fbpx

Mirties taškas
0 (0)

3 Responses

 1. Elena parašė:

  100% pritariu dėl to, kad tuo metu renkamės geriausia, kaip tuo metu suprantame, ir geriausia, kaip galime. Todėl šventai tikiu, kad Dievas ir siunčia tokią situaciją, kad kažko išmoktume. Net jei po to paaiškėja, kad tai vis dėlto buvo klaida, vadinasi, ji buvo siųsta kažkam išmokti, kažką savyje išgirsti. Manau, kad labai svarbią išvadą jau padarėte – kad anksčiau gyvenote kitų gyvenimus, o ne savo. Tai jau savaime yra didelis rezultatas, prieiti tokią išvadą. Tik ji reikalinga ne tam, kad pradėtumėte savęs nekęsti. O tam, kad nuo šiol pradėtumėt gyventi SAVO gyvenimą. O koks jis? Sakote, kad nežinote, kokio norite. Aišku, iš kurgi galite žinoti, jei iki šiol neugdėte tokių įgūdžių? Ugdėte kitus įgūdžius – kaip įsiklausyti į kitų žmonių nuomones, poreikius, svajones ir t.t. O savo vidinio balso niekada nebandėte klausyti, išgirsti. Tai aišku, kad per vieną dieną ir nepradėsite jo girdėti. Reikės dėti pastangas jį išgirsti. Gal vieną dieną po truputį pradėsite girdėti, kaip cypsi silpnai lyg viščiukas. Bandykite daryti tai, kas patinka. Ir vis klausti savęs, ką jaučiu? Ar noriu tai tęsti? Susitaikykite, kad reikės išbandyti daugybę veiklų, užsiėmimų ir darbų, kol pradėsite jausti, kas patinka. Nebus taip, kad iš karto atspėsite, kas patiks. Net ir žmonės, kurie gerai save pažįsta, kai banko ką nors nauja, nežino, ar jiems patiks. Bet jie nesigraužia, kad kažką darė ir nepatiko. Priimkite tai kaip kainą, kurią turite sumokėti už tai, kad atrasite, kas vis dėlto jums tikrai patinka. Su laiku tokių veiklų tikrai atsiras, jei tik nebijosite bandyti, ir vis klausite savęs, ir vis atidžiau klausysite savo vidinio balso. Neseniai skaičiau, kad savęs pažinimas yra sunkus darbas, ir ši frazė man padeda pačiai irtis į priekį. O kas sakė, kad bus lengva? Va, kad bus įdomu, tai tikrai. Ir labai labai verta.

 2. Ash parašė:

  Hmm… Psichologės komentaras šiai moteriai ryškiai per naivus ir paviršutiniškas. Kas Maryjos laiške girdisi aiškiausiai? Menka savivertė. Taigi, pirmiausiai gal vertėtų prie to ir padirbėti.
  Maryja, pabandykite parašyti 10 punktų už ką galima būtų jus mylėti: kaip moterį, kaip mamą, sesę, dukrą, draugę, kolegę (juk kažkada dirbote). Tikrai atrasite jų pakankamai:) Jei ne, patarčiau kreiptis į psichologą ar psichoterapeutą.
  Situacija, kurioje atsidūrėte, tikrai nėra mirties taškas – patikėkite. O kad užduodate sau tiek daug klausimų, tai kalba apie tai, kad esate mastantis žmogus. Va, matote, JAU yra kuo džiaugtis :)
  Visiškai nėra keista, kad nerandate darbo. Juk darbas, kurio norėtumėte imtis – ne jums (menka savivertė) :) Ar ne? O tas, kurį gal kas ir siūlo, neatitinka jūsų lūkesčių. Gal ir klystu., bet manau, kad jaučiatės kaip uždarame rate…
  Ir dar. Jei sakote, kad bandėte psichologinius variantus, tikriausiai išbandėte ir sau atleidimo metodą (kartais ir atleisti nėra už ką, bet mes save smerkiame, nes taip atrodome kitų akyse). Kažkada man tai padėjo. Beje, tas laikinas nušvitimas kalba apie tai, kad einate teisingu keliu, tik reikalinga kantriai viską tęsti :)
  Jei sudomino, galėčiau papasakoti smulkiau. Galite man parašyti neta07@list.ru.
  Pabandykite paskaitinėti literatūrą, pvz. Louise L.Hay „Gyvenimas!Vienintelis ir nepakartojamas”, tos pačios autorės „Mylėdamas save tu būsi laimingas”. Po to jau pati atrasite, ką skaityti, kokių žinių jums asmeniškai trųksta.
  Stiprybės ir sėkmės Jums! Juk viskas – tik į gera ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.