Unikalus pratimas „ Atleidimo galia arba išsilaisvinimas. Pašalina nuoskaudas patirtas vaikystėje, atstato santykius tarp artimųjų
0 (0)

Ištrauka iš pasaulinių bestselerių autoriaus M. Norbekovo  Praktinės Metodikos (knyga ir audio pratimai) „Žmogus nugalėjęs save – NENUGALIMAS“. Ištraukoje aprašomas vienas iš nuostabių ir labai efektyvių pratimų.

Vienas mano pažįstamas, pasaulinio garso psichologas bei įvairių sveikatingumo sistemų specialistas, kuris naudoja šiuos pratimus, papasakojo tokią istoriją. Jis su medikų komanda bandė padėti mergaitei, kuri po sunkios avarijos nebevaikščiojo. Buvo taikomi ypatingi stuburą gydantys pratimai bei kitos priemonės, tarp jų pirmasis pratimas, kuris apima vaikystę – „Atleidimo galia arba išsilaisvinimas“. Nors pagal visus skaičiavimus ji jau turėjo pradėti sveikti, tačiau jokio pagerėjimo nebuvo.

Jis pradėjo gilintis į šią situaciją, ir mergaitė jam pasakė, kad nors ir daranti šį pratimą, bet jai niekaip nepavyksta atleisti tėvui, kuris po sunkios avarijos jas su mama paliko, nors prieš tai ne vienerius metus iš ketvirto namo aukšto ir atgal nešiodavo ją ant rankų, kad ji galėtų pabūti lauke. Išeidamas tėvas mestelėjo mamai frazę: „Rūpinkis pati ta savo invalide. Aš daugiau negaliu“. Tai išgirdusi mergaitė nualpo.

Nuo to momento tarsi sunkus akmuo užgulė mergaitės širdį, kažkuriuo momentu ji netgi gyventi nenorėjo. Paskui likusi viena su mama pradėjo galvoti, kad reikia kažkaip gydytis, nes nešioti nebeliko kam, o į lauką norėjosi.

Tai išgirdęs mano pažįstamas pasakė, kad jeigu ji neras jėgų savyje išrauti iš savo pasąmonės šios įsisenėjusios nuoskaudos, tai pasveikti ji praktiškai šansų neturi, kadangi ši nuoskauda, šis kraujuojantis pūlinys stabdo visą sveikimo procesą. Taip pat jis patarė pažvelgti į situaciją šiek tiek plačiau, sakydamas, jog jeigu tėvas būtų likęs ir toliau ją nešiojęs ant rankų, tai ji tikriausiai net nebūtų bandžiusi pagyti. Todėl tikriausiai Dievas specialiai sukūrė tokią situaciją, po kurios ji buvo priversta ieškoti išeities. O tėvui ji privalo atleisti, kadangi vienintelis visų mūsų teisėjas yra Dievas.

Tolesni gijimo rezultatai buvo stulbinantys. Sugebėjus save perlaužti ir išsilaisvinti iš šios nuoskaudos, mergaitės gijimo procesas pranoko visus lūkesčius. Dabar ši moteris diplomuota medikė, lektorė, maža to, ji tapo profesionalia sportininke ir pasiekė puikių rezultatų. Be to, pradėjusi sveikti, ji pati susirado tėvą, kuris nors ir negyveno kartu, taip pat labai jaudinosi ir kentėjo dėl paliktos dukros. Po susitikimo ir pokalbio šie santykiai normalizavosi.

Jūs net neįsivaizduojate, kokią didelę reikšmę mokėjimas atleisti turi tiek Jūsų fizinei, tiek psichinei sveikatai bei asmeniniam ir profesiniam gyvenimui. Mokslininkai jau labai seniai nustatė tiesioginį ryšį tarp sugebėjimo atleisti ir sėkmingo bei sveiko gyvenimo. Seminarų metu man tekdavo matyti nemažai žmonių, kurie niekaip negalėjo realizuoti savęs profesijoje ar tapti laimingi asmeniniame gyvenime dėl susikaupusio negatyvo, kuris buvo patirtas vaikystėje.

Todėl šis pratimas unikalus tuo, kad jis padeda išsilaisvinti ne tik iš tų nuoskaudų, kurias mes atsimename, bet išvelka lauk ir seniai pamirštas, patirtas dar vaikystėje, tačiau trukdančias gyventi ir sukeliančias įvairius kompleksus arba nesuprantamus veiksmus, emocijas, kurių pats žmogus net paaiškinti negali.

Pratimas atliekamas taip:

1. Atsisėskite patogiai, atsipalaiduokite, pasirinkite „vežiko“ pozą (sėdint galva nulenkta žemyn) ir, klausydami muzikos bei žodžių, tiesiog leiskitės vedami per tuos vaizdus ar emocijas, kurias išgirsite.

2. Jei pratimo metu norėsite verkti, tai verkite, emocijų stabdyti negalima. Jei nesinorės, tai neverkite. Nesvarbu, kaip reaguoja organizmas, išsilaisvinimo, išsivalymo procesas vis tiek vyksta. Be to, organizmas kiekvienu pratimo atlikimo atveju gali reaguoti skirtingai.

3. Atlikę pratimą nepasilikite meloncholiškoje būsenoje, įsijunkite gerą muziką, pašokite, pajudėkite, žodžiu, nusimeskite liūdesį ir pasikelkite sau nuotaiką.

4. Nedarykite pratimo prieš miegą. (Šio pratimo naudojimas aprašytas skiltyje „Praktinis taikymas“).

Visų įgarsintų audio pratimų ir juos aprašančios knygos tikslas – aktyvuoti  tris GYVYBIŠKAI svarbius procesus, kurie:

  • Padės PANAIKINTI visas gilumines priežastis, kurios sukelia žmogui vidinį skausmą, depresiją, neviltį  ir įvairias baimes.
  • Specialios metodikos pagalba PASIŲS stiprų impulsą kiekvienai  žmogaus   organizmo ląstelei.  Šis impulsas „paleidžia“ visame organizme atsinaujinimo, puikios sveikatos,  džiaugsmo ir energijos antplūdžio procesą. Tai tarsi balzamas sielai.
  • PAŽADINS IR SUAKTYVINS tas vidines galias, tą vidinį potencialą, kuris dažniausiai žmoguje nėra iki galo išnaudotas, o dažnas net neįtaria jį turint ir kuris reikalingas sėkmingam savo tikslų siekimui.

Plačiau sužinoti bei įsigyti šio žymaus mokslininko ir pasaulinių bestselerių autoriaus knygą ir audio pratimus galite paspaudę nuorodą apačioje. Ten taip pat rasite įspūdingą foto albumą, kurį galėsite parsisiųsti nemokamai.

Žmogus nugalėjęs save – NENUGALIMAS
Audio pratimai ir KNYGA

Sužinok daugiau

PLAČIAU

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.