Interpretacija: ,,Ar jūsų porai būtų naudinga porų/šeimų terapija?“

Jei surinkote 0-2 taip. Jūs esate pajėgūs patys išsispręsti savo problemas. Reikia tikėtis tai laikina problema, kuriai jau žinote sprendimą. Atsakymus į savo problemas galite rasti pasiskaitę knygą ,,Vyrai iš Marso, moterys i Veneros“.

3-10 taip. Porų terapija Jums tikrai praverstų. Išmoktumėte spręsti konfliktus – sedėti vienoje valtimi ir plaukti viena kryptimi. Pirmiausia išsiaiškintume, kokie jūsų kiekvieno poreikiai šeimoje nepatenkinti. O tada bandytumėte keisti savo elgesį. Viskas priklauso nuo jūsų abiejų ir motyvacijos. Geriau neatidėlioti, o kažką keisti jau dabar, kol neatėjo visiškas abejingumas vienas kitam. Porų terapijoje išmokstama priimti kitą asmenį su visais jo ypatumais ir privalumais. Taip pat mokinama keisti savo neigiamas mintis, atpažįstant mąstymo klaidas.

Daugiau negu 11 taip ir jūs vis dar kartu. Sveikiname, jūs abu esate kankiniai. Kankinate ir save ir savo partnerį. Žinoma stebuklų būna galima bandyti keisti kažką kartu. Jei per sunku, kažką keisti, tai gal laikas būtų kreiptis į asmeninę terpiją ir padirbėti pradžioje su savimi. Pagalvokite, kokie jūsų gyvenimo tikslai ir gal laikas pradėti labiau mylėti save.

Atgal>>