fbpx

Susipažinome prieš 3 mėnesius ir labai suartėjome, bet jis turi antrą pusę
0 (0)

Sveiki, gal galėtumėt padėti,patarti ką daryti  tokioje situacijoje su vaikinu. Jis turi antrą pusę, tačiau prieš 3 mėnesius susipažinome ir labai suartėjome ir supratome, kad labai patinkam vienas kitam, tačiau su savo mergina niekada kaip jis sako nematė ir nemato bendros ateities kartu. Sakė ją paliks tačiau jau kiek laiko tempia vis nepalieka. Laukia kol ji grįš į Lietuvą pas tėvus ,kad nebūtų taip sunku priimti tą žinią jog ją palieką. Tačiau ji jau sužinojo apie mūsų bendravimą ir vis tiek jis dar vis tempia ir jos nepalieka, nors įtikinėja, kad paliks. Tačiau pati jaučiu, kad vis kuo toliau tuo labiau krentu į dugną, dažnai būna liūdnų dienų. Milijonas minčių, tikiuosi, kad su juo viskas bus gerai, bet kai skatinu vis, kad greičiau paliktų sako dabar negali. Jaučiuosi prastai, emociškai. Nežinau ką daryti, atrodo norisi kartais viską baigti nebelaukti. Bet jaučiu stiprų ryšį tarp mūsų. Nenoriu paleisti. Bet būdama tokioje situacijoje jaučiu kaip artėja depresija arba kažkas panašaus. Išeinu prasiblaškyti su draugais susitikti, tačiau jaučiuosi tik tam kartui geriau.

Saulė (vardas pakeistas)

Komentuoja psichologė Romualda Rimašiūtė-Knabikienė

Sveika, Saule,

Džiaugiuosi, kad parašei laišką ir pasidalinai savo nerimastingomis mintimis su manimi. Skaitau ir suprantu, kad šiuo metu esi įsimylėjusi, tavo artimame rate atsirado žmogus, kuris tau per gana trumpą laiką tapo labai brangus, artimas, su kuriuo jauti stiprų ryšį. Meilė – labai pakeliantis jausmas, skatinantis šypsotis, kurti, judėti į priekį, o ir šiaip gyvenimas tada atrodo gražesnis ir jaukesnis. Tuo pačiu, ten kur aukštai ir labai gera, visada būna ir atsvara – žemai ir dugnas, kaip jeigu būna balta, bus kažkur ir juoda. Taigi matau, kad šiuo metu kartu su dideliu džiaugsmu yra ir vidinis skausmas bei abejonės, kaip jūsų santykis vystysis toliau.

Iš laiško suprantu, kad vaikinas (pavadinkime jį Roku) nepalieka savo oficialios merginos, nors teigia, kad ateities su ja nemato, „tempia ir ir vis nepalieka“. Tokioje situacijoje natūraliai kyla pyktis dėl to, kad „įtikinėja, kad paliks“, tačiau taip nepadaro, nesilaiko pažadų. Jaučiu, kad turi nuoskaudų ir nusivylimų tiek Roku, tiek savimi. Ar gali būti, kad jauti pyktį ir sau? Tarsi būtum „kažkokia nepakankamai gera“ Rokui ir būtent dėl to jis nesiskiria su savo mergina? Kur atrodo, na dar truputį dėl jo pasistengsiu ir va jis išsiskirs ir mes laimingi būsime dviese kartu. Jeigu turi tokių minčių tada labai sunku nubrėžti ribą, kur esu aš, kur Rokas, o kur mūsų santykiai. Nes jeigu atvirai, manau, kad Rokui gana patogu nesiskirti šiuo metu. Jis turi tiek savo merginą su kuria draugauja toliau (o kažkas santykyje turi būti gero ir teigiamo, jeigu jis jų nenutraukia ir pasiteisinimai dažnai būna kaip kaukė), tiek tave. Nesmagiausias dalykas tas, kad savo pasyviu stebėjimu „kaip jis palieka merginą“ leidi jam toliau „patogiai gyventi“.

Mano rekomendacijos tau:
1. Užduok sau klausimą, ar tikrai nori santykių su šiuo vaikinu. Ir jei taip, tai kodėl? Kuo šis santykis tave praturtina?
2. Pasakyk Rokui, kaip jautiesi. Pasidalink savo nerimu, įtampa, abejonėmis. Nes nepasitikėjimas juo tik stiprės. Ir paklausk Roko apie jo emocijas, kas jį skatina likti tame santykyje. Ar gailestis yra tikrai tinkamas argumentas, kad būti santykyje su žmogumi?
3. Nubrėžk vidinę ribą iki kada lauksi, kad jis nutrauks santykius. Nerekomenduoju manipuliacijos arba dar blogiau griežto pasirinkimo žodinio, kur arba aš, ar ji. Turėk vidinę ribą kiek lauksi ir iš kokių ženklų matysi, kad jis jau išeina iš to santykio. O per tą laiką tiesiog neduok savo meilės, tausok ją tam, kas ją vertins.

Linkiu tau santarvės su savimi, savo poreikiais ir emocijomis. Saulės ir šviesos tavo kelyje.
Psichologė Romualda Rimašiūtė-Knabikienė
El. p.: Romualda.rimasiute@gmail.com
Iliustracija pexels.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. saulelyda parašė:

    O kam jam traukti tuos santykius? Jis turi dvi, abiem naudojasi. Jei žmogus ketina nutraukti santykius, jis pirma juos nutraukia, atgedi, susitaiko su netektimi. Jei jis to nedaro, vadinasi, santykiai neturi perspektyvų. Tiesiog jis nemato reikalo ką nors keisti. Vientintelis teisingas sprendimas šioje situacijoje yra ultimatumas: ateisi, kai būsi laisvas. Su sąlyga, kad ir aš iki to laiko dar liksiu laisva. Jei moteris turi savigarbos, ji tą pačią minutę turi nutraukti santykius iki tol, kol tas žmogus nepašalins kliūčių draugavimui. Jei apgaudinėja savo moterį, apgaudinėja tave, ko tu iš jo tikiesi. Pasakų, koks jis vargšiukas? Ar tikiesi, kad jis pasakys, kad jo draugė nuostabi, bet va jai galvą skaudėjo, tad prireikė tavęs? Žinoma, jis muilina, kad nieko nėra bendro, kad skirsis. Pasakos mažiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.