fbpx

Mažiau barnių, daugiau meilės
5 (1)

Gina Senarighi „Mažiau barnių, daugiau meilės: praktinė knyga poroms apie santykius“ (2021)
Išleido: Liūtai ne avys
Vertė: Lina Navickaitė
Puslapiai: 208
ISBN: 9786098254570

Problema ta, kad daugelio mūsų tiesiog niekas nemokė, kaip konfliktą pakreipti tinkama linkme. Mūsų sektini pavysdžiai neišmokė susidoroti su apmaudu, atsakomybe ir nesusipratimais. Šios pirmosios patirtys suformuoja įprastus bendravimo modelius, kuriuos atsinešame į būsimus santykius. Gal kartais būna sunku patikėti, bet mokytis naujų bendravimo įgūdžių gali būti smagu, teigia knygos autorė, psichoterapeutė ir porų konsultantė dr. Gina Senarighi.

Kai poros labiau myli, jos mažiau pykstasi, o ir pykčiai būna ne tokie žalingi. Pastebėta, jog daugiau nei 90% nesutariančių porų arba nemoka sveikai reaguoti, į jautrias temas, arba neturi konfliktų sprendimo įgūdžių. To pasekoje kaupiasi apmaudas, žmonės tolsta vienas nuo kito, daugėja konfliktų, kol galiausiai pora nebemato išeities.

Knygoje rasite:

30 bendravimo įgūdžių ir užduočių, padėsiančių ugdyti savimonę, įvardyti reaktyvias emocijas ir jų atsikratyti, išmokti atskirti mintis nuo emocijų, neteisti ir daug kitų dalykų.

29 dažniausiai pasitaikančius santykių spąstai, į kuriuos patekus kyla problemų dėl artumo, karjeros, finansų, šeimos ir buities, draugysčių su kitais žmonėmis, ir patarimų, kaip jas spręsti.

Nuoseklių nurodymų ir specialistės įžvalgų, padėsiančių, užuot konfliktavus, pasitelkti efektyvius bendravimo įgūdžius.

Ši knyga apie santykius skirta poroms, kurios nori išsiugdyti naujų įgūdžių ir susikurti tvirtą pagrindą, leisiantį judėti toliau ir konfliktus spręsti taip, kad ryšys tik stiprėtų.

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 5]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.