fbpx

Koks jūsų charakteris

Žydra spalva siejama su protine veikla, ne tik su mąstymu, bet ir su vaizduote, intuicija. Pasirinktas raštas atspindi jūsų proto sanklodą, kalba apie stipriąsias jo puses, kuriomis riamiatės kūryboje ar spręsdami įvairiausias problemas.

1. Linijos.
Jūs būdas pasižymi tiesumu ir aiškumu, jus apibūdina kaip žmogų mokantį tvarkyti reikalus. Mokate greitai priimti sprendimus ir iškart nuo nuo kalbų pereinat prie darbų. Aplinkiniai mato jumyse ne tik lyderį, bet ir patikimą ramstį sunkiose situacijose.

2. Taškeliai.
Jūs apdovanoti lanksčia, artistiška proto sankloda, aplinkiniams kartais galite atrodyti ekscentriški, keistuoliai, kita vertus unikalaus realybės matymo ir talento dėka jūs įdedat išties svarų indėlį į tai, kad mūsų pasaulis taptų turtingesnis.

3. Langeliai.
Jūs puikiausiai tvarkotės su kasdienio gyvenimo rūpesčiais, mažai kas taip puikiai sugeba. Turbūt todėl, esant reikalui, jūs visada surasite laiko, priemonių ir atjautos, kad padėtumėte kitiems.

4. Bangelės.
Jūsų talentas yra kurti aplink save šiltą ir kupiną meilės atmosferą. Tai išeina tarsi savaime, ne todėl, kad sąmoningai siektumėte kažkieno dėkingumo, palankumo ar meilės. Tiesiog žmonėms patinka jumis rūpintis, padėti. Aplink jus tvyrantis geranoriškumas palankiai veikia aplinkinių gyvenimus. Paklauskite tų, kas jus pažįsta ir myli – jie pasakys, kad jūsų dėka pasaulis atrodo gražesnis ir geresnis.

P.S. Pasidalinkite komentaruose kiek atitiko rezultatai. AČIŪ!

(Pagal japonų mokslininkų Tadahiko Nagao ir Isamu Sayto metodiką)

Į pradžią>>

Share Button