fbpx

8 Emocinio sutrikimo ženklai, kurie sutrikdo vidinę ramybę
0 (0)

5 Responses

 1. Beatričė parašė:

  Yra dar atsakymas „nežinau” . Va nuo to ir prasideda nerimavimas. Pavyzdžiui, išvažiuoja vaikai į užsienį. Kodėl nerimauti? Nes Jūs nežinote, kas jiems gali nutikti, nežinote, ar galėsite jiems kuo nors padėti. Arba lygia dalia prieš egzaminą. Tarkim, Jums būtinai reikia pavyzdžiui 8,7 taškų kad kur nors įstotumėte, o žinote kad mokate apie 8,5 (nuo 8.3 iki 8.7). Todėl ir nerimaujame.

  • Martyna parašė:

   Sveiki,
   „Kodėl nerimauti?”
   Manau, kad mūsų baimės mums mintyse ir sukuria siužetus(„kas jiems gali nutikti, nežinote, ar galėsite jiems kuo nors padėti”), dėl ko ir pradedame nerimauti.
   Nerimą padidinti gali ir kai viduje iš tikrųjų nepasitikime savo vaikais ir mums atrodo, kad jie nesavarankiški, nesusitvarkys be mūsų.

   • vi parašė:

    neįstojus ten kur „nori”, visuomet yra ir kitų kelių, kaip tą „nori” pasiekt. Tai Nustokim nerimaut, jei iš tiesų padarėm viską, ką galėjom padaryt ir tiesiog gyvenkim. Juk tai nėra vienintelis teisingas kelias.

 2. oJOJ parašė:

  Straipsnis gal ir nieko, bet visai nemažai įvairių klaidų, stilius nekoks, sunku ir nelabai malonu skaityti. Manau, kad ateity verta pasistengti prie šito labiau.

 3. Zivile parašė:

  Straipsnis labai patiko!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.