12 būdų pamilti save. DABAR!
3.7 (3)

meile-sau

Amerikietė LOUISE HAY teigia: egzistuoja vienas dalykas, kuris išsprendžia bet kokią problemą, užgydo bet kokią žaizdą. Tai yra Meilė sau. Kai žmonės kasdien vis labiau pamilsta save, nuostabiai keičiasi ir jų gyvenimas. Jie geriau jaučiasi. Jie dirba mėgstamą darbą. Jie turi pakankamai pinigų. Jų santykiai arba gerėja, arba nutrūksta, užleisdami vietą naujiems – pozityviems.

Meilė sau – nuostabus nuotykis. Tarsi tu mokytumeisi skraidyti. Įsivaizduok, kas būtų, jei mes tikrai mokėtume skraidyti… Būtų fantastiška! Tad pradėkime mylėti save jau dabar!

Šie 12 punktų padės žengti pirmuosius žingsnius.

1. Liaukis kritikuoti. Kritika nieko nepakeičia. Tad nustok kritikuoti save. Priimk save visisa tokią, kokia esi. Viskas keičiasi. Kritikuodamas save, tu keitiesi… į blogąją pusę. Kai save priimi – į gerąją.

2. Atleisk sau. Pamiršk, paleisk praeitį. Kas bebūtų. tai buvo geriausia, ką tuo metu galėjai padaryti – ką leido tuometinė tavo sąmonė, žinios ir suvokimas. Tu augi ir keitiesi, ir viską darysi kitaip.

3. Negąsdink savęs. Neleisk savo mintims tavęs terorizuoti! Tai – gyvenimas košmariškam sapne. Atrask vaizdinių, kurie tau sukelia pasitenkinimą, ir pakeisk gąsdinančias mintis maloniomis.

4. Švelnumas, maloningumas ir kantrybė. Būk sau švelni. Būk sau maloningas. Turėk kantrybės su savimi, juk mokaisi naujos mąstysenos. Elkis su savim taip, tarsi būtum kažkas, ką besąlygiškai myli.

5. Nepyk ant savo proto. Nekęsdami savęs iš tikrųjų nekenčiame tik savo minčių. Nustok savęs nekęsti už tokias mintis. Geriau palaipsniui pakeisk jas.

6. Girk save. Kritika demotyvuoja, o pagyrimai suteikia sparnus. Girk save kuo daugiau. Pasakyk sau, kad puikiai susitvarkei kad ir su mažiausia smulkmena.

7. Suteik sau paramą. Rask būdų, kaip sau padėti. Susisiek su draugais, leisk jiems tau pagelbėti. Tik stiprus žmogus sugeba paprašyti pagalbos.

8. Mylėk savo trūkumus. Suvok, kad juos susikūrei, kad jie patenkintų vieną ar kitą tavo poreikį. Paleisk juos su meile – jie tau padėjo, tačiau jau nebėra reikalingi.

9. Rūpinkis savo kūnu. Pasidomėk sveika mityba. Kokio kuro reikia tavo kūnui, kad jis būtųt maksimaliai energingas ir gyvybingas? Pasidomėk fiziniais pratimais. Kokia sporto šaka teikia tau malonumą? Rūpinkis ir puoselėk šventovę, kurioje gyvena tavo siela.

10. Žiūrėk į veidrodį. Kasdien nepamiršk žiūrėti į veidrodį. Žiūrėk sau į akis. Matyk, kaip jose spindi vis auganti meilė sau. Žiūrėdamas sau į akis, atleisk sau. Žiūrėdama sau į akis, pakalbėk su savo tėvais. Atlesk ir jiems. Bent kartą per dieną pasakyk, žiūrėdamas sau į akis: „Aš tave myliu, tikrai ir labai!“

11. Mylėk save… Dabar pat. Nelauk, kol pasveiksi, numesi 5 kilogramus, gausi naują darbą, atrasi meilę. Pradėk dabar – mylėk save tokią, kokia esi dabar, nes tai – geriausia, ką turi. Ir stenkis.

12. Džiaukis gyvenimu. Prisimink, kas tau teikė džiaugsmą vaikystėje. Integruok tuos dalykus į dabartinį savo gyvenimą. Atrask malonumą visame, ką darai. Švęsk gyvenimo džiaugsmą: šypsokis, juokis. Džiūgauk, ir Visata džiūgaus su tavimi.

Parengė Ilona Tamošiūnienė

Įvertinkite!
[Balsavo: 3 Vidurkis: 3.7]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.