fbpx

12 pinigų medžiotojos bruožų
0 (0)

Iliustracija: Edward Cisneros / Unsplash

Apmaudu, kai paaiškėja, jog susitikinėjai su neįprasta, bet visgi kekše. Jai rūpėjo tik tavo piniginė, o kai ji ėmė plonėti – pamatei jos tolstantį siluetą…

Kaip atpažinti pinigų medžiotoją

1. Ji ne iš Tavo lygos. Tavo ego pamalonintas, ji gerokai patrauklesnė nei įsivaizdavai ar galėjai svajoti. Esi spuoguotas, pilkos išvaizdos vyrukas, o ji tiesiog fotomodelis. Gal būt tau 16, o jai 20 arba tau 65, o jai 25 ar panašiai. Žodžiu, ji kokiu geru kilometru atrodo patraukliau nei tu. Tai gali būti vienas iš požymių, kad kalba sukasi ne apie meilę ir iš šios sąjungos ji tikisi labai konkrečios naudos.

2. Tikrina piniginės storumą. Neįprastai aktyviai domisi tavo darbu, karjera ir pajamomis. Pastebi, kad jai kažkaip labai svarbu išsiaiškinti kiek uždirbi, kiek ir kur išleidi. Vyksta tarsi savotiška apklausa.

3. Siūlo tik brangius restoranus, viešbučius, keliones ir t. t. Tai kas paprasta – jai per prasta… Tavo gėlės, atvirutės ir kitos sentimentalios („pigios“) dovanos jos nedomina, bet tikrai krykštaus iš laimės jei tai bus brangūs papuošalai, suknelės, kelionė ar batai. Jei pakviesi į paprastą kavinę, ji greičiausiai tik surauks nosį ir prisimins kokį nors netoliese esantį brangų (bet mielą) restoraną ar prestižinį klubą ir užsisakys, žinoma, tik brangius patiekalus ir gėrimus.

4. Niekada nesiūlo apmokėti sąskaitos. Turbūt visiškai natūralu ir suprantama, kad pakvietęs į pirmą pasimatymą pats ir apmoka sąskaitą. Tačiau, nepriklausomai nuo to, kelintą kartą susitinkate, pinigų medžiotoja niekada nepasiūlys nieko apmokėti, nė pusės sumos, kitaip tariant – net ir už pačią save. Gali nutikti ir taip, kad atėjus laikui mokėti ji tiesiog patogiai kažkur dings. Bendraujant ilgėliau atsiskleidžia, kad ji niekada neleidžia savo pinigų. Ji vadovaujasi paprastu principu „Kas tavo, tai mūsų, kas mano, tas tik mano“. Apskritai, net namuose, iš jos būtų sunku tikėtis kažkokios valgio ruošos ar pagalbos.

5. Jos draugės. Tikėtina, kad draugės yra tokios pat pinigų medžiotojos. Nors yra konkurentės, tačiau sykiu ir partnerės, keičiasi patirtimi, informacija, be to grupelėmis yra lengviau patekti į įvairiausio tipo elitinius uždarus vakarėlius ir susimedžioti ten solidų gerbėją. Trumpai tariant – draugės „barakudos“ ir bendrauja tik su „piniginėmis“.

6. Pajamos ir prabanga. Ji nedirba arba dirba mažai, o gyvena prabangiai. Visiškai neaišku iš kokių pajamų atsiranda visi tie prašmatnūs dalykai: butas, mašina, puošmenos ir kiti nemažai kainuojantys daiktai.

7. Karjera. Ji neturi jokių aiškių, konkrečių karjeros siekių. Visapusiškai vengia bet kokio darbo. Visai gali būti, kad nėra išvis niekada niekur rimtai dirbusi. Mat ji trokšta tik statuso ir neturi jokių ilgalaikių tikslų, tiesiog nori gyventi prestižinėj vietoj, vairuoti prabangų automobilį, dėvėti brangius batus, papuošalus ir gražiai gyventi.

