Akupunktūra gydo depresiją
0 (0)

Nauji tyrimai rodo, kad adatų terapija šalina depresijos simptomus efektyviau nei antidepresantai bei neturi tokio šalutinio poveikio kaip tricikliai antidepresantai, teigiama Neural Regeneration Research straipsnio išvadose.

adatu-terapijaMokslininkai iš Pietų Kinijos universiteto mano, kad ši tradicinės kinų medicinos priemonė galėtų pasitarnauti kaip alternatyva tiems asmenims, kurių atveju gydymas antidepresantais nėra efektyvus arba šalutinis antidepresantų poveikis yra pernelyg didelis, praneša Newsmax Health.

Neural Regeneration Research skelbtoje publikacijoje taip pat pranešama, jog tyrimo vadovė Young Huang analizavo vaistinio preparato Seroxat (paroxetine) klinikinį efektyvumą lygindama jo poveikį su akupunktūra ir elektroakupunktūra, sykiu derinant ir su pačiu Seroxat preparatu.

Tyrėjai nustatė, kad tiek vien Seroxat’o taikymas, tiek jo kombinavimas su akupunktūros ar elektroakupunktūros metodais turėjo statistiškai reikšmingus rezultatus gydant depresiją.

Tyrimo duomenys atskleidė, kad gydymas adatomis ir elektroakupunktūra pasirodė efektyvesni šalinant depresijos, obsesinio-kompulsinio bei nerimo sutrikimų simptomus.

Šaltinis: Newsmax Health

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. Amelija parašė:

    Gydymas akupunktura remiasi rytu filosofija, todel ja gydomos ne atskiros ligos, o yra stengiamasi atkurti bendra organizmo energijos balansa. Placiau cia:
    akupunkturosklinika.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.