fbpx

10 dažnų nesėkmės priežasčių
4 (1)

5 Responses

 1. Janina parašė:

  Tikra tiesa, kad negalima užmigti ant sėkmės laurų. Ne kartą sėkmės akimirką esu užsimiršusi ir vėl viską praradusi. Reikia nuolat judėti į priekį ir stengtis dėl tolimesnės sėkmės.

 2. styrkė parašė:

  Labai nesižaviu sėkmės reiškiniu. Viskas, kas susieta tik su rerultatu paprastai prie laimės nepriveda, nes asmenybės apetitas auga bevalgant. Tai ir čia, kas tie gabumai, kaltinimai, apskritai iš kur išsivystė polinkis varyti visus būti sėkmingais? Pagal elementarius dinaminius ir jau sukurtus ekonominius procesus, negali visi būti vienodi. Iliuzija, kurią mes vadiname sėkme gali mus nuvilti, o gali išsekinti, bet ar mes norim gyventi tik turtingai talentingai su nuolatiniais aplodismentais iki šimto penkiasdešimt metų? Ir vėl kažkokia klaida….mūsų ir taip per daug šitam pasaulyje. jei kam neaišku kad lietuviams pavz jau iš kart pasisekė vien tuo, kad gimė ne šiaurės korėjoj, ne badaujančiau ir kariaujančioj afrikoj. Austalijoj apskritai dėl klimato nėra ilgamžių, kąč jau ten kalbėti apie nuodingos faunos ir floros įvairovę. Kai kada manau, kad filosofija ir psichologija tiesiog užmigus tarsi iš vietos nepajudėtų. Teoriškai sėkmė prilyginama svajonės išsipydymui su visa pompastika. Praktiškai sėkmę galima laikyti ir tai, kad gyvenant įprastu ritmu, sekundės dalimi buvo išvengta mirtino susidūrimo su tuo, kuris desperatiškai trokšdamas sėkmės vėluodmas į svarbų susitikimą lėkė pavojingu greičiu. Dažniausiai, mus nuvilia mūsų įpročiai. jei norim ką keisti užtenka išanalizuoti savo dienos įprastą ritmą paįvairinti naujovėmis. Juk dauguma į darbą važiuoja tuo pačiu keliu. Dauguma žadintuvo laiko nepakeitė metus ar net kelis. Aplinką galima kaltinti ir būtent todėl, kad jei kam laikas eiti savo keliu tai reiškia reikia eiti savo keliu, o ne prisisiurbti toj vietoj ir nesudarinėti sukūrių. Retas milijonierius savo milijonus uždirbęs niekam nepakenkė. Juk tie milijonai ne ant medžių auga. Reik laiko ir jėgos, kad tas milijonas susikauptų vienoj sąskaitoj, net jei kalbam tik apie lengvai gautą palikimą ar loteriją. Taigi, sėkmė mano manymu yra tai, kad iš tų visų tikimybių ir sąlygų kažkada seniai tapau zigota. Žodžiu, čia tiek daug faktorių, kad vien tik psichologija operuoti yra paviršutiniška.

 3. skrandute parašė:

  Aš, vis tik, manau, kad psichologija ir filosofija yra „alma mater”. Apie sėkmę galima mąstyti labai įvairiai. Yra labai geras posakis „kiek žmonių, tiek ir nuomonių”. Tai reiškia, kad sėkmę kiekvienas gali suvokti skirtingai, tačiau čia išvardintos taisyklės atspindi bendrus žmonių psichologinius bruožus, todėl nesvarbu, kaip tu suvoki sėkmę, bet šias taisykles gali pritaikyti kiekvienas. Tai yra kelias į tavo įsivaizduojama sėkmę.

 4. Birute S.S. parašė:

  Svarbaiusia iš visų norimų tikslų išsirinkti vieną-PAGRINDINĮ ir ėjimas jo linkme planingai,palaipsniui į išsirinktą svarbiausią tikslą ir nebijant to daryti vienai.Su draugais -žymiai lengviau.Jei netikri draugai-rizikingiau.Moteriai svarbu turint ypatingą tikslą anksti suprasti-reikia mokėti būti tvirtai be meilės iliuzijų.Meilė tikra yra tik motinos -vaikui,po to vaikų meilė geriems tėvams.Moteris ir vyras yra tik konkurentai,nes vyrai nemyli tikrovėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.