8. Požiūris į kitus žmones. Ji nemėgsta moterų. Dirbančias ji niekina, o potencialių konkurenčių nekenčia. Visus žmones dalina į dvi kategorijas: su aukštom ir žemom pajamom. Žemesnio socialinio statuso ir menkesnių pajamų – jos visiškai ir niekaip nedomina.

9. Seksas. Čia visuomet dominuoja klasikinė žaidimo taisyklė: nori žaisti – mokėk. Priklausomai nuo tavo galimybių ir jos apetito, kaina, už kurią nukris jos kelnaitės, gali varijuoti nuo tokio mažmožio kaip vakarienė restorane, link įvairiausių blizgučių ir iki išties solidžių dalykų, tokių kaip namas, verslas ar stambus palikimas. Kartais sekso gali ir išvis nebūti. Tiesiog „kandidatui“ suteikiama viltis, kad tai įmanoma už tam tikrus nuopelnus, bet kažkokiu „netikėtu“ būdu kandidatas susimauna, „nuvilia“ gražuolę, tad jai nieko kito nebelieka, kaip sudaužyta širdimi jį atstumti.

10. Spąstai. Jei mergina neįprastai skubina santykius, vos pradėjusi draugauti jau nori susipažinti su tėvais, elgiasi tarytum žmona ir nori kuo greičiau susituokti – tai nėra geras ženklas. Vienas iš būdų tai pasiekti yra neplanuotas nėštumas. Net jei susituokti ir nepavyks, bet kokiu atveju, ji mato tai kaip lengvą pajamų šaltinį visam likusiam gyvenimui. Sekso metu ji skatina nesaugius santykius. Gali skambėti tokie reikalavimai „Aš negaliu jausti tavęs su prezervatyvu, nusiimk“ arba „Jei mane myli, kam tau prezervatyvas“. Tokiais ir panašiais būdais ji gali mėginti priversti partnerį jaustis kaltu ir vykdyti jos reikalavimus. Vaikinui nežinant, gali tyčia nustoti vartoti kontraceptikus ir etc.

11. Moralė. Kai tik pajunta pinigų kapšą – ji pasiryžus bet kam. Draugės jai tik tol draugės, kol neliečia jos „grobio“. Ji gyvena vadovaudamasi taisykle: tikslas pateisina priemones.

12. Psichologinis portretas. Greičiausiai ji kilusi iš šeimos su menkomis ar vidurinėmis pajamomis, su menku ar vidutiniu išsilavinimu. Turbūt iš čia kyla primityvios vertybės, menkavertiškumas bei jausmas, kad pasaulis jai kažką skolingas. Paprastai ji nesiekia gilių santykių, o jie ir nelabai įmanomi, dėl jos emocinio nebrandumo. Kai kažko negauna, ji vaikiškai širsta, rodo kaprizus ir kelia scenas tol, kol visgi kažkas nuperkama, padovanojama ir panašiai. Tai narcistinio tipo asmenybė. Ji jaučiasi visada teisi ir mano turinti teisę gerai gyventi nepajudindama dėl to nė piršto. Gal todėl, kad turėjo sunkią vaikystę ar komplikuotus santykius šeimoje, jai būdingi nepagrįsti lūkesčiai. Ji mano, kad pasaulis tiesiog privalo pildyti visas jos svajones, apmokėti lankymąsi grožio salonuose, talentų ugdymą. šukuosenas, ir visiškai nesvarbu kas ir kaip konkrečiai už tai sumokės.

Jei tavo draugė daugiau ar mažiau atitiko šiuos punktus – verta rimtai susimąstyti…

Kita vertus, tokių moterų galima ir pagailėti. Joms nežinoma meilė ar laukinis seksas, jų nedomina gražus partnerio kūnas, intelektas ar dvasinis pasaulis. Joms reikalingi tik pinigai. Kiekvienam savo…

P.S.
Jei jau visgi teks tokią sutikti – tegu ji bus bent panaši į Ireną iš filmo „Hors de prix“ (2006).

