fbpx

Turiu beveik tobulus santykius, bet kažkodėl ieškau priekabių
0 (0)

4 Responses

 1. simpl parašė:

  4-eri metai drauge, vienas kitu rūpinamasi ir tobuli santykiai. Kokios gi pražiūrėtos smulkmenos gyvenime gali trūkti, dėl ko kiltų neaiškios priekabės esamiems santykiams?
  Ką dar galima paminėti gražiuose santykiuose? Kažką itin svarbaus, bet nepaprastai paprasto, kas įtakotų santykius.
  Susituokite.
  Trumpai ir paprastai. Dings nepasitenkinimas įšalusia situacija, vyras įgis pasitikėjimo, atsakomybė užgrūdins, galėsite teisėtai vadinti jį savo vyru ir mylėti kaip savo vyrą, o santykiai įeis į naują dar nepažintą etapą. Linkiu tik laimės!

 2. Justinas parašė:

  Ar tikrai santuoka kažką pakeičia? Juk kaip gyvenimas išlieka toks pats kaip ir iki jos.

 3. simpl parašė:

  Būtent, kad gyvenimas nesustoja ir, lyg ir, niekas nepasikeičia. Sumainyti žiedus yra kažkas panašaus kas turėti su savim banko kortelę. Arba vairuotojo pažymėjimą. Abiem atvejais tai tėra tam tikras simbolis, atributas, kuris nebūtinai byloja apie finansinę padėtį ar kredito reitingą, kaip nieko nepasako ir apie vairavimo būdą, charakterį ar automobilio markę.
  Bet suteikia užtikrintumo, tam tikro tvirtumo situacijoje, kai kuriais atvejais, netgi statusą visuomenėje, jeigu lygintume AmEx ar Visa Gold, ar AB, BC, BCE ir ABCDE :)
  Santuoka yra gana svarbi įrašyti netgi į CV. Ypač turint omeny, kad ant oficialių dokumentų rašoma sugyventinis/sugyventinė. .

  Suprantama, santuoka yra aukščiau šitos metaforos, nes apima atsakomybę, asmenybės brandą, ateities planavimą ir ketinimus. Racionaliai žiūrint, tai visas banko ir tapatybės korteles, pažymas ir pažymėjimus. O taip pat meilę, rūpestį, bendros ateities kūrimą, bendro gyvenimo prasmę, vaikus, šeimą – jug tai vertybės, kurių neretas pasigenda.. Vyrui tas svarbu pagal vienokius kriterijus, moteriai pagal kitokius. O juokais tariant, gera žmona sutaupo 80% laisvos vietos kietajame diske :D

 4. Specialistas parašė:

  Saulės padėtis yra pažįstama daugybei porų, kadangi tai yra viena iš santykių fazių link tikrosios meilės. http://kauno.diena.lt/naujienos/sveikata/intymi-erdve/septynios-seimos-santykiu-fazes-kuria-isgyvenate-jus-606158#.U9CHn0AejFw nesu labai patenkintas šiuo vertimus, bet esme perteikia neblogai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.