Likti santuokoje ar skirtis ir bandyti gyvenimą kurti iš naujo vienai?
0 (0)

18 Responses

 1. Olivija parašė:

  Miela Migle,
  aš tave puikiai suprantu. Su savo draugu esu 5 metus, problemos tos pačios. Jokio pokalbio, rūpesčio, susidomėjimo, girdėjimo vienas kito. Aš dar tempiu, man įdomu, jausmai yra, bet antra pusė tyli, gyvena savo interesais. Panašu, kad mūsų abiejų laukia dideli pokyčiai. Linkiu Tau ir sau stiprybės. Jei norėtum pabendrauti, parašyk čia komentarą. Susisiektume, gal būtų paprasčiau tokioje pačioje situacijoje.

  • Miglė parašė:

   Olivija,
   palikite kokįnors internetinį kontaktą. Aš visuomet už naujas pažintis, būtinai susisieksiu.

 2. Mama parašė:

  Autorei linkiu susikaupti ir padeti taska, moteris privalo tureti zmogu salia, su kurio butu galima pasitarti, pasikalbeti!!!! Atsiradus vaikams bus tik sunkiau!!! Cia nera gyvenimas!!!! Linkiu jums stiprybes ir tvirtybes!!!!!

 3. Dalia parašė:

  Miela Migle, neskubek skirtis, pirma nepasikalbejus su vyru. Bent jau zinosi, – viska padariau, kad isgelbeciau savo santuoka. Vyrai labai daznai net neitaria, kas yra blogai ar kaip pakeist susiklosciusia situacija. Tiesiai sviesiai, paklausk ar jis patenkintas jusu santykiais ar jis tave myli. Kalbekites. Sakau tau is savo patirties. Nesikalbejimas su savo vyru man kainavo santuoka. Issiskyriau, ilgai neatsigavau. Taciau labiausiai gaila savo vaiku, nes skyrybu pasekmes jiems skaudziausiai atsiliepe, net dabar, kai jie yra suauge. Puiku, kad supranti, kad vaikai santuokos neisgelbes. Didziausios sekmes ir stiprybes, priimant teisinga sprendima!

 4. Močiutė parašė:

  Sveika, Migle,
  išsiskirti galima greitai. Nereiškia, kad Tau pasidarys geriau. O gal manai, kad su kitu bus geriau? Pirmiausia – perprask save, ko nori.
  Panašu, kad Tavo atveju tiktų pozicija „šeima – bokso ringas”. Pradėk kurti savo gyvenimą, pradėk džiaugtis savimi. Pamatysi, savo vyrą tuo pirmiausia nustebinsi, paskui – sudominsi. Anoks jam malonumas grįžus į nuobodžiai tvarkingus namus valgyti su paslėpta pagieža sutaisytą vakarienę. O kai sustiprėsi, pradėk kelti sąlygas, ko norėtumei. Jei spyriosis – galėsi teikti ultimatumus. Gal net ir išeiti. Bet pirmiausia – sustiprėk, nes iš laiško panašu, kad esi visai nusiverkusi. Aukščiau uodegą, mergyt!

 5. Ana parašė:

  Noriu pradeti nuo komentaro, kad pats Tavo laiskas, Migle, yra labai samoningas, akivaizdziai protingos jaunis moters parasytas.

  As pritariu kitoms pasisakiusioms, kad pries mesdama viska pabandytum atvirai pakalbeti su vyru. Ir manau apgalvok visus tuos dalykus, kuriuos darytum likusi viena, ir pradek juos daryti dar budama savo santuokoje ( ty daugiau kreipti demesi i savo poreikius ir elgtis taip, kaip tau malonu/patogu/geriausia).

  Svarstau kad kazkur turi sleptis priezastys, kodel susikrovei visas atsakomybes sau ant peciu ir esi linkusi kaltinti save del galimu pasekmiu jei nusptestum skirtis. Kadangi tai labai panasu i mane pacia, dristu speti, kad toki panasu modeli, kur zmona yra pasiaukojanti, matei savo tevu seimoje. Jeigu jauti, kad tavo seima buvo disfunkcine, paskaityk knyga „Moterys kurios myli per stipriai” (yra ir moteru terapine grupe Vilniuje), jei tavo seimoje buvo piktnaudziaujama alkoholiu, rekomenduoju knyga „Suauge alkoholiku vaikai”. Jos pades suvokti, kodel esi tokia, kokia esi, ir kaip elgtis toliau, kad sekancius santykius sukurtum darnius.
  Didziausios tau sekmes!

 6. Močiutė parašė:

  Ir dar, miela Migle, pavartyk knygą Ribos santuokoje: kaip veiksmingai spręsti konfliktus ir apsaugoti meilę. Vilnius, 2016.

 7. Kristina parašė:

  O ka daryti jei aš labai myliu. Mes jau 10 metu drauge,jis manęs neveda. O aš be jo negaliu…

 8. Svajonė parašė:

  Parsisiųsk sokoladassielai.lt moteriškas praktikas ir rūpinkis savimi dar santuokoje. Jeigu matydamas tavo pokyčius, jis nesikeis, būsi padariusi daug sau atradimų. Jų įkvėpti kitaip nėra būdų, tik savęs pokyčiu.
  Gerai, kad tai supratai dar neturėdami vaikų!
  Pažiūrėkit, jeigu pavyks abiem Girdzijausko „Moterims apie vyrus” ir „Vyrams apie moteris” Gilu ir stipru! ARBA nueikite į Mark Gungor DVD peržiūrą „per juokus į geresnę santuoką” perjuokus.lt Berods kovo mėn. bus artimiausia. Ten garantuotas RESTART mygtukas!

 9. Miglė parašė:

  Ačiū psichologei už atsakymą ir ačiū visiems už komentarus ir pasidalinimus mintimis – nesitikėjau tokio susidomėjimo.

  Kodėl prisiėmiau šokinėtojos aplink vyrą rolę iki šiol nesuprantu. Vyras niekuomet to nereikalavo, tiesiog nuo pat pradžių pačiai atsirado vidinis noras rūpintis žmogumi, o su laiku supratau, kad vien tik juo ir besirūpinu – save užmiršau. Beje, tėvų šeimoje tokio pavyzdžio nemačiau. Net priešingai – tėvai rodė puikų visokeriopą dalijimosi ir vienas kito palaikymo pavyzdį. Tad daugiau nelabai suvokiu, kur to savo noro įtikti ir apšokinėti šaknų ieškoti.

  Nuo laiško parašymo iki atsakymo praėjo visai nemažai laiko, tad turėjau daug laiko su savimi. Išlipau iš, kaip Močiutė rašė, nusiverkusios pelenės būvio, pradėjau veikti tai, kas pačiai įdomu (neįprasta tai, kad susidomėjus savimi ir pradėjus tobulinti save, vienintelis jausmas, likęs vyrui, yra gailestis/nerimas kaip jis būtų be manęs: ar pavalgęs, ar turėtų švarių rūbų ir kiti panašūs maži buitiniai dalykai). Bandžiau keletą kartų vyriškiui mesti gelbėjimosi šiaudą, bet nesureagavo.

  Laimės kitame vyre neieškau. Man visai nekelia siaubo buvimas su savimi. Antrojoje pusėje ieškau lygiaverčio partnerio, su kuriuo galima drauge eiti per gyvenimą. Gaila tik, kad pakankamai ilgai užtruko susivokti, koks tas partneris galėtų būti.

  Dabar, praėjus keliems metams nuo santykių pradžios, matau daug kabliukų, kurie jau pačioje pradžioje signalizavo, kad nieko gero čia nebus. Aš juos ignoravau ir laikiausi besąlygiškai įsikabinusi žmogaus, kad tik nebūčiau viena. Ir tai buvo didžiausia klaida! Šiuo metu nuo žingsnio žengimo labiausiai stabdo suvokimas, kad vyras iš esmės nieko blogo nedaro. Juk būtų daug lengviau šeimoms pasakyti, kad va, jis geria/smurtauja/dar kažkas standartiškai baisaus. Bet to nevyksta. Iš šalies atrodome kaip pavyzdinė tobula šeima iš paveiksliuko: jauni, perspektyvūs ir laimingi. Deja, tai tik vaizdas iš šalies… Tačiau tas didelės, svarios problemos nebuvimas ir laiko mane santykiuose.