Parengta pagal užsienio spaudą.
Raktiniai žodžiai: Gold Digger, pinigų medžiotoja, barakuda

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

7 Responses

 1. Auga parašė:

  Šis straipsnis,didžiausias šalmstas,iš eilinis purvo drebimas ant moteriskos lyties. Turėtu būti geda remtis bulvarine spauda,nes čia nieko susije su psichologija,tikrais faktais,šalies ekonomine kultura,ar bent asmeniniu isgyvenimu buvus tokioje situacijoje. Asmeniskai ne vienas vyras šiam pasaulyje žaidžia moters gerumu taippat! Turtingi vyrai ir gražios moterys yra įprastas dalykas. Taciau šios gražios moterys gali būt pamalonintos todėl, kad jos yra protingos, issaukletos, kulturingos. Kvaila pana nesugebetu išlaikyti gero įspūdžio brangiame restorane. Galų gale visi turi psichologiniu problemu, didesniu ir mažesniu, tai nėra taip lengvai pastebima, gal norit pasiziureti filma silver lining, kur ten neskuba paima apie tai.

 2. Ramas parašė:

  labai teisingas straipsnis,kas daro moteri grazia,jei ne vyrai-tik tai nevisos vertina,kai kurioms netgi vaikai savi nerupi,tik rupi prisiklijuot plasmasinius nagus ir vazainet grazia masina-nors ir neturi savo busto-SLYKSTU ,APIE TOKIAS NET PAGALVOT!!!

 3. Kristina parašė:

  tai daba klausykites mano pstebejimo apie vyrus….Kiek ju turejau visi ieskojo naudos sau…naudos koeficientas svyravo nuo vienkatinio malonumo, iki pastovaus isnaudojimo savo tikslams. Kitaip tariant vyrai patys didziausi barakudos. Tos kelios isvaizdzios merginos tikrai neturi reikalo svaistyti laiko kazkokiam savimylai. Beje tai yra elementari naudos, panaudos praktika. jei zmones nemoka myleti, tegu moka uz tai kad naudojasi. labai parasta.

 4. Anonimas parašė:

  taip ir turi but , nejau norit , kad vyrai butu moteru vietoje, jei pasenai , jaunyste kainuoja,!!! nejau vyrai veltuj norit? :DDD

 5. Toma parašė:

  Kristina, reiškia ne ten ieškai tinkamo vyro. Arba tu tokius trauki. Keiskis, ypač keisk mastymą.

 6. www parašė:

  Jei materialus dalykai priverčia tavo moterį šypsotis ir būt laiminga, tai kame problemos? Savaime aišku, kad grožis kainuoja, o kiekvienas nori turėti gražią, tai tegul patys ir moka už visas grožio procedūras, ne dėl savęs ji visa tai daro. Šlykštu yra tada, kai vyrai viską išleidžia meilužėms ar striptizo klubams, o ne žmonai/draugei.

 7. Moteris parašė:

  Geras straipsnis, tik apima labai mažą grupę žmonių. Atrodo, kaip moteris gali išgyventi su tokiu mąstymu, bet tos, kurios turi išvaizdą, tuo naudojasi be jokios sąžinės graužaties. Aišku, ir vyrai dažnai nustoja mąstyti pamatę tik išorę. O ką daryti negražioms, bet turėjusioms vaikystėje panašių problemų? Atrodo tarsi tą vyrą taip lenvva suvilioti kiekvienai. Be visgi dauguma moterų supykę ant vyrų giminės pradeda viską sumaterialinti. Nemyli ir nori sekso, tai tegul susimoka už tai. Bet turi būti už ką mylėti. O jeigu nėra jausmų, tai kas trukdo kito ieškoti? Daug moterų išteka tik kad turėtų statusą „ištekėjusi”. Nei viena, nei kita pusė nėra tobula.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.