fbpx

Kodėl dirbame nemėgstamą darbą?
0 (0)

9 Responses

 1. Aistė parašė:

  Sviestas sviestuotas. O ką, jeigu tiesiog nėra tokio darbo paklausos, kokį noriu dirbti? Nėra tokio darbo pasiūlymų? Niekam nereikia tokių specialistų?

  • vdas parašė:

   Aiste, gal jūsų svajonių darbo specifika tokia, kad samdomų darbuotojų išvis nėra, o dauguma užsirekomendavusių specialistų dirba pagal individualios veiklos liudijimus – kitais žodžiais – turi savo verslą ir darbo vietą, kokia patinka. Bet čia principinis klausimas ar norima įsidarbinti ar dirbti dėl savęs.

 2. ji parašė:

  Jai kam nors patinka tiesiai šviesiai – neturėsi turtingų tevelių, pažįstamų, giminaičių, neturėsi ir gero ir tau patinkančio darbo ar verslo (taip būna išimčių, bet come on būkime realistais). Tad, gal geriau džiaukitės, kad apskritai turite kažkokį darbą, nors nuo jo ir pykina kasdien kaip ir mane, bet nepraraskime vilties, kad kažkada gal ir mums pasiseks ir darbo paieškų portaluose pasirodys mums patinkantis darbas, į kurį galbūt mus priims, jai mokėsime padaryti nerealų įspūdį per cv :D sekmės visiems :)

  • Žygis parašė:

   Per daug žmonės linkę savo pastangas susirasti patinkantį, norimą darbą nurašyti „įdomiam CV”.

   Darbdaviui manyčiau mažiausiai įdomu į prirašytą popierių žiūrėti, nes ten žmogaus nemato. Aš siūlyčiau eiti tiesiai pas darbdavį ir pristatyti save, kaip motyvuotą žmogų ;]

 3. DS parašė:

  DS 13d.komentaras į šią temą pateko per klaidą ir yra skirtas kitai straipsnių kategorijai.

 4. Toma parašė:

  Straipsnis apie nieka..

 5. skaitytoja parašė:

  Butent… O kur atsakymas, ka daryti? Skaityti kitus straipsnius, semtis optimizmo? Kur patarimas, kaip zmogui atrasti is naujo save? Kaip nugaleti ta depresija?

 6. Skaitytojas parašė:

  Visada galima susikurti sau darbo vietą.

  Beje, kreipiantis į „ji”, daug yra sėkmingų žmonių, kurie savo darbu pasiekia karjeros aukštumas. Turime išmokti dirbti, mokytis, o ne laukti, kad kažkas kitas tai padarys arba kaltinti aplinką.

  P.S. jei=jeigu, ne jai=jeigu.

 7. siramis.lt parašė:

  Kodėl dirbame nemėgstamą darbą? Nes bijome eksperimentuoti, išeiti iš komforto zonos, bijome, kad nerasime geriau, kad nepavyks. Žinokit veltui, reikia bandyti .. Aš nesitikėjau, kad išėjus į logistikos sritį jausiuosi kaip žuvis vandenyje, man tai buvo labai labai svetima, o va..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.