Toksiškos emocijos. Kaip atsikratyti?

Mes visi labiausiai už viską norime būti laimingi. Tam, kad tokiais taptume, svarbu išmokti atpažinti ir įveikti emocijas, kurios verčia mus jaustis blogai.
Visi jausmai mums yra svarbūs ir reikalingi. Pyktis, nerimas, kaltė, gėda ir pavydas taip pat. Šie jausmai ne tik nemalonūs, bet ir, ilgiau užtrukę, tampa pavojingi ne tik psichologinei, bet ir fizinei sveikatai. Tačiau jie būtini, nes mums suteikia informacijos, kad kažką gyvenime darome ne taip. Arba prie šio reagavimo būdo esame taip pripratę, kad net nežinome kitų būdų.

Todėl labai svarbu žinoti, ką su jais daryti.

Seminare mokysimės:
• Atpažinti šiuos jausmus.
• Suprasti, ką jie nori jums pasakyti apie jus arba situaciją.
• Būdus kaip juos įveikti.

Seminaro lektorės – Asta Petrauskienė, Gintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė – trys psichologės, psichoterapeutės, žinias ir įgūdžius taikančios gyvenime. Jausmų valdymas – ko gero, svarbiausia psichologo darbo dalis. Skundą „jaučiuosi blogai“ ir klausimą „ką su tuo daryti?“ girdime iš savo klientų nuolatos. Be to, pačios esame moterys, dirbančios ir turinčios šeimas, mūsų gyvenimuose taip pat būna iššūkių, kuriuos ne tik svarbu įveikti, bet ir neprarasti pusiausvyros. Daugybėje knygų, seminarų, kursų, praktikų ieškojome, rinkome ir praktikoje „ant savęs“ taikėme atsakymus, kuriuos norime pasidalinti su kitais.

Laikas: seminaras vyks vasario 20 d., 18 val.
Vieta: Kaunas, Baršausko 59, Kauno mokslo ir technologijų parkas.
Trukmė: nuo 18 iki 21 valandos
Kaina:  20 eurų.
Į kainą įskaičiuota:
• Žinios: paskaitos, praktikos;
• Dalomoji medžiaga;
• Kava, arbata, vanduo, užkandžiai.
Gera nuotaika ir šilta atmosfera – nemokamas priedas.
Būtina registracija: mpkcentras@gmail.com arba 8 601 14262.

ATGAL >>>