Meilė sau. Savaitės pratimas Nr.1: „Kad pavasaris ATEITŲ ir į širdis!“
0 (0)

PRATIMAS:

1. Ant RANKOS riešo užsidėkite gumytę, kuri naudojama plaukams rišti.
2. Kaskart, kai apie save PAGALVOSITE kažką negatyvaus, imsite kritikuoti save, timptelkite už gumytės. Šį veiksmą kartojant, pasąmonė ims fiksuoti, kad, pagalvojus apie save kažką negatyvaus, atsiranda skausmas, o tai tikrai nėra malonu.
3. APDOVANOKITE save nusišypsodama, pagalvodama apie save kažką malonaus, lengvo, pozityvaus.

Žodžiai ir mintys keičia mūsų gyvenimą. Kai mums priklijuojama viena ar kita etiketė, pasąmonė tai užfiksuoja, o mes ir toliau gyvename susitapatindami su tuo, ką apie save girdėjome. Dažnai taip susigyvename su kitų žmonių sukurta charakteristika apie save, kad net imame taip elgtis ir gyventi – tokiu būdu amžiams palaidojame pačias nuostabiausias mumyse esančias savybes, kurias gauname gimdamos.

Taip atsiranda frazės: “aš valdinga”, “aš labai nervinga”, “aš labai atsakinga ir perfekcionistė”, “man vis tiek nieko nepavyks”, “aš žioplė”, “aš stora”, “aš negraži”, “aš per daug valgau” ir pan.

Žodžiai turi energetinę prasmę ir tai, kas dažnai kartojama, – tampa tiesa. Jūs tuo tikite, tai ir kiti neturi pasirinkimo. Kritika taip pat ateina iš aplinkinių. Tai – mus supusių ar supančių žmonių nuomonė apie mus, kurią patys imame kartoti ir taip save užprogramuojame.

Visų pirmiausiai išmokime nustoti smerkti, peikti ir kritikuoti save.
Artėkime link meilės sau! Su meile,

Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė | patikeksavimi.lt
Iliustracija: Matheus Bertelli / Pexels.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

2 Responses

  1. Andrius parašė:

    Savitaiga manau vienas is stipriausiu būdų padet sau bet kuriuo atvėju. Bet yra dar vienas būdas.
    Reikia išmokti i save žvelgti iš šono ir pažiureti taip i save jog galetum sau patarti, tam reiks save emiciju metu sutvardyti, nuraminti ir kas nera lengva sutapatinti save su patinkančiu personažu. Tai yra pasistengti pažvelgti į save jo akimis. Tai yra ir treniruotė bet ji neriša veiksmo ar pojučio su elgsena. Bet tai tik mano nuomonė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.