autocura

2014 m. Gegužės 03 – 11 dienomis Lietuvoje svečiavosi Ana Taboada, Tibeto Lamos Tulku Lobsang Rinpočės mokinė, sertifikuota Tibeto Tantrajanos praktikų ir Budistinės Psichologijos specialistė bei mokytoja.

Pirmoje paskaitoje „Stresas, Depresija ir Išsekimas” atskleidžiama alternatyvi teorinė ir praktinė žiūra aiškinanti streso ir kitų psichologinių problemų kilmės priežastis. Apžvelgiami ir laimingo gyvenimo pagrindiniai komponentai.

Antroje paskaitoje pasakojama apie penkiais elementais grįstą asmenybės teoriją ir su ja susijusius charakterio tipus. Trumpai aptariamos diagnozavimo ir terapijos priemonės, taikomos darniai asmenybės raidai užtikrinti ir įvairiausioms fizinės ir psichinės sveikatos problemoms spręsti.

Penki elementai – žemė, vanduo, ugnis, oras ir erdvė yra laikomi visų egzistuojančių fenomenų pagrindu. Jais remiasi Tibeto medicina, astrologija bei psichologijos mokslas.

Daugiau informacijos: Tibeto Budizmo Sveikatingumo ir Saviugdos Praktikos

Stresas, Depresija ir Išsekimas: Budistinės Tantrajanos Perspektyva

Paskaita “5 Elementai Mūsų Gyvenime”

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!