fbpx

Apie kančios saldumą ir naudą
0 (0)

4 Responses

 1. Mac parašė:

  Ir dar stebites, kad lietuvoje tiek daug savizudybiu? Po tokiu straipsniu pasikabins koks vienas naujuju isvakarese..idiotai

 2. Homo Anonimus parašė:

  Labai i domi tema

 3. Gediminas parašė:

  Man rodos pagal šį apibudinima,o gal taip ir yra mazohistiniai,sadomazohistiniai,energetiniu vampyrai,šių bruožu galima surasti pas daugeli,tiksliau dauguma šios planetos gyventoju nes toli grąžu nevisi yra laimingi,laimė juk kyla iš vidaus ji yra,bet ja sunku prisijaukinti kaip aplink žmonės ja nespinduliuoja,bet ir riba tarp laimingos ir idijotiškos laimės yra menka,gali šypsotis kiek tik nori jei tavo aplinka bus niūri jie ir tave tokį padarys,tada reiktu tekėti kur kitur,o tai vėl kančia,manau daugelis gerų dalykų ateina per skausma,kančia,o tiksliau keitimasi į gera,bet koks keitimąsis atneša kančia sau,truputi tai tikrai,manau toks jau yra susiklostęs čia mūsų gyvenimas,\”gyvenimo ministerija\”viskas per kančia ateina į šį pasaulį ir išeina tuo pačiu.Manau svarbiausia jausti ta kačia,kad netaptu vergiška ir perdidelė tau,kad nesunaikintu išplitusi,balansas būtinas jai,suprasti,susidraugauti su ją gal net padekoti,kad ji tau buvo duota ir taip pereiti per ją ja atradus valios daigeli.

 4. Apribojimai uždedami dar prieš gimus parašė:

  Apribojimai uždedami dar prieš gimus, kad kaip sielai būstų sunkiau realizuotis, vystytis fiziniame pasaulyje įsikūnijus, taip pat kad sutekti daugiau kančių ir skausmo energijos, kuria maitinami tie, kas tuos apribojimus uždėjo. Tačiau ir tai, nėra kliūtis kelti vibracijas, apeiti sistemą, nesuteikti jai to, ko tikimasi. laužyti įdiegtas programas, šalinti ne fiziniame plane tai kas nėra tavo kaip kūrėjo, kaip dievo. Nėra dievų, nėra kūrėjų, kūrėjai esame mes, Mes neturime paklūsti jiems, mes turime kilti, nežiūrint uždėtų apribojimų, ir gąsdinimų, kad kažkur ne ten lendi…. Išlikti orūs šiame gyvenime, net ir esant dideliems skausmams sukeltų ligų. Mirti su palaimos šypsena kad ir skausmo ligos patale, ne tas pats kas mirti su perkreiptu iš skausmo veidu, kuriam pasiduodi, ir mirties akimirką perteiki būtent šią skausmo kančios energiją, vietoi to kad ignoruojant skausmą, nors paskutinėmis minutėmis būti aukščiau to skausmo, su palaiminga šypsena veide….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.