fbpx

7 gerų darbų savisaugos taisyklės
0 (0)

3 Responses

 1. Nes parašė:

  Sestoje taisykleje pavizdys labai jau netinkamas….Labai jau netinkamas skaityti ir mokytis zmonems, kuriu gyvenimai priklauso nuo daktaru malones….Daktaro darbas daktarui turi buti sventas, jo darbo tikslas – padeti zmonems, ir nieko is to nesitiketi.
  Septintoje taisykleje nesupratau, kaip as galiu”uzmoketi” savo motinai uz tai, kad mane pagimde ir”atidaves”savo gyvenima vien tik man ir „susimokejusi” daugiau niekada su ja reikalu netureti…..????Manau, toks pavizdys truputeli per gaslus….

 2. Puškinas parašė:

  Didesnės nesąmonės nesu skaitęs :D Vienintelis dalykas su kuriuo galėčiau sutikti nėra net paminėtas čia – nesistenk padėti, jeigu kitas NENORI tavo pagalbos. O jeigu neprašo, tai nereiškia, kad jam jos nereikia, juk nėra sunku pasisiūlyti. Yra daugybė situacijų kai padėti reikia ir neprašomam. Paprasčiausias pavyzdys: moteris bando įlipti į ne žemagrindį autobusą su vaiko vežimėliu, negi lauksi kol ji paprašys pagalbos?

 3. Svaja parašė:

  Man šis straipsnis labai patiko, atspindėjo mano pačios mintis ir patirtį. Net ir kalbant apie mamas. Vaikai negali rinktis priimti tėvų paramą ir pagalbą ar ne. Tai tėvai sprendžia turėti šį vaiką ar ne, kiek dėl jo aukotis ar darbo įdėti. Taigi jokie priekaištai iš tėvų neva kiek aš dėl tavęs paaukojau, yra nepateisinami. Vaikai negali tapti tėvų pasirinkimų įkaitais ir jaustis kalti, nes jie nei pagal savo amžių, nei pagal brandą negalėjo nuspręsti priimti tą pagalbą, rūpestį ar ne. Vaikams tėvų aukos gyvybiškai būtinos, o dėkingumas už tai kyla iš vidaus, kai esi dėkingas už tėvų meilę, nelaikydamas jos mokama ar kainuojančia paslauga, už kurią turi būti atlyginama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.