9 įpročiai, kurie pakeis jūsų gyvenimą

naudingi-iprociai

1. Kelkitės anksti.
Ankstyvas rytmetis turi savyje kažką nepaprasta ir stebuklinga. Tie, kas keliasi iki patekant saulei, tvirtina, kad jų gyvenimas tapo pilnavertis. Pamėginkite keltis anksti rytais ir jau po mėnesio ar kito prisimindami save suvoksite, kaip atrodėte apgailėtinai pasitikdami saulę lovoje.

2. Skaitykite.
Valandą sėdėjimo prie kompiuterio ar televizoriaus iškeiskite į valandą naudingoms knygoms skaityti ir jūs tapsite vienu protingiausių žmonių savo aplinkoje. Greičiau rasite atsakymus į įvairiausius klausimus, būsite įdomūs pašnekovai, daugelis dalykų paaiškės tiesiog savaime. Žmogus kuris neskaito gerų knygų neturi jokio pranašumo prieš tą, kas skaityti išvis nemoka, sakydavo Markas Tvenas.

3. Mokėkite paprastinti.
Supaprastinti – tai pašalinti visa kas nereikalinga ir nenaudinga. Tam, kad išmoktumėte sudėtingus dalykus paversti paprastais reikia šiokios tokios praktikos ir laiko, kol suformuosite šį įgūdį. Tačiau įdėtos pastangos atsipirks su kaupu. Nuskaidrėja mintys ir jausmai, sumažėja nerimo ir bereikalingų pergyvenimų. Kuo paprastesnis bus jūsų gyvenimas, tuo labiau galėsite juo mėgautis.

4. Sulėtinimas.
Nuolatinio streso ir chaoso būsenoje gyvenimu mėgautis tiesiog nėra įmanoma. Skirkite sau kasdien ramybės valandėlę meditacijai ir apmąstymams. Sustokite, įsiklausykite į save, į savo vidinį balsą. Atkreipkite dėmesį į viską kas jums svarbu, ramiai ir sąmoningai peržvelkite. Tegu kasdienė meditacija tampa jūsų įpročiu. Sulėtinkite gyvenimo tempą ir tai ką jūs vijotės, pasivys jus.

5. Treniruokitės.
Pastovus aktyvumas – sveikatos pagrindas. Reguliariai sportuokite. Tai galima daryti ne tik sporto salėse ar klubuose, bet ir tiesiog namuose.

6. Kasdienė praktika.
Kuo ilgiau žmogus kažką praktikuoja, tuo sėkmingesnis toje srityje tampa. Juk sėkmė – tai vieta kur kasdienė praktika susitinka su galimybėmis. Be nuolatinio ugdymosi neįmanoma išreikšti savo gabumų. Nuolat treniruodamiesi, visada būsite pasiruošę pademonstruoti savo talentą ir gebėjimus.

7. Aplinka.
Būtent šis įprotis gali labiausiai paspartinti jūsų sėkmę. Apsupkite save pozityviais, kupinais jėgų žmonėmis. Tai pats geriausias palaikymas, motyvacija ir patarimų šaltinis. Sunkumo valandėlėmis, bendravimas su draugais – tai būdas vėl atsistoti ant kojų.

8. Dėkingumo sąsiuvinys.
Šis įprotis gali kurti stebuklus. Dėkokite už viską, ką turite. Dėkingumas tampa neišsenkamu įkvėpimo ir džiaugsmo šaltiniu. Kaskart prieš miegą užrašykite po vieną dalyką už kurį esate dėkingi.

9. Būkite atkaklūs.
Edisonas atliko tūkstančius nesėkmingų bandymų, kol išrado elektros lemputę. Voltas Disnėjus sulaukė kelių šimtų neigiamų atsakymų iš įvairių bankų, kol pagaliau pasiekė ko troško. Tokių pavyzdžių išties gana daug. Numanote dėsningumą? Jei norite kažko pasiekti, būkite atkaklūs ir kovokite iki galo!

iprocio-jega

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *