fbpx

Išsiskyriau su vaikinu: jis nuolatos skundžiasi, kad nori mirti
0 (0)

1 Response

  1. vdas parašė:

    Nė neįsivaizuodčiau nuotolinės pagalbos. Ta prasme, vis viena, jei žmogui reikia padėti, pabendrauti, suteikti tvirtumo, reikia kažkaip ir prisiliesti, reikia fizinio kontakto. Jei norite padėti per atstumą – pasimelskite, visais kitais atvejais – susitikti reikės, jei nenorite po to savęs kaltinti, kad susiradote dar prastesnį nei buvusysis.

    Pažaiskite žaidimą ir susipažinkite tarytum per pirmą pasimatymą, nustatykite taisykles ir jei draugo kančios suteikė išminties, jo vidines permainas bemat pajusite, tik žaisti nenutraukite. Žaiskite taip, kaip įsivaizduojate savo idealų pirmąjį pasimatymą, idealią pažintį, kokie bus idealūs santykiai toliau ir lai jūsų vaikinas pasitempęs pasistengia neapvilti. Tiesiog elkitės kaip tvirta moteris dėl kurios dėmesio kovoja vyras. Net nežinant kiek laiko jau išsiskyrę, galima manyti, jog gilus ilgesys galėjo pažadinti būtent tą vyrą, apie kokį visada svajojote ir norėjote. Rūpestingą, mylintį, laukiantį jūsų su arbata. Turbūt jau nujaučiate tai, bėda, kad nepasikliaujate savo gilia intuicija ir linkstate vadovautis abejojančiu protu, šnabždančiu „O jei vėl tas pats?”
    O jeigu ne??

    Kodėl ne?? Todėl kad užuojauta artimajam nepaprastai taurus jausmas. Puoselėkite jį, nes anksčiau to nepastebėjote turį, nesimokykite slopinti, nes tai persmelkia visas gyvenimo sferas. Mokykite to ir vaikiną, nes jam sunkiai sekasi atleisti taip ,kaip jums, tiesiog kad jūs – stipresnė. Kas lieka, tai tik tuo įsitikinti, ramiai, be priekaištų, kaip dviem suaugusiems ir truputį romantiškiems žmonėms. Ir kas gi nesvajoja apie tobulą pirmąjį pasimatymą pačiu gražiausiu metų laiku – pavasarį? Tegul ir iš antro karto. :) Viskas bus gerai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.