Nesutarimai poroje, kurie nėra pavojingi santykiams
0 (0)

santykiai

Šaltinis: Rafa Marín / flickr

Kartais būna problemų, kurių, atrodo, nesutvarkysi – jos kasdien nuodija poros santykius, kol galiausiai visai juos sunaikina. Vis tik tokių – problemų be išeities – nėra taip daug, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kitas išspręsti išties galima, tik nereikia manyti, kad tam nereikės įdėti bent šiek tiek pastangų. Portalas brides.com vardija 7 porų nesutarimus, dėl kurių, santykių ekspertų tikinimu, tvirti santykiai niekada neturėtų sugriūti.

1. Partneris nori išlaikyti priešingos lyties draugus

Žinoma, priimti tai nėra lengva, ypač, jei pavydas nėra pati svetimiausia emocija jums. Anot psichoterapeutės Toni Coleman, jūsų vaikino ar merginos santykis su priešinga lytimi santykių sugriauti tikrai neturėtų, tačiau prisiruošti atviram pokalbiui su savo antrąja puse tikrai vertėtų.

„Nuoširdžiai pasikalbėkite, kaip jaučiatės dėl jo ar jos santykių su priešinga lytimi ir aptarkite būdus, kaip tie jų santykiai vystysis toliau. Galbūt sutarsite, kad jūsų vaikinas, tarkime, su savo drauge dažniau susitiks papietauti, o ne pavakarieniauti arba į susitikimą su ja dažniau kviesis ir jus“, – pataria specialistė.

2. Jūsų seksualinis libido didesnis nei partnerio

Atrodo, jei tik galėtumėte, meilės žaidimais užsiimtumėte kiekvieną vakarą, tačiau jūsų partneris, deja, ne toks entuziastingas. Ar tikrai verta dėl to skirtis? Tikrai ne.

„Vien dėl to, kad partnerio seksualinis libido yra nežymiai mažesnis nei jūsų, dar nereiškia, kad tuojau pat turite skelbti santykių pabaigą. Seksualinių troškimų neatitikimai porose yra labai dažnas reiškinys ir jį išspręsti nėra taip sunku – tereikia nuoširdžiai pasikalbėti ir pasiekti bendrą sutarimą. Jei to padaryti nepavyksta – verta kreiptis į specialistą, galbūt yra gilesnių priežasčių, kodėl antroji pusė sekso nori rečiau?“ – svarsto psichologė ir sertifikuota sekso terapeutė Rachel Needle.

3. Nesutampa požiūris į finansus

Norite susikišti savo sutaupytus pinigus giliai į kojinę ir laikyti juodai dienai, o partneris jus vis įkalbinėja už juos nusipirkti naują mašiną? Nors toks nuomonių skirtumas gali įplieksti nemažą konfliktą, tai taip pat neturėtų tapti skyrybų priežastimi.

„Šiame scenarijuje tereikėtų priimti kompromisą. Galbūt būtų geriausia, jei pora nusipirktų kiek pigesnę mašiną ir tokiu atveju dar liktų šiek tiek pinigų santaupoms?“ – pataria psichoterapeutė Toni Coleman.

4. Skiria didelis atstumas

„Gyvenant netoli vienas nuo kito kurti ir puoselėti santykius yra paprasta ir lengva, tad atrodo, kad jei porą skiria didelis atstumas, to padaryti praktiškai neįmanoma. Vis tik tai netiesa. Jei tikrai mylite, esate puikiai suderinami ir gerai sutariate bei abu matote savo ateitį kartu, net ir didžiausias atstumas neturėtų jūsų išskirti. Juk kontaktą galite palaikyti ir skambučiais ar trumposiomis žinutėmis, o retus susitikimus paversti išties įsimintinais“, – tikina Rachel Needle.

5. Buities darbai? Kokie buities darbai?

Vis baksnojate savo partneriui į straipsnius, kuriuose tikinama, kad bendrai pasidalyti buities darbai veda į geresnę santuoką, tačiau jis net nesiruošia į rankas paimti šluotos? Susilaikykite nuo ultimatumų ir verčiau jau pažvelkite į viską kiek plačiau.

„Juk buities darbus sudaro ne tik grindų ar indų plovimas, bet ir automobilio taisymas, šiukšlių išnešimas, sąskaitų apmokėjimas, čiaupo pakeitimas ir pan. Galbūt antroji pusė mieliau sutiks atlikti šiuos darbus? Pasidalykite, ir abiem bus lengviau“, – pataria Toni Coleman.

6. Jūsų seksualiniam gyvenimui trūksta kibirkščių

Visi norime seksualinio gyvenimo, kuris būtų, na… seksualus, tad nėra lengva susitaikyti, kuomet tos aistros kiek pritrūksta, tačiau tai dar nereiškia, kad verta viską nutraukti.

„Visų pirma pabandykite atvirai pasikalbėti ir išsakykite savo mintis, pasidalykite savo fantazijomis ir tiesiog pabandykite paeksperimentuoti“, – pataria Rachel Needle.

7. Jūsų socialinis gyvenimas skiriasi taip pat, kaip ekstravertai nuo introvertų

Jis yra tikras vakarėlių liūtas, o jūs geriausiai pašėlstate namuose žiūrėdama mėgstamo serialo maratoną? Čia irgi galima pasiekti kompromisą.

„Tereikia nebijoti suteikti vienas kitam laisvės ir suprasti antrosios pusės poreikius. Galbūt kartais galite mieste pašėlti ir kartu, o kartais – laisvalaikį leisti atskirai. Tai irgi išeina į naudą“, – tikina Toni Coleman.

Parengė Ji24.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. erekcijos stiprinimas parašė:

    Būtent tai reiktų bendro susitarimo, o kartais tai yra dėl didesnių bėdų. Gali būti, jog vyro libido mažesnis dėl kažkokių erekcijos bėdų. Reiktų pasidomėti tuo, bet jeigu vyras jaučiasi puikiai ir tiesiog to nori rečiau, reiktų susitarti ir atrasti aukso viduriuką. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.