  Eisiu paieškoti rekomenduotos literatūros, gal rasiu ką įdomaus. Dar kartą ačiū!

  • Petras parašė:

   Neskubek daryti radikaliu sprendimu.
   Dirbk. Melskis.
   Pajudes ir vyriskis.

   • HERA parašė:

    Petrai
    kĄ JI TURI DIRBTI? Ar vyrą ant savęs užsikelti. Melstis reikia jam, kad moteris jo nepaliktų – tokio VINGIŲ JONO…….

 10. Irma parašė:

  Migle, skaitau tavo istoriją ir net šiurpas eina per kūną, tarsi rašytum mano išgyvenimus. Tą patį išgyvenau kol ryžausi pagaliau visa tai baigti. Su vyru išgyvenau daugiau nei 20 m. ir galiausiai ryžausi skirtis, nes su metais tas jausmas darosi nebepakeliamas, galiausiai to žmogaus pradedi nekęst, o tai jau labai negerai. Kol jauna, o dar ir vaikučių nėra, negali savęs aukoti. Gyvenimas duotas vienas ir jis priklauso tik tau, ne vyrui su kuriuo gyveni, ne mamai, tėčiui ar kt. Aš labai gailiuosi, kad to nepadariau anksčiau, kol buvau gerokai jaunesnė. Tau viskas prieš akis, rasi tau skirtą žmogų, su kuriuo bus gera ir norėsis kuo daugiau laiko būti kartu. Man jau sunkiau, kai gerokai virš 40 m. :)Tai mano patirtis, na, bet gal tu gali apie tai su juo pakalbėt, blogiau nebus,bet svarbu, kad jis tave IŠGIRSTŲ, manasis manęs negirdėjo :( Stiprybės tau, Irma

 11. Jonas parašė:

  Na jus cia tuoj pridalinsit komentaru:)
  Visu pirma jei buvo gera su tuo zmogumi tai reikia vel rasti priezasciu kodel gali buti gera ir ateityje :)
  Kalbetis kalbetis ir dar kalbetis.

 12. HERA parašė:

  Gerbiamoji – jūsų gyvenime nėra santykių – jokių. Jūs esate savo vyrui kaip tarnaitė. Vyrukas po darbo sau žaidžia “ o jūs plūkiatės. Sekso taip -pat NĖRA- čia ne -seksas kartą į mėnesį- o kažkokia prievolė. Vargsite visą gyvenimą -laukdama dėmesio iš biseksualo [ kitaip nepavadinsi ] Normalus vyras šitaip nesielgia. Jūsų niekas nesieja – turite rasti savo gyvenimo kelią. Tada ir suprasite kas yra normalūs santykiai. Su tokiu mimra nesugalvokite turėti vaikų……

 13. Tyron Snel parašė:

  Ačiū Dr.Kumolai, kad ji padėjo man susigrąžinti žmoną, mano žmona pradėjo keistai elgtis, viskas supyko ir ji man pasakė, kad nori išsikraustyti. Pagaliau ji išsikraustė ir viskas man pasidarė sunki. Negaliu meluoti. Aš nežinau, ką daryti, kol pamačiau Dr.Kumola reklamą ir kaip jis padėjo žmonėms. Susisiekiau su jo el. Pašto adresu (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) ir papasakojau jam viską. Jis patikino, kad aš ją sugrąžinsiu po burtų. Aš padariau viską, ką man pasakė Pranašas. Mano žmona grįžo namo po 2 dienų, ji sakė nežinanti, kas jai nutiko, mes vėl kartu. Ačiū Dr.Kumolai, kad sugrąžino mano žmoną. Kreipkitės į jo el. Pašto adresą (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com), jis yra puikus rašybos rašytojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.