fbpx

Ji vėsta, o aš ją myliu vis labiau…
0 (0)

3 Responses

 1. Ji parašė:

  Galiu, žinoma, kalbėti tik iš savo varpinės, bet:

  1. Merginoms patinka dovanos, gėlės ir t.t., bet kai jas „apipila” (taip autorius rašo) dovanėlės, tai, rodos, nori NUPIRKTI (neperdedu).

  2. Po kurio laiko, kai kitas vaikinas to dėmesio tokio nerodo (nes juk meilę visi parodo/išreiškia skirtingai imi pasiilgti to, kas buvo anksčiau (iš patirties), net pagalvoji apie grįžimą, bet save gerbianti mergina NESIMĖTYS.

  3. Manau, vyras turėtų stengtis pradžiuginti merginą (dovanėlės neturi būti nupirktos už pinigus ir ne kiekvieną savaitę, net prie visko priprantama ir tai ima net nervinti).

  Yra, matyt, žmonių grupė: bėginėjančių nuo..iki, pas buvusius, esamus, būsimus ir t.t. ir visada tokie žmonės, kol patys neišmoks būti laimingi su savimi, ieškos LAIMĖS svetur. Kituose. Ir klys…

 2. panasus parašė:

  Biciuli, pirmiausia linkiu suvokti, kad tavo nuomone apie tave, laikymas save kompleksuotu yra absoliuciai klaidinga. :) Tai vidinis nepasitenkinimas sioje gyvenimo srityje susikloscius tokioms aplinkybemis- kaip tu rasai: eile nesekmiu bendravime. Tam nepasitenkinimui tavo protas pateikia „priezasti” – tu, tiesiog, „kompleksuotas”. Jeigu zmogus laimes tris kartus, loterijoje, jis save laikys sekingu, jei jis tuos pinigus islei per menesi, jis pats sau bus pribloskiantis islaidunas, galu gale bus nusivyles, galbut kaip tu, tik kitoje srityje. Kadangi parasei toki ilga laiska, sklandziai isdestes mintis ir puikiai perteikes savo jausmus, sprendziu, kad esi gudrus vaikinas, tad neisizeisk jei anas pavyzdys apie loterija buvo per vaikiskas :) As, tiesiog, noriu tau pasiulyti labiau pazinti save. Siekti gyvenimo kartu dideliu tempu yra pavojinga (dar daugiau galimybiu suklysti), kadangi, tai mums yra igimta anksciau ar veliau mes tam subrestame, o anksciau pazinus save, kelyje i sekminga bendra gyvenima bus isvengta daug klaidu. Pradziai susirasyk 10,20 ar 30 tavo nuomone svarbiu charakterio savybiu(tokias kaip atsakomybe,pavydas,nuosirdumas)ir isivertink save desimtbaleje sistemoje. Turint galvoje, kad sieksite sekmingo gyvenimo POROJE, svarbiausiai abipuses pastangos ir idejos puoselejimas, todel imkite ieskoti priezasciu, kodel, kai kuriu jusu ivertintu charakterio savybiu zemi balai. Imkime pavyda, kuri pats ivardijai ir atrodo, ne kazka gero, turedamas galvoje. Taigi ivertinkite save ivairiuose situacijuose, ar ne per daug ir ar pagristai esate pavydus, kokios to pasekmes ir kokie jausmai po uzplusta. Galbut paaiskes, kad jausmai per stipriai itakoja tavo mintis ar sprendimus. Galbut pastebesi, kad kiti pergyvenimai buvo nepagristi, svarbiausia, rasti tas rakstis kurios trukdo laisvai jaustis ir megautis bendravimu-draugyste. Todel isanalizuok visas teigiamu savybiu trukumu priezastis ir neuzmirsk pasidziaugti aukstai ivertintomis, tai ikves pasitikejimo i skutelius plesomai „kompleksuoto” etiketei. Ineskite i savo gyvenimus daugiau pozityvaus nori pazinti save ir vienas kita, taip bus lengviau suprasi ir savo drauge, zinoma, pasiulyk tai ir jai, juk tai puikus kompromisas abiem. Tai gali pasirodyti ir kaip didele uzduotis, bet jei tikrai vertinate vienas kita, leisites i sita pazinimo ir pasikeitimo kelione, kad patirtumete laiminga ir ilga draugyste. Sekmes ;)

 3. hyyjy parašė:

  Jau 4 metus sėdi šitoj friend zone ir ji nė karto nenorėjo suartėti. Nieko nesitikėk.
  Savo ketinimus su mergina būti daugiau nei draugais, reikia pareikšti vos susipažinus. Kiek žinai porų, kurios perėjo iš tik draugystės iki poravimosi? Ir kiek, kuriose romantinis interesas buvo akivaizdus abiem pusėm nuo pat pradžių?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.