fbpx

Kai man išsakomi priekaištai – apsipilu ašaromis
0 (0)

3 Responses

 1. Lina parašė:

  Verkimo reakcija į situacijas galėtų būti mazochistinės asmenybės bruožas ir jei jis dažnas, pasikartojantis ir jums keliantis nerimą, nepatogumą, tad tikrai rekomenduotina plačiau jį – verkimą patyrinėti psichologo ar psichoterapeuto kabinete. Verkimas – tai liūdesys, negavimas dėmesio, pagarbos. Tačiau po liūdesiu, dar ankstesnis jausmas, kad negaunate pakankamo įvertinimo, dėmesio, yra pyktis. Kuris kaip suprantu galėtų būti jūsų stipriai slopinamas ir neįsisąmonintas. Jaučiatės nepakankamai vertinga, svarbi. Kokios priežastis verkimo ir kodėl tokia reakcijas į stimulus? gali būti, kad tai yra nepakankamos savivertės išraiška. O savivertė, savigarba formuojama ankstyviais gyvenimo metais, tad ir priežasčių reiktų ieškoti kartu su specialistu ir iš to laikotarpio. Rekomendacija – reiktų stebėti, kad kuo mažiau atsakomybės už savo emocijas perkeltumėte kitiems žmonėms ir pati prisiimtumėte atsakomybę už savo veiksmus – nes jūs sprendžiate ar laukti ir šalti, ar čia jūsų tiesa ar vadovo.Žinoma tai labai sunku padaryti vienai, tad psichoterapeutas čia puiki pagalba išeiti iš aukos vaidmenio.
  psichologė – psichoterapeutė Lina Šalnienė

 2. Ash parašė:

  Panasiai jausdavausi ir as – asaros buvo tarsi pagalbininkes isspresti situacija, kuomet ji man per sunki. Tarsi manipuliuociau jomis ir prasyciau nepykti, o vietoj to iskart mane suprasti ir uzjausti. Rezultate gaudavau apkabinimus… Ir Neisakytus jausmus ir pasilikusia neispresta sitaucija. Tai vede i dar didesni nusivylima, tiek savimi, tiek vaikinu (mano sitaucijoje). Todel saminingai apsisprendziau issakyti savo sunkius jausmus, npaisant beganciu asaru. Vaikinui garsiai primindavau nekreipti demesio i mano asaras, pasakiau, kad tai mano nevaldoma kuno reakcija. Nestabdziau nei asaru, nei savo jausmu. Draugui is pradziu matyt buvo keista, kartais nesuprasdavo kaip elgtis.. Asaros baigesi. Toliau abu mokomes, kaip tai daryti neizeidziant kito ir saves neuzspaudziant.

 3. Nesvarbu parašė:

  Aš irgi kartais pradedu verkti kai man kas nors prieškaitauja bet ypač stengiuos vengti verkti prie žmoniu nes bijau begalo ir net nežinau kodel prie ju verkti nes tikrai manau verkimas prie ju nepades tik to labiau pablogins situacija galiu juos supykditi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.