fbpx

Aš permiegojau su juo ir dėl to dabar save graužiu
0 (0)

Klausimas: Susipažinau su vaikinu pažinčių portale, jis iškart man pasiūlė susitikti kavos. Aš vis nesutikdavau, nes nuotraukos manęs labai  nesužavėjo, bet paskutinį kartą, kai man pasiūlė susitikti, aš pamaniau, kad tiek to, išgersiu tos kavos ir sutikau.

Susitikome ir viskas pasikeitė, aš beprotiškai juo susižavėjau, pasirodė visiškai kitoks, mačiau, kad ir jo akys užsidegė, jis pakvietė susitikti kitą dieną ir kitą, mačiau jo net perdėtą dėmesį, skambino, sakė, kad nori su manimi būti kuo daugiau ir tai matėsi…. Arba aš mačiau, ką norėjau matyti… Viskas atrodė nuostabu.

Po savaitės pakvietė į draugų vakarėlį, su visais supažindino, bet atsitiko tai, ko neplanavau ir net negalvojau, bet alkoholis padarė savo… Aš permiegojau su juo, dėl to dar ir dabar save graužiu, nes taip nesielgiu… Kitą dieną jis mane parvežė namo, bet jau jaučiau, kad kažkas negerai ir nutiko tai, kad kelių dienų bėgyje jis dingo ir aš jam nieko neberašiau, nebeskambinau, palikau viską taip kaip yra, žinoma buvo skaudu…

Dažnai apie jį pagalvoju, kaltinu save, kad viskas taip baigėsi… Vėliau buvau ji sutikusi prekybos centre, pasisveikinom ir tiek, o štai dabar, po 3 mėnesių, jis atsiranda ir dievagojasi, kad buvo kvailys, kad suklydo. Kviečia susitikti, pasikalbėti, prašo kad atleisčiau, kad leisčiau jam pasiaiškinti. Nesuprantu, kas čia nutiko ir kodėl jis atsirado? Prašau pakomentuokite noriu priimti tinkamą sprendimą nenoriu kentėti ir būti pažeminta dar karta.

Ačiū
Vilma (vardas pakeistas)

Komentuoja psichologė Tautvilė Gabnytė:

Sveiki, Vilma,
Pirmiausia skaitant jūsų laišką kylą mintis, kad santykiai, kuriuos buvote kartu sukūrę, kad ir neilgai truko, jums vis dar svarbūs, nes ieškote atsakymų, ne tik į klausimą „kas atsitiko, kad viskas baigėsi?“ bet ir „kodėl vaikinas grįžo?“. Taip pat, panašu, kad vienu metu prapuolėte jūs abu: jis, kaip įvardinote „dingo“, o jūs – jam nerašėte, neskambinote, jo neieškojote, galima sakyti irgi dingote.

Kartais pagalvoju, kad du žmonės, kuriantys santykį galėtų būti prilyginti statybininkams, statantiems namą, kur – kol vienas žmogus laiko lentą, kitas kala vinį. Turbūt visi sutiktume, kad vienam kažkuriam neatliekant to, ką jis turėtų – namo nepastatysime. Taip ir su santykiais, negalime jų sukurti tol, kol du žmonės nedirba drauge, kol abu nesistengia ir neįdeda savo indėlio. Kalbant apie darbą kartu santykiuose, visuomet skatinu vadovautis paprasta taisykle: KALBĖJIMAS – AUKSAS. Ši taisyklė padeda apsisaugoti nuo klaidingų interpretacijų, nežinios, nesusipratimų ir daugybės įvairių dalykų, kurie santykiuose itin dažni.

Mes moterys, nors čia tinka ir vyrams, esame linkę įtemptose, nerimą keliančiose situacijose ieškoti paaiškinimų vien tam, kad nors šiek tiek sumažintume kilusį stresą. Skaitant jūsų laišką taip pat panašu, jog įdėjote nemažai pastangų apgalvodama viską, kas ir kaip jums buvo bendraujant, būnant kartu. Tačiau visuose jūsų svarstymuose pasigendu vieno labai svarbaus aspekto – vaikino nuomonės, paaiškinimo, kaip situaciją mato jis. Šiuo metu jūs turite galimybę viską išsiaiškinti, išklausyti, užduoti sau rūpimus klausimus ir, tikėtina, gauti taip reikalingus atsakymus, kurių, panašu, kad yra nemažai. Tai, taip pat galėtų padėti priimti sprendimą, kurio ieškote užduodama savo klausimą.

Atsiminkite, kad galimybės paaiškinti suteikimas neįpareigoja jūsų tęsti santykius nuo ten, kur jie pasibaigė, o tik suteikia galimybę jums pačiai išsiaiškinti tai, kas rūpi, gal net sumažinti jaučiamą kaltę.

Norisi jus pagirti už tai, kad žinote, ko norite, tiksliau, ko nenorite santykiuose: nenorite kentėti, nenorite būti pažeminta dar kartą. Svarbu, jog kuriant naujus santykius arba pratęsiant senus to nepamirštumėte. Pravartu būtų viską apgalvojus realiai įsivardinti kokių santykių norite. Ir, svarbiausia, juos kuriant, būti atvira su savo partneriu, nebijoti kalbėtis ir aiškintis to, kas kartais nebūna taip aišku. Baigiant, noriu pasakyti, jog nepaisant to, kokia sunki būtų situacija, turite atkreipti dėmesį į save, savo norus, poreikius ir, tik juos supratusi, į juos įsiklausiusi priimsite tinkamiausią sprendimą sau. Tikiu, kad ir šioje situacijoje rasite teisingiausią atsakymą. Sekmės!

Psichologė Tautvilė Gabnytė
Tel.: +37069299188
Iliustracija: Pablo Heimplatz

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]
Dalintis:

You may also like...

1 Response

 1. Andrius parašė:

  Labas Vilma. Tikra tiesa kad labai yra svarbu kai zmogus zino ko nori!
  Tai raktas i sekme!!!

  Kai mes galvojame ko nenorime tai butinai nutiks!
  PAPRASTAS PAVIZDYS-PRAKTIKA:
  PRASAU GALVOKITE APIE NEOBUOLI
  ARBA NEGALVOKITE APIE OBUOLI PRASOM
  Sunkoka netiesa?
  Todel vaikinuj pasakykite kad esat subrendusi ir ieskot rimtu santykiu o ne kazkokiu nuotykiu.(jeigum sutiks, reikia patikrinti ar jis nemeluoja. Koks jo laukia isbandymas zino tiktai princese).O atleisti cia aisku yra labai dora ir grazu!
  Apskritai visada sakykite tiesa, melas griauna gyvenima.
  Atminkit tas kas pildo jusu norus turi tiksliai zinoti ko jus norit su detaliomis smulkmenomis. Aisku kad nenori sokolado, bet tai pipiru ar kopustu ar cepelinu gal gruzinisku kebabu gal italu gal makaronu o gal viska kartu.))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.