fbpx

Kaip įtikti mamai? Jaučiuosi kalta, kad nesu tokia, kokios ji nori…
0 (0)

5 Responses

 1. Tikinčiojo parašė:

  Dar, autorei – tai, kad tavo mama tarkim pasiskundžia dėl komcerto, nebūtinai susiję su tuo, kad padarei kažką blogo. Nesuasmenink kitų emocijų sau. Geriau, kitą kartą, jeigu nori kažką gero padaryti mamai ir padėti, paklausk ko jai reikia, kas jai patiktų. Stenkis mamą pažinti, atsiverti jai, ir tapti draugėmis… Gal paskirti kartas nuo karto laiko tik dviese, puodeliui arbatos ir pasivaikščiojimams parke…

 2. Je parašė:

  Tikriausiai mama pati labai nelaiminga, kad taip susikoncentravusi i išorinius dalykus – mašinas, keliones. Ir tai tikrai ne autorės kaltė, tiesiog mama turėtų išmokti tam tikras pamokas, kad suprastų, kas yra svarbu. Dabar ji tik ieško, kas kaltas, kad ji nelaiminga, ir sugalvoja kaltę nepelnytai suversti dukrai. Autore, pasistenkite suprasti mamą, ir bendrauti su ja apie kitus dalykus, nukreipti jos mintis nuo lyginimo su jumis, o pati nepriimkite tų kalbų asmeniškai.

 3. Nerami siela parašė:

  aciu uz straipsni. Labai noretusi issamesnio straipsnio apie vaikus, kurie turi/turejo tevus, kurie yra psichopatai. Tik suaugusi ir pradejusi raustis savo gyvenimo patyrimuose, ir pradejusi psichoterapija, suzinojau, jog mano mama buvo psichopate, kuri megavosi mane skriausdama fiziskai ir psichologiskai, visa mano vaikyste. Del to uzaugau psichologiskai traumuotas zmogus. Dazniausiai zinome apie psoichopatus, kurie ivykdo ziaurius nusikaltimus ir/ar yra virsininkai, bet kaip noretusi daugiau suzinoti, kaip gyventi zmogui, kuris visa vaikyste buvo musamas ir terorizuojamas, kuriam buvo visad sakoma, kad esi niekas, ir esi nieko vertas,is kurio tyciojosi motina ir visaip zemino, kad enbuvo galima rodyti skausmo ir savo jausmu, kad „as tave pagimdziau, as tave ir uzmusiu”, ir panasiai, t.t.. Aciu.

 4. Anonimas parašė:

  Keista, kad patarimus dalina zmogus, kuris pats negali sureguliuoti santykiu ne tik su savo mama, bet is su teciu ir su visais aplinkiniais zmonemis. Nors Inna Dobriakova vadina save psichoterpaeute, ji pati del santykius su savo tevais ne vienerius metus lankosi pas psichoterapeuta ir, beje, visai nesekmingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.