7 audioseminarų ciklas moterims, kurios nori mylėti SAVE labiau

PRADŽIA spalio 11 diena, 19 val., per skype programą

Audioseminarai vyks per Skype programą.

Septynių savaičių programa, kuri padės kiekvienai moteriai labiau mylėti save. Tam, kad gyvenimas nebūtų tik pareigų vykdymas, kad meilė vyrui, vaikams ar tėvams ne žeistų, o teiktų palaimą…

Kai dėl įvairių priežasčių (žemos savivertės, klaidingų įsitikinimų) nebejaučiame ar nenorime skirti meilės sau, jos nenormaliai daug skiriame kitiems. Tačiau aplinkiniai jos nenori priimti arba nevertina. Tada jaučiamės pavargę, kaltos, prievartaujančios save. Todėl, kad tai – nėra tikra meilė, tai – bėgimas nuo savęs… Baimė būti vienai, nejautimas, kad esu verta daugiau, negu turiu dabar…

Kviečiame moteris, kurios myli per stipriai, skirti bent truputį laiko savo vidiniam pasauliui, padedant profesionalioms patyrusioms psichologėms.

Mokysimės paleisti nuoskaudas, įveikti gilias baimes, suprasti ko iš tiesų norime, įgyti didesnio pasitikėjimo savimi, nustatyti ribas, keisti savo požiūrį, padedantį ugdyti vidinę stiprybę. Visoms, norinčioms pakeisti santykius.

Pradžia: spalio 11 diena.
Kiekvieną trečiadienį nuo 19 iki 20.30 valandos.

Prieš kiekvieną audioseminarą lauksime Jūsų laiškų e.paštu, į kuriuos būtinai atsakysime seminaro metu arba asmeniškai. Atliksime daug praktinių užduočių audioseminaro metu ir gausite namų darbų, kuriuos galėsite atlikti arba neatlikti. Tačiau nepamirškite, kad tik reali praktika yra kelias į tikrus pokyčius!

Seminarų temos:

1. Mano patirtis – kodėl aš čia? Kokie „ŽENKLAI“ sako, kad gyvenime daug kančios dėl per mažai meilės sau?
2. Skausmingų santykių – NAUDA? Kokie mano įsitikinimai palaiko save baudžiantį elgesį? (Pvz.: gyvenu su manęs nemylinčiu ir nevertinančiu žmogumi, dirbu nekenčiamą darbą, viską darau, kad aplinkiniai būtų laimingi).
3. Mano NAUJAS gyvenimas. Kokio noriu santykio su savimi ir su aplinkiniais?
4. Mano BRANDUS santykis su savimi. Kam reikia atleisti ir kokias baimes reikia įveikti? .
5. KOKYBIŠKI santykiai su aplinkiniais. Kaip nustatyti ribas artimiesiems (vyrui, tėvams, vaikams, darbdaviui) ir kaip išlaikyti pastovias ribas?
6. Mano STIPRYBĖS. Kaip atrasti pusiausvyrą tarp bejėgiškumo ir galios jausmo? Kaip pasitikėti savimi?
7. Aš MYLIU save. Kokių pokyčių pasiekiau savo gyvenime per 7 savaites? Ką toliau reikėtų tęsti ir ką dar reikėtų padaryti?

Audioseminarus ves:

  • Asta Budvytienė – psichologė, sertifikuota neurolingvistinio programavimo praktikė, eneagramos meistrė;
  • Gintarė Jurkevičienė – psichologė-psichoterapeutė, kognityvinės elgesio terapijos specialistė.
  • Vitalija Mikutaitienė – psichologė-psichoterapeutė, kognityvinės elgesio terapijos specialistė;

REGISTRACIJA: tel.: 8 601 14262, el. paštas: mpkcentras@gmail.com

Kaina: 69 eurai.

12 mėnesių PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA: jei mūsų seminarai nepateisins Jūsų lūkesčių, jei laikantis mūsų rekomendacijų, pamatysite, kad jokie pokyčiai nevyksta, pinigus Jums grąžinsime.

Jums reikės kompiuterio ir Skype programos.

Iliustracija: Matthew Kane

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *