12 pinigų medžiotojos bruožų
5 (2)

7 Responses

 1. Auga parašė:

  Šis straipsnis,didžiausias šalmstas,iš eilinis purvo drebimas ant moteriskos lyties. Turėtu būti geda remtis bulvarine spauda,nes čia nieko susije su psichologija,tikrais faktais,šalies ekonomine kultura,ar bent asmeniniu isgyvenimu buvus tokioje situacijoje. Asmeniskai ne vienas vyras šiam pasaulyje žaidžia moters gerumu taippat! Turtingi vyrai ir gražios moterys yra įprastas dalykas. Taciau šios gražios moterys gali būt pamalonintos todėl, kad jos yra protingos, issaukletos, kulturingos. Kvaila pana nesugebetu išlaikyti gero įspūdžio brangiame restorane. Galų gale visi turi psichologiniu problemu, didesniu ir mažesniu, tai nėra taip lengvai pastebima, gal norit pasiziureti filma silver lining, kur ten neskuba paima apie tai.

 2. Ramas parašė:

  labai teisingas straipsnis,kas daro moteri grazia,jei ne vyrai-tik tai nevisos vertina,kai kurioms netgi vaikai savi nerupi,tik rupi prisiklijuot plasmasinius nagus ir vazainet grazia masina-nors ir neturi savo busto-SLYKSTU ,APIE TOKIAS NET PAGALVOT!!!

 3. Kristina parašė:

  tai daba klausykites mano pstebejimo apie vyrus….Kiek ju turejau visi ieskojo naudos sau…naudos koeficientas svyravo nuo vienkatinio malonumo, iki pastovaus isnaudojimo savo tikslams. Kitaip tariant vyrai patys didziausi barakudos. Tos kelios isvaizdzios merginos tikrai neturi reikalo svaistyti laiko kazkokiam savimylai. Beje tai yra elementari naudos, panaudos praktika. jei zmones nemoka myleti, tegu moka uz tai kad naudojasi. labai parasta.

 4. Anonimas parašė:

  taip ir turi but , nejau norit , kad vyrai butu moteru vietoje, jei pasenai , jaunyste kainuoja,!!! nejau vyrai veltuj norit? :DDD

 5. Toma parašė:

  Kristina, reiškia ne ten ieškai tinkamo vyro. Arba tu tokius trauki. Keiskis, ypač keisk mastymą.

 6. www parašė:

  Jei materialus dalykai priverčia tavo moterį šypsotis ir būt laiminga, tai kame problemos? Savaime aišku, kad grožis kainuoja, o kiekvienas nori turėti gražią, tai tegul patys ir moka už visas grožio procedūras, ne dėl savęs ji visa tai daro. Šlykštu yra tada, kai vyrai viską išleidžia meilužėms ar striptizo klubams, o ne žmonai/draugei.

 7. Moteris parašė:

  Geras straipsnis, tik apima labai mažą grupę žmonių. Atrodo, kaip moteris gali išgyventi su tokiu mąstymu, bet tos, kurios turi išvaizdą, tuo naudojasi be jokios sąžinės graužaties. Aišku, ir vyrai dažnai nustoja mąstyti pamatę tik išorę. O ką daryti negražioms, bet turėjusioms vaikystėje panašių problemų? Atrodo tarsi tą vyrą taip lenvva suvilioti kiekvienai. Be visgi dauguma moterų supykę ant vyrų giminės pradeda viską sumaterialinti. Nemyli ir nori sekso, tai tegul susimoka už tai. Bet turi būti už ką mylėti. O jeigu nėra jausmų, tai kas trukdo kito ieškoti? Daug moterų išteka tik kad turėtų statusą „ištekėjusi”. Nei viena, nei kita pusė nėra tobula.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.