5 motyvacijos mitai, kurių neverta priimti už gryną pinigą
0 (0)

motyvacija

1. Jei norite – galite tapti bet kuo.

Ne, iš tikrųjų galite tapti tik tuo, kam esate gabus, kam skiriate pakankamai laiko ir daug pastangų.

2. Jūs galite turėti viską – reikia tik labai panorėti.

Ne, iš tikrųjų jūs galite turėti tik tai, ko esate vertas – jūsų paties įsitikinimu, ir tik su sąlyga, kad konstruktyviai naudojate savo gabumus, protą ir laiką. Norėti nepakanka. Dar reikia ir dirbti.

3. Mąstykite pozityviai – ir viskas eisis kaip per sviestą.

Ar jūs mąstysite taip, ar kitaip, gyvenimas pateiks staigmenų, ir ne visos jos bus malonios. Ką su tuo darysite? Nepakanka mąstyti pozityviai, kai virtuvėje užsikemša kriaulė. Turite veikti.

4. Svajokite, tikėkite – ir išsipildys.

Būkite atsargūs ir labai išrankūs tikėdami. Tikėkite tik tuo, kas jums padeda, o kiekvienam žmogui padeda skirting dalykai. Ieškokite, ko reikia būtent jums.

5. Darykite daugiau nei galite.

Kaip specialistė, dirbanti su išsekusiais, pervargusiais klientais, prašau jūsų: nedarykite daugiau nei galite! Tai nesąžininga jūsų sveikatos atžvilgiu. Atsiminkite: daugiau dar nereiškia geriau.

Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė | patikeksavimi.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

8 Responses

 1. Tomas parašė:

  Labai gerai parašyta, kažkada būtent taip save motyvuodavau, aišku, nelabai sėkmingai. Prireikė laiko, kol supratau, kad ne viskas yra taip, kaip rašo self-help knygos…

 2. Na, parašė:

  Pagaliau nusileista iš padebesių į realybę.

 3. Žmogus parašė:

  Šis straipsnio autorius bei visi kiti pesimizmo ir „susitaikymo su realybe” propoguotojų, turėtų pasidomėti, kas yra the Law of Attraction

 4. Saulius parašė:

  Negadinkit dar nesugadintu žmonių, su tokiais straipsniais, bei komentarais. Neveltui sakoma:”Whatever is going on in your mind is what you are attracting.”

 5. irka parašė:

  Papunkciui:
  1. jei NORITE, galite tapti bet kuo, jus galite tureti viska, mastyti pozityviai, svajoti, tiketi, daryti ir pasiseks. Ar norite?
  Nes jei nenorite – nieko nebus, paprasciausiai pervargsite.

 6. Sandra parašė:

  Neblogi pastebėjimai. Straipsniai atskleidžiama pagrindinė mintis – viskas įmanoma, tik viskam (tą ką pasirenki) reikia noro, laiko ir pastangų. Ir taip, kam esi gabus, toje srityje pasieksi daugiau dedant pastangų, nei toje, kurioje nesame gabūs. Čia faktas.

  Būkime realistai, bet taip pat ir svajotojai. Kartais reikia ir tik paprastų svajų.

 7. Laima parašė:

  Man baisios visos tos varžybos. Kas daugiau, įdomiau, reikšmingiau. Žmonės plėšosi dėl sėkmingo, įvykusio žmogaus statuso. O dažniausia tai tėra nuolatinis bėgimas paskui savo kompleksus ir svetimus norus. Mėginimas pataikyt ir įtikt sociumui. Kažkam kažką įrodyt. O po to trinti sofutes psichologų kabinetuose ar, bligesniu atveju, draugaut su onkoligais, kardiologais ir kitais logais. Gar blogesniu atveju, organizmas paprašo dopingo, nes jau nepatempia uždėto krūvio, tada atsiranda geležinės draugystės su švirkštais, taurelėm ir kitais monstrais.
  Žmonės neretai pamiršta, kad jie gali tiesiog fainai, linksmai, atspūtę gyventi. Be ambicijų kažką itin svarbaus po savęs palikti, kažką praspjauti, skaisčiai sužibėti ar aukštai užkopti. O tiesiog džiaugtis, kad girdi, mato, jaučia, gali bėgioti, apkabinti, pabučiuoti, pasakyti šiltą žodį. Valandą laiko žiūrėti pro langą į nuostabiai rudens nuspalvintus medžius. Kūva pinigų ar pasiektos aukštumos, mano galva, naudingi tik tiek, kiek už tai galima „nupirkti” laimės – regėjimo, girdėjimo, sotumo, saugumo, ramybės. Tiems, kas to stokoja. Visa kita – tik „šūdas su bruknėmis”.

 8. Justinas parašė:

  Jeigu darysi tik tiek kiek gali, tai kaip tada galėsi tobulėti? Jei visada darai tiek pat, tai stovi vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.