fbpx

Noriu keistis: gal galit patarti nuo ko pradėti?
0 (0)

3 Responses

  1. hey parašė:

    Paskaityk knyga \”Geros nuotaikos vadovas\”. Ten visi aprasyti depresijos simptomai ir mintys kaip tavo. Taip pat pasiulytos iseitys. Jei darysi praktines uzduotis kaip ten parasyta, sutaupysi kruvas pinigu psichologams, gal net antidepresantu nereikes. As ja radau pdf formatu internete nemokamai. Sekmes!

  2. Mėnuo parašė:

    Atleisk sau, atleisk savo broliui, gerbk savo tėvus. Jei susirasi merginą manau padės tau, jei susirasi gerą merginą kuri tave supras ir galėsit protingai pasišnekėti, kad ir apie tą pačią depresiją, tai labai padės. Pagalvok kokios norėtum merginos, nepasikuklink, pagalvok ko norėtum ištikro ir pamastyk koks tu turėtum būti, kad būtum jos vertas. Jei veiksi, greitai pradėsi keistis, net pats save nustebinsi neabejoju. O, kad neturi draugų tai gaila, bet tai ne tavo kaltė, tiesiog aplinkui nėra žmonių kurie tave suprastų, bet jie ateis, tik būk atviras naujoms pažintims, nepamiršk, kiekvienas turi savo vidinių problemų, pasistenk neatsumti žmonių kurie nori bendrauti, o tai jie gali pagalvoti kad jie dėl to kalti. Susirask naują veiklą ir pradėk domėtis.. pvz fotografija.. arba muzika.. nusipirk gitarą, ji nedaug kainuoja, po poros mėnesių jau kažką mokėsi groti.. pats mokinimasis tau suveiks kaip meditacija.. o kai išmoksi groti gitara per dainas bus lengviau save reikšti kaip intravertui.. ir paną susirast šansai žymiai padidės.. Na mastyk pats – pagal tavo tekstą matos esi nei mulkis nei asilas.. nusiteik sunkumams ir kad ir kiek kartų dar suklupsi stokis ir būk vyras.. tau juk sūnų reikės augint.. juk nenori kad jis susidurtų su tom problemom kuriose pats dabar esi, ką patart jam galėsi jei susidurs? Stokis ir pirmyn, neturi ko prarasti! Sėkmės! Linkiu Tau laimės ;)

  3. Asta parašė:

    Šaunuolis, kad ieškai.O atsimink, kas iesko-tas randa! Man buvo taip pat, bet psichologai nepadejo…Po ilgu ieskojimu stai kas padejo: kursai gyvenimomenas.lt Tai pradejo keisti mastymas, nuo kurio daznai priklauso, laimingi mes ar ne. Linkiu tau buti laimingu! :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.