fbpx

Darbas trunka 12 valandų: prasidėjo nervinė įtampa
0 (0)

2 Responses

  1. Rita parašė:

    Giminės nepalaiko matyt todėl, kad, spėju, yra brandaus amžiaus, kai darbas buvo pasirenkamas visam gyvenimui. Senais laikais dažnas darbo keitimas rodė žmogaus nepastovumą, nesugebėjimą dirbti, neatsakingumą. Dažniausiai žmonės dirbdavo vienoje vietoje iki pensijos. O ir darbo keitimo galimybės buvo dirbtinai apribotos.
    Dabar viskas yra kitaip. Jei nepatinka – reikia keisti, ir, kol jaunas, kuo dažniau, tuo geriau. Kai pakeiti bent kelias darbovietes, geriau supranti, ko nori. Vienoje kolektyvas geras, bet alga prasta, kitoje gerai moka, ber darbo laiku net pas stomatologą neišleidžia. Pakeitus daugiau darboviečių, lengviau apsispręsti, kas yra svarbiau – geri santykiai, geras atlyginimas, nesuvaržytas darbo grafikas ar įdomus kūrybingas darbas. Šie keturi dalykai yra pagrindiniai, tarp kurių dažniausiai tenka rinktis.

  2. Inga parašė:

    Klausyti giminių yra kvailiausia, ką galite padaryti. Kiekvienas gyvena savo gyvenimą ir tie, kas pataria, ką ir kaip jums daryti, nenugyvens jūsų gyvenimo. Turiu ir aš tokių giminių, tai patikėkite, darosi net pikta girdint jų „patarimus”. Kad pasiekčiau savo tikslų net nustojau bendrauti su kai kuriais žmonėmis, kurie pradeda pernelyg kištis į mano gyvenimą. Visada atsiras žmonių, kurių požiūris yra kur kas platesnis. Jeigu esate jauna, stenkitės kuo daugiau bendrauti su savo amžiaus žmonėmis, kurie dar turi ambicijų, yra tolerantiškesni. Su giminėmis, ypač vyresnio amžiaus, stenkitės vengti temų apie savo gyvenimą, darbą, savo planus. Patikėkite, bus ramesnė galva ir nebus ant ko pykti. O dėl darbo – dvylika valandų yra tikrai daug. Turbūt tenka susidurti su problema: darbas – namai – darbas. O visas likęs laikas būna tik miegui, maisto ruošimui, buities darbams, o kitkam tiesiog nelieka laiko, o kitą dieną vėl į darbą. Teko skaityti vieno psichiatro straipsnį apie tai, kad turint problemų su nervine įtampa geriausia dirbti 8 valandas ir ilsėtis mažiausiai tiek pat laiko. Jeigu dar turite hobį, puikiai jus suprantu, kad tiesiog norisi norisi laiko sau, savo mėgstamai veiklai. O jeigu sunku susirasti kitą darbą, galbūt yra galimybė pasiimti atostogas? Galbūt tiesiog išsekote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.