10 emocinės neištikimybės ženklų
0 (0)

786

Net mylintys ir mylimi kartais nuklysta „į kairę“. Tai nebūtinai bučiniai ar intymūs santykiai – net ir emocinė neištikimybė yra tam tikra mylimo žmogaus išdavystė.

Cosmopolitan.com atskleidžia, kokie yra emocinės neištikimybės ženklai:

1. Instinktyviai slepiate savo žinutes mobiliajame telefone nuo partnerio.

Jei gavusi žinutę nuo vyro, kuriam jaučiate simpatiją, stengiatės slapta ją perskaityti, tai jau kai ką rodo. Privatumas nėra blogai, tačiau jei norite nuslėpti, kad jis parašė jums penkias žinutes, – tai jau įspėjimas.

2. Kalbėdami su juo, prarandate laiko nuovoką.

Galite kalbėtis su juo valandų valandas ir pamiršti viską: darbą, šeimą, savo planus. Jei turite sulaukti žinutės, prarandate laiko, kiek spoksote į telefoną, nuovoką.

3. Galite padaryti bet ką, kad susitiktumėte su šiuo vyru.

Nesvarbu, ar jaučiatės pavargusi, ar absoliučiai be nuotaikos, – galite mesti viską, jei tik atsiranda proga susitikti su šiuo vyru. Nepraleidžiate progos tai padaryti ir tuomet, kai mylimas žmogus užtrunka darbe.

4. Vengiate pakviesti savo antrąją pusę, jei vakarėlyje dalyvauja ir jis.

Pakvietę mylimą žmogų, gailėtumėtės, kad šį laiką galėjote praleisti kur kas įdomiau ir linksmiau. Nenoras, kad mylimas žmogus atsidurtų ten, kur galėtumėte akis į akį pabendrauti su jums patinkančiu kolega ar draugu, turėtų priversti jus susimąstyti, nes tai tikrai nežada nieko gero jūsų ilgalaikiams santykiams.

5. Savo antrąją pusę lyginate su savo simpatija.

Jei pastebite, kad jus žavintis vyras yra tarsi barometras, pagal kurį vertinate mylimą žmogų, – tai pavojaus ženklas jūsų santykiams ir labai nesąžiningas dalykas mylimojo atžvilgiu.

6. Kartais pagalvojate, kas būtų, jei abu būtumėte vieniši.

Jei jūsų galvoje kartais sukasi minčių apie tai, kas būtų, jei abu būtumėte vieniši. Tikėtina, esate pagalvoję apie netikėtą aistringą bučinį, o gal ir kai ką daugiau. Būkite atsargūs, nes tokios fantazijos kartais gali virsti realybe, o tai būtų ne tik emocinė, bet ir fizinė neištikimybė.

7. Jūs skiriate labai daug dėmesio savo išvaizdai.

Jei žinodama, kad sutiksite savo simpatiją, atidžiai apgalvojate, ką rengtis, pasidažote ir pasikvėpinate daugiau nei įprastai, tai rodo, kad svarbi jo nuomonė, norite sužavėti. Tuomet reikėtų paklausti savęs „kodėl“.

8. Jūs dažnai paminite jį, kalbėdama su savo partneriu.

Jūs pasakojate jo juokelius, istorijas apie jį ar linksmus nutikimus darbe, o kartais net jaučiate, kad turite tvardyti save, kad pernelyg dažnai neminėtumėte jo vardo.

9. Kai būnate itin arti, susijaudinate.

Atsisėdus šalia ir netyčia prisilietus prie šio žmogaus, pasijuntate lyg įsimylėjusi ir dar 15 minučių apie tai nesiliaujate galvojusi. Analizuojate, kaip stipriai jis jus apkabina, kaip dažnai į jus žiūri, ką reiškia vieni ar kiti jo ištarti žodžiai. Netgi nenuliūstumėte sužinojusi, kad šis žmogus jaučia jums kai ką daugiau.

10. Kai pagalvojate apie „tą žmogų“, žinote konkrečiai, kas jis.

Pirmiausia, svarbu pasistengti kuo mažiau apie tą žmogų galvoti, rečiau su juo susitikti, o galbūt išsiskirti, jei dabartiniuose santykiuose išties nesijaučiate laiminga ir naujai sutiktas žmogus yra tas, su kuriuo norėtumėte užmegzti rimtus santykius.

Parengė Alfa.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

2 Responses

  1. hmm parašė:

    O galbūt esat ne su tuo žmogumi? Galbūt jūsų simpatija ir yra tas asmuo, su kuriuo norėtumėt kurti ateitį?

    • Gyvenimas parašė:

      Galbūt ta simpatija su kitu žmogumi jau kuria ateitį ir lieka tik fantazija kas būtų buvę jei būtų kitaip viena ar kita situacija įvykusį. Bet gyvenimas tęsiasi toliau su kitais žmonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.