Ką turi išgirsti moteris, klausydamasi vyro?
0 (0)

Andriyko Podilnyk / Unsplash

Labai dažnai moteris klausydamasi vyro girdi ne tai, ką sako vyras, o tai, ką ji nori girdėti. Kas neatitinka jos ateities vaizdelio, tas yra praleidžiama pro ausis, kas gali sugriauti jos susikurtą vyro įvaizdį, tas yra ignoruojama. Tarsi kažkoks meilės filtras mūsų smegenyse koreguoja įeinančią informaciją apie žavųjį princą.

Dažna moteris tiki turinti stebuklingų galių pakeisti vyrą. Laikui bėgant vyras elgiasi taip, kaip sakė, o moteris lieka nustebusi ir įskaudinta: „Kaip čia dabar, taip vyksta? Juk aš galvojau, kad jis pasikeis, aš jį pakeisiu, jis subręs, jis apsigalvos…“. Čia jau, kaip iš to anekdoto, vyrai veda ir tikisi, kad moteris nesikeis, o moteris išteka, nes galvoja, kad vyras keisis. Tik dažniausiai įvyksta priešingai.

Žodžiai toli gražu ne viską pasako apie žmogų, bet jų ignoruoti negalima.

1. Klausydama, ką sako vyras, neignoruokite tos informacijos, kuri nesutampa su Jūsų norais ar svajonėmis, nedarykite tokių pagreitintų išvadų, kad jis paskies, subręs, susitupės. Jei vyras sako, kad nenori turėti vaikų, tai ir reiškia, kad jis nenori turėti vaikų, o ne tai, kad aš jam įrodysiu, kad vaikų turėti yra faina, jis dar jaunas, subręs ir užsinorės. Jei vyras rėžia, kad nenori rimtų santykių, tai ir reiškia, kad santuokos nebus ir čia ne pasaka „Gražuolė ir pabaisa“ ir Jums nepavyks pabaisą ar plevėsą atversti į princą ar rimtą šeimos vyrą. Nesvarbu kiek vaikystėje stebuklinių pasakų skaitėte ar kiek animacinių filmukų žiūrėjote, tai nesuteikia jums galių pakeisti vyrą pagal savo norus. Galite būti pati švelniausia fėja, kantriausia globėja, seksualiausia katytė, bet vis tiek jis gali likti toks, koks yra.

2. Įsiklausykite į vyro ateities planus. Šeima ir vaikai ar viršvalandžiai ir karjera, ar draugai ir vakarėliai, ar… Išgirskite, kaip vyras projektuoja savo ateitį, o gal jis neturi jokių tikslų ir planų ir gyvena tiesiog šia diena. Tai irgi informacija. Priimkite vyro tikslus ir planus kaip realybę. Jei vyras orientuotas daryti karjerą, tai jis nenori būti super tėtis ir ūkiškas vyras, o jei jis svajoja apkeliauti pasaulį, tai jo planuose nėra namo, šuns ir „rimto darbo“. Išgirskite ir kur yra Jūsų vieta jo ateityje, ar iš vis ji yra. Ar vyras kalbėdamas apie savo ateitį, vartoja žodį „mes“, ar planuoja bendras atostogas, namus ir pan. Girdėkite ir nepripieškite savo įsivaizdavimų apie tai, kaip bus.

3. Neatmeskite savo kūno pojūčių. Mūsų kūnas dažnai greičiau atpažįsta ir sureaguoja į manipuliacijas ar melą. Jei Jums kyla baimė, nepasitikėjimas, sumišimo jausmas, nenurašykite jų, neskubėkite padaryti išvados, kad Jums tik vaidenasi, kad viskas yra tvarkoje. Stebėkite kūno pojūčius ir reaguokite į jų siunčiamus signalus. Mūsų protą dažnai yra lengviau apgauti, nei mūsų kūną.

4. Atsižvelkite į vyro pasakojimus apie praeitį. Tikrai esate girdėjusi pasakymą, kad tai kaip vyras kalba apie savo buvusiąją, taip jis kalbės ateityje apie Jus. Jei dėl savo gyvenimo nesėkmių kaltina buvusią merginą, tėvus, ar dar kažką, tai parodo, kad jis nėra brandus žmogus, linkęs prisiimti atsakomybę. Vyras gali šauniai statyti oro pilis ateityje (sukursiu verslą, uždirbsiu milijoną, gyvens kartu, statysim namą…), bet pažiūrėkite, kuo jis gyvena dabartyje, t.y. ar deda pastangas, kad ta šviesi ateitis ateitų ir kaip gyveno prieš Jus.

5. Stebėkite vyro veiksmus ir paanalizuokite ar jie sutampa su jo žodžiais. Ar vyras laikosi duotų pažadų, ar jo iškomunikuotos vertybės sutampa su elgesiu. Tarkim, jei jis skalambija, kad jam didžiausia vertybė šeima, bet Jūs esate jo meilužė, tai jau faktas, kad šeima jam nėra verta įsipareigojimo ir ištikimybės. Jei vyro veiksmai prieštarauja žodžiams VISADA žiūrėkite į tai, kaip vyras elgiasi.

Išgirskite, ne tik klausykite, neignoruokite tai, kas yra sakoma (jei vyras sako, kad nenori, neplanuoja, nesiruošia tai jis IŠ TIKRO to nenori , neplanuoja ir nesiruošia) ir dar neužsimerkite prieš faktus, net jei saldūs žodžiai ir labai glosto širdį. Likite plačiai atmerktomis akimis ir ausimis be meilės filtro.

Psichologė-psichoterapeutė Gintarė Jurkevičienė
5 užsiėmimų ciklas, moterims, kurios myli per stipriai
https://www.facebook.com/events/158701495675130/

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.