnis bendravimas, „kliūčių uždėjimas” prieštarauja tam ko iš jos norėtum sulaukti. Ir stop. Bet pasauliui nenustatysi savo taisyklių, ypač kalbant apie kitą žmogų, kuris taip pat turi savo suvokimą, galbūt irgi iš tavęs ko nors tikisi, visai skirtingo. manau, reiktų merginą stengtis pažinti labiau, kaip asmenybę. Ir aplamai, jei sutinki patinkančią merginą, tada ją vertinti, būtent ją, ateities perspektyvas ir pan. Turiu išties panašią problemą kai kuriais atžvilgiais, dažnai, tų , kuriuos aš mėgstu, nedominu,o vaikinai, besidomintys manimi manęs netraukia. Ir dažnai tenka savęs paklausti, ko gi man trūksta. Nors tokie pamąstymai dažniausiai naudos neduoda, kiekvieno žmogaus poreikiai skirtingi, ir negali norėti, kad būtinai sutaptų. Dar. Manau, tau būtų atrasti gerai kokią saviraiškos veiklą atrasti, būtent tokią, kur tarp bendraminčių gali tiesiog būti savimi, labiau pažinti save. Padeda išlaisvėti, ir jei ne pats požiūris, bet veikla jį išreiškiant tampa kryptingesnė. Taip pat, graži mergina tuštutė, tai stereotipas, o jei vien išorinio grožio ieškai, ar pačiam bus su tokia mergina įdomu ir net jei taip, pažvelgus iš merginos pozicijos, kiekviena nori jaustis vertinga (aišku savaip), ir jaustis su partneriu lygi, neturiu omeny, kad turi būti panašios protinės ar fizinės savybės, bet pats partnerio vertinimas. Būtent žmogaus asmenybės gerbimas ir bandymas suprasti ir priimti kitą, koks yra.

 10. Marija parašė:

  Sveikas :) prieš kelis metus irgi buvau tavo pozicijoje. Dabar man 23 metai, ir mąstymas kardinaliai pakito :) Dažnai įsivaizduodavau save su tobulu vaikinu, kaip meilė jam užpildo visus trūkumus mano gyvenime. Tiesą sakant, šita pasaka tikėjau labai ilgai….ir tik neseniai supratau, jog svajonė apie „tobulą draugą” tėra iliuzija. Turėti draugą – dažnam tampa svarbiausias gyvenimo tikslas, ar ne? Iš tiesų mes dažnai įsivaizduojame, jog kai sutiksime savo išrinktąjį laimėsime tarsi aukso puodą – jis užpildys mūsų pačių ydas. Argi ne todėl išsirenkame tuos asmenis – kurie tiap skiriasi nuo mūsų? Charizmatiškius, drąsius, gražius, populiarius, sportiškus… Iš tiesų tai tik žmogaus psichologija – jei būsiu su tokiu žmogumi , jis mane užpildys, “arba patapsiu kaip jis”.
  Ir visgi kiekvienas nori sutikti artimą žmogų. Bet ko tame kitame ieškome? Ar norime juo pasinaudoti? Gi susižavėjimas kitu, vien dėl jo išvaizdos ir parodo, ko santykiuose su tuo žmogumi norime.
  Tau patarčiau skirti dėmesį saviugdai (ką jau minėjai ir darai). Tik tai turėtų būti ne vien knygų skaitymas, bet labiau praktinis to įgyvendinimas. Atrask dalykus kuriuos mėgsti, užsiimk įv.hobiais. Pagaliau pamėk ir pamilk save, būk patenkintas savimi! Juk į gyvenimą mes pritraukiame į save panašius žmones, o ką gali pritraukti žmogus, kuris visą laiką kartoja: noriu meilės..? Jis ir pritraukia tokį pat tuščią žmogų.
  Kai tikėjau, jog tik atradus artimą draugą būsiu laiminga – labai kentėjau. Atrodė, jog turiu surasti kitą, kuris gebės mane užpildyti. Tačiau tik pradėjus vis labiau atskleisti ką pati jau turiu savyje: savo talentus, atrasti pomėgius – tapau iš tiesų laiminga. Tad duok sau laiko atrasti save ir prieš pradėdamas kurti rimtus santykius “Become your own person” .

 11. Mergina Vaikinui parašė:

  http://www.suviliokmoteri.lt/ Nenoreciau izeiti,bet tikrai tau to reikia.

 12. Joele parašė:

  Kiek daug komentaru! As taip pat vienu metu maniau, kad esu INTJ, bet pasirodo, kad klydau – as ta keistoji ENFJ introverte, arba – intuitive subtype eie. ( http://sociobits.tumblr.com/post/66755768765/ethical-intuitive-extratim-eie-fe-ni-enfj-et ) Gal ir jus rasite panasumu? Introvertai vis del to visi gali buti palaikomi „neemocionaliais”, nes jie gal but maziau linke isreiksti save ar savo jausmus. Tikiuosi nieko tokio, kad italpinau nuoroda i komentara. Tikrai nesiekiu nieko pareklamuoti.

 13. Di parašė:

  “Kaip pakomentuotumėt visą mano istoriją?”

  Daug isgivenai, dar daug teks tau isgyventi. Negaliu komentuoti kito zmogaus gyvenimo ir jo ivertinti. Tikiuosi dziaugiesi dabartim ir praeitis tera tik praeitis. Atleisk ir eik pirmyn.

  “Ką daryti, kad susirasčiau merginą?”

  Nieko. Nustok ieskoti. Jinai pati tave susiras, kaip ir tu ja. Nezinau, kokiu santikiu tikiesi – tikros meiles ar tik grazios paneles, kurios nebus geda parodyti kitiems ir tiesiog grazu bus i ja paziureti. Priklauso nuo taves. Sekmes ir kantrybes!

  “Kaip elgtis, jeigu aš nemoku užmegsti artimų santykių su mergina, tačiau žinau visą teoriją, kaip tuose santykiuose reikia elgtis? (pvz. kartais be priežasties padovanoti gėlių ir/arba apkabinti, padėti namų ruošoje, būti tuo pat metu švelniu ir tvirtu vyru ir t.t.)

  Skamba, kaip ieskotum kokio recepto… Recepto nera tera jausmai tarp zmoniu. Risys. Kas daroma mechaniskai, apgalvotai, tai nera jausmai. Tai kad zinai, kad merginos megsta geles nereiskia, kad kai nunesi jai geles ir ji prisieks tau amzina meile, ar tai, kad isplovei indus po valgio. Jeigu pamatai mergina ir TU pagalvoji, kad noretum nesti jai geles kiekviena diena – cia jau kaskas rimciau. Liaudiskai tariant viskas turi eiti is sirdies, o ne is galvos, jeigu nori graziu santykiu.

  “Ar įmanoma numalšinti skausmą ir atskleisti visas savo galimybes be merginos?”
  Skausma? Kas tave skaudina? Tau nerekia merginos, kad butum laimingas ir pasiektum ko nori. Nezinau, kodel bet susidare ispudis, kad nesijauti pilnavertis be merginos.

  Sekmes ir atsipalaiduok! Universitetas, diplomas, geri pazymiai atnes tik pingus, o laime visuomet yra salia tik reikia ismokti dziaugtis tuo ka turi ir laime priimti tokia kokia yra.

 14. O aukščiausiasis brangus, kas čia per vyrukas??? :D Noriu gražios, nesvarbu ar protinga, seksuali, besirūpinanti savimi.. Jūs juokaujate.. Berniuk, gėlių mergaitei bent sugalvotum padovanoti? Filosofas mat. Mane tai pykdo tokie, kurie mano, kad moteris tik šalikėlis ant kaklo, aksesuaras. Savanaudiška sakyti, kad svarbiausia, kad ji mane suprastų ir pan. O čia kalbama apie moterį, kaip ją priversi jaustis? Nekalbama. Koktu skaityti.

 15. Atsakymas parašė:

  Kai paskaičiau, man pasidarė baisu. Tu ir niekada turėti merginos, bent jau kol užaugsi. Tu iš tikrųjų esi nevykėlis, va čia tau ir atsakymas.
  Pirma, niekada nebendraučiau su žmogum, kuris pats save vadina inteligentu ir daro mužikams būdingas gramatines klaidas.
  Antra, merginos nereikia ieškoti, kaip grybų miške. Tai kvaila. Susikūrei kažkokius kvailus standartus, kuriuos jos neva turėtų atitikti. Tu pats ar nors vieną standartą atitiktum??? Pamiršk standartus ir moters tipus. Su tokiais „standartininkais” niekas niekas niekada nebendraus. Na nebent už pinigus. Be to tavo „standartas” yra pats pigiausias, koks tik įmanoma. Normalus vyras tokio tavo „standarto” moteris nustumtų į patį galą, kaip niekam tinkamas. Čia ne turgus. Žmogus turi patikti savaime ir ne dėl kūno, o dėl savo charakterio savybių. Tu čia išdėstei savo kūno reikalavimus, tai žinok, su tokiais idijotais niekas niekada neprasidės. Va tau ir atsakymas
  Trečia, koks nevykėlis gali sielotis, kad jis neturėjo sekso nors jam 21 metai… Tik visiškas nevykėlis! Žinai ką tai sako? Tai sako, kad tau neriekia jokios merginos ir jokio sekso. Tai sako, kad tu jautiesi blogai, nes jautiesi nepilnaverits. Bet tu toks ir esi. Jei būtum pilnavertis tokia problema. kaip tu čia iškėlei tiesiog nebūtų problema. Čia yra viskas gerai ir normalu, kad neturėjai merginos. Nėra čia jokios problemos. Akivaizdu, kad tu tam dar nesublerndęs. Nenormalu yra tai, kad tu dėl to stresuoji ir dėl to tu dar labiau atstumi visas merginas. Tu šlykštus daė savo mąstymo.
  Be to Vyras turi sverti ben kiek daugiau nei viščiukas. Distrofikų nieks nemėgsta. Pavalgyk daